MATERIJALNA DOBRA srpske vlastele...

Mora da bude neko ko zna kako,može i hoće.
To što narod nekoga treba da prisili da bi nešto radio,od tog posla nema ništa !!
Uspeh u radu ima samo onaj ko HOĆE ,i zna koliko ne zna pa je istovremeno spreman i
da ono što ne zna - uči !

Ovo je tacno.

Mnogi vide kao savrsenog vodju nekog ko je skroman toliko da ne trazi poziciju vodju, zaboravljajuci da pravi vodja mora imati ambiciju, zato i jeste vodja zato sto je ambiciozan.
 
Није потребно никоме забрањивати да се бави политиком зато што има стан или више станова у земљи и иностранству.Потребно је истражити на који начин су дошли до свега тога.Просто је невероватно да лидер једне минорне странке у Србији који никада ништа није радио живи као Рокфелер док већина грађана који су пола живота провели радећи као црнци на плантажи немају ништа и једва крпе крај са крајем.

Svaka čast majstore. Potpuno si u pravu.
 
Vecina ljudi u Nemackoj je mislila da je Hitler dobar i pozeljan.

Vecina cesto veze nema sa zivotom.

Apsolutno tačno ! To i jeste najveći problem u demokratiji ( što su samo dve budale dovoljne da nadglasaju jednog pametnog , a što obično na jednog pametnog ide 10 budala) .

Ali zato je DEMOKRATSKO UREĐENJE - najmanje loše a ne dobro .... naime još je Čerčil to kazao - " Dajte mi bilo koje uređenje koje je manje loše od demokratskog i ja ću se zauvek odreći demokratije "
 
Nije bio sposoban kao i mnogi častan i pošten gradjanin ove zemlje koji se trudio da ostane
častan onoliko koliko je to moguće u ludilu u kojem smo živeli,pa se protezao koliko mu je guber dug.
Da li to znači da bi bilo bolje da je došao go kao pištolj i postao *rokfeler*,možda bi tada bio
podesniji ?!Da li ne hteti da se bogatiš na tudji račun znači da nisi za to i sposoban !?
Mislim da to nema veze sa temom o onima koji jesu došli goli kao pištolji pa sad ne znaju kako da zatvore *ormare* !!

pošten je koliko i francuska sobarica .... evo pošten je BODRUMA MU .... evo IZRAELSKOG MU SATELITA .... EVO POŠTEN JE SVIH MU 11 ĐELIĆEVIH MILIONA .... EVO POŠTEN JE KOALICIONOG MU KOFERA ( pardon partnera Dačića) ....velika poštenjačina
 
pošten je koliko i francuska sobarica .... evo pošten je BODRUMA MU .... evo IZRAELSKOG MU SATELITA .... EVO POŠTEN JE SVIH MU 11 ĐELIĆEVIH MILIONA .... EVO POŠTEN JE KOALICIONOG MU KOFERA ( pardon partnera Dačića) ....velika poštenjačina

Kolega,mislim da sam govorila principijelno ne navodeći dotičnog.
Što se toga tiče,mogu garantovati samo za sebe i ni za koga više.
Nemati ne znači istovremeno i ne biti sposoban.
Pri tom....Bodrum nemojte vezivati za njega,nije on ubacio karticu umesto
Nede Arnerić,što se satelita tiče,tu ćemo još mnogo toga čuti ,pretpostavljam ,
Djelićevi milioni nisu Borisovi,što se kofera tiče,ne bih ga stavljala u njegove ruke,
dakle,nisu vam dobri argumenti za merenje nečijeg poštenja.Biti posredno i neposredno
odgovoran za sopstveno poštenje nije isto.
 
Poslednja izmena:
Kolega,mislim da sam govorila principijelno ne navodeći dotičnog.
Što se toga tiče,mogu garantovati samo za sebe i ni za koga više.
Nemati ne znači istovremeno i ne biti sposoban.
Pri tom....Bodrum nemojte vezivati za njega,nije on ubacio karticu umesto
Nede Arnerić,što se satelita tiče,tu ćemo još mnogo toga čuti ,pretpostavljam ,
Djelićevi milioni nisu Borisovi,što se kofera tiče,ne bih ga stavljala u njegove ruke,
dakle,nisu vam dobri argumenti za merenje nečijeg poštenja.Biti posredno i neposredno
odgovoran za sopstveno poštenje nije isto.

ne , on je samo 15 dana govori kako NIJE bilo glasanja iz Bodruma a onda došao u emisiju "NIJE SRPSKI ĆUTATI" i kazao kako ga je ipak bilo .... a kada ga je Bujošević pitao - Zašto to niste rekli odmah? on je odgovorio - ZATO ŠTO JE TAKAV BIO STAV! :eek: :eek: :eek: :eek:

Kao da se može imati stav o tome da li je ili nije neko bio u BODRUMU? ili JESTE ILI NIJE ... nema tu STAVA ....... to je recimo kao kada bi ste rekli - JA IMAM STAV DA NE PADA KIŠA - a ona pljušti pa ubija .... dakle možete imati stav , DA LI JE KIŠA DOBRA ILI NE ali ne i DA LI PADA ili ne , to je naprosto činjenično stanje .... tako i to ILI JE BILA U BODRUMU ILI NIJE .... Kako se o tome može imati stav? :dontunderstand: :dontunderstand:

Što se Đelića tiče .... LIČNO GA JE BORIS TADIĆ PREDLAGAO ZA PREMIJERA PRETHODNE VLADE ( ja video svojim očima bilo na ovoj truloj ružičastoj televiziji) .... dakle Da li je POŠTEN onaj ko predlaže KRIMINALCA za premijera .... ko je sa njim u stranci i kome je kriminalac desna ruka? Šta misliš o tome?

Otprilike isto što sam te pitao za Đelića mogu da te pitam i za Dačića .... isto to , samo malo drukčije ( kako bi to fino naslovio Vuka Karadžić)

A .... o satelitu se vidim nisi izjasnila tako da ću ga i ja zaobići ovog puta .... eto toliko ću instituciji da oprostim ... jesam velikodušan a? :per:
 

Back
Top