Quantcast

McDonalds

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Mislim da nisi u pravu sto se Burger Kinga tice, slican je on Mc-u (za raliku od Carl's Jr-a koji je mnogo bolji), ali svaka cast, ostali deo komentara je sjajan!
E za BK sam bio sarkastican. A interesuje me stvarno ako KFC nije razbijen ZASTO nije razbijen!?!? Zasto nije razbijen ceo Delta City!?!? Prvo to je vecina zlocinackih kompanija unutra :D a sa druge strane Miskovic je najveci Antisrbin koji postoji u ovoj zemlji ma kako se to nekome svidjalo :evil:

Tex707

Domaćin
Banovan
Poruka
4.437
E za BK sam bio sarkastican. A interesuje me stvarno ako KFC nije razbijen ZASTO nije razbijen!?!? Zasto nije razbijen ceo Delta City!?!? Prvo to je vecina zlocinackih kompanija unutra :D a sa druge strane Miskovic je najveci Antisrbin koji postoji u ovoj zemlji ma kako se to nekome svidjalo :evil:
Mladi "protestanti" nisu culi za KFC...??...:)

Ha-Nocri

Iskusan
Poruka
6.818
Bas sam nedavno sa drustvom cirkao jer nam je prijatelj dobio cerku i jeli meze naravno i znam da su svi komentarisali kako im nije jasno sto ljudi vole sapunjaru i cvarke. Oba cista mast. A 1kg cvaraka kosta oko 400 dinara. Strasno.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Ово сам фотографисао на путу до трга:

Zasto lepo kad ih srce zaboli zbog Kosova ne mlatnu o zemlju svoj MOTOROLA telefon, ne spale svoje Nike patike i trenerke i ne bace svoj komp kroz prozor.......
Моје Најки патике су произведене у Вијет Наму, а они подржавају Србију и још су нестални члан СБ УН.

Toranaga

Primećen član
Banovan
Poruka
589
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija
Mozda zato sto vam je hrana plasticna i nikakva pa po citavom svetu imate nezadovoljne musterije

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.047
Al seret.. kako moze jedan big mak ili big tejsti da bude bolji od pljeskavice i po ukusu i sastojcima.Hajde da nepricamo o ulicnim pljeskavicama nego o onim iz restorana.U meku ako je sta dobro to su mlecni kokteli i vocne pitice i nista vise.I ako sam cest posetioc meka ne dam z apravo nikome da je pljeskavica ili cevap losiji.
Ako cemo pravo, cevapcici, za pljeskavice nisam sigurna, jesu turskog porekla.
Ja ne jedem ni hamburgere ni pljeskavice, ali pice obozavam i zaboli me... cijeg su porekla. :)

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
a zasto su amerikanci koji se hrane pretezno u macu uzasno debeli sa nekih 150-200 kg telesne tezine?

ja sam citao na b92 o jednom liku koji se 2 meseca hranio samo u meku i na kraju zavrsio u bolnici zbog toga jer je to bilo smrt za organizam. lik je snimao svaki dan svog zivota za tih 2 meseca i sve sto mu se desavalo dokumentovao je.

tako da je mac otrov za ljudski organizam.
ajde ti blago meni jedi samo pljeskavice 2 meseca, pa da vidimo kakav ce ti biti organizam...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.076
Pa McDonalds je simbol Amerike. Kao i Koka-kola,Sprite, Fanta i ostalo. Naravno to ne sprecava majmune da ih konzumiraju. Govorim o ovim orangutanima koji pale i razbijaju.
Jednom i ja da se slozi sa tobom..jezivo...
S tim da McDonalds nije samo simbol Amerike nego globalizacije uopshte..pa je zato chesta meta raznih svetskih anti-globalistichkih skupova.

Andertalac

Zainteresovan član
Poruka
289
Znaci po forumskim mudracima ovde, Mek je havarisan zbog lose hrane?
Da, sve se nesto plasim da je to bilo u glavi huliganima.

A sto se tice onog lika sto je 2 meseca jeo hamburgere iz Meka pa se raspao... Ne verujem da bi mnogo drugacije bilo da je jeo pljeskavice isto toliko.

Poruka
8.490
Samo za vasu informaciju u bigMacu nema grama soje..........hehehehehehe neznalice.
Sto se tice simbola antiglobalizma Mcdonalds srbija je na sajmu brendova pretstavljeno kao srpski brend. U njemu sve sto jedete, pardon, 80 odsto je srpsko meso, srpske zemicke, salata, mleko, krompir. Porez koji se ubere ide u nase ministarstvo, o humanitarnim organizacijama da ne govorim. Kod nas rade Srbi od uprave do obicnog radnika. Od Meka Srbija prezivljava 3000 clanova porodica. Ajd da vidim ja sad kakve veze to ima s Amerikom uopste. Da, prilikom paljenja restorana i kamenovanju ciglama bili bi povredjeni iskljucivo Srbi. I sada tamo ne rade i ne primaju plate iskljucivo Srbi.
А што су пуцали у Љубу Јакића, и што је он потом утекао у Аустрију?
Мислим кад је код вас све тако бајно!

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.975
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija
Prema Ugovoru koji ste potpisali sa firmom, nije dozvoljeno da se obraćate medijima bez saglasnosti direktora.

Donesite sutra čistu kecelju i počnite da tražite nov posao.

Ronald McDonald lično

p.s. još jedna linč tema...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.