Masturbirao javno u sred autobusa 48

"MAZI MIĆKA NASRED AUTOBUSA!"​

Šok u autobusu 48, decu sklanjali od manijaka​

- ŠTA SE OVO DEŠAVA?!​


U nedavnom incidentu koji je potresao Beograd, jedan muškarac je uhvaćen kako masturbira u autobusu 48.
Snimak koji je objavljen na Instagram stranici Serbia Live jasno pokazuje muškarca kako drži ruku u džepu i
vidno se dira po polnom organu, što je izazvalo ogorčenje i osudu javnosti.

Nakon što je snimak postao viralan na društvenim mrežama, mnogi građani su izrazili šok i gađenje ovakvim
ponašanjem u javnom prevozu.
Mnogi su istakli da se osećaju uznemireno i da bi želeli da vide adekvatnu reakciju nadležnih organa.

Sve je zabeleženo na 3 video snimka

Pogledajte prilog 1507125

Ovaj incident je podigao pitanje bezbednosti u javnom prevozu, a mnogi sugrađani su izrazili zabrinutost
zbog ovakvih incidenata. Pozivaju se nadležni organi i prevoznici da preduzmu dodatne mere kako bi se
osigurala sigurnost putnika.

Prijavite nasilje!​


Sve se manje uznemiravamo na ovakve i još gore vesti...
Nikada mi nije bilo jasno zašto grupa muškaraca ne skoči na ovakvog idiota i
ne ubije boga u njemu?

Ovo je svet u kome žive naša deca?

https://www.republika.rs/hronika/hronika/520099/autobus-48-polni-organ-video

https://t.me/serbialive_beograd/4017?single



Ne moze covek ni da se dodirne za djoku a da ga neko ne snima.
 

"MAZI MIĆKA NASRED AUTOBUSA!"​

Šok u autobusu 48, decu sklanjali od manijaka​

- ŠTA SE OVO DEŠAVA?!​


U nedavnom incidentu koji je potresao Beograd, jedan muškarac je uhvaćen kako masturbira u autobusu 48.
Snimak koji je objavljen na Instagram stranici Serbia Live jasno pokazuje muškarca kako drži ruku u džepu i
vidno se dira po polnom organu, što je izazvalo ogorčenje i osudu javnosti.

Nakon što je snimak postao viralan na društvenim mrežama, mnogi građani su izrazili šok i gađenje ovakvim
ponašanjem u javnom prevozu.
Mnogi su istakli da se osećaju uznemireno i da bi želeli da vide adekvatnu reakciju nadležnih organa.

Sve je zabeleženo na 3 video snimka

Pogledajte prilog 1507125

Ovaj incident je podigao pitanje bezbednosti u javnom prevozu, a mnogi sugrađani su izrazili zabrinutost
zbog ovakvih incidenata. Pozivaju se nadležni organi i prevoznici da preduzmu dodatne mere kako bi se
osigurala sigurnost putnika.

Prijavite nasilje!​


Sve se manje uznemiravamo na ovakve i još gore vesti...
Nikada mi nije bilo jasno zašto grupa muškaraca ne skoči na ovakvog idiota i
ne ubije boga u njemu?

Ovo je svet u kome žive naša deca?

https://www.republika.rs/hronika/hronika/520099/autobus-48-polni-organ-video

https://t.me/serbialive_beograd/4017?single



Mora da je levak cim "drka" levom.
 
Ako sad na tren preskocimo ove negativce manijake...

Ima npr par autenticnih ludaka.., poput recimo onog lika, secas se price, koji je pre koju godinu redovno na prašnjavim autobusima kad stanu na stanicu pisao "SRS" na zadnjem staklu...:rotf:

Ali koji je to lik...ej, ti vidis da je on imao nekad neku skolu i status recimo neke srednje klase...u godinama pred penziju ili pocetak iste...pa jos cvike...pa deluje emancipovano...

I tako stoji u masi i kao čeka bus...
I kako bus stane tih 5-6 sekundi...
Lik iskace i staje iza busa i prstima po prašnjavoj zadnjoj strani busa ispisuje "SRS"... :rotf:
Ispraksao se da to zavrsi taman pre nego bus krene dalje...

Bio je aktivan na stanicama u Kneza Milosa...dakle tu gde su Vlada i Ambasade...☺
Ali nisam ga odavno video...ko zna da li je pregurao koronu i da li je jos ziv...ili se razocarao u Pink Šešelja...🤣


...
Ovo je genijalno! :hahaha: :rotf: 🤡:lol:
 

"MAZI MIĆKA NASRED AUTOBUSA!"​

Šok u autobusu 48, decu sklanjali od manijaka​

- ŠTA SE OVO DEŠAVA?!​


U nedavnom incidentu koji je potresao Beograd, jedan muškarac je uhvaćen kako masturbira u autobusu 48.
Snimak koji je objavljen na Instagram stranici Serbia Live jasno pokazuje muškarca kako drži ruku u džepu i
vidno se dira po polnom organu, što je izazvalo ogorčenje i osudu javnosti.

Nakon što je snimak postao viralan na društvenim mrežama, mnogi građani su izrazili šok i gađenje ovakvim
ponašanjem u javnom prevozu.
Mnogi su istakli da se osećaju uznemireno i da bi želeli da vide adekvatnu reakciju nadležnih organa.

Sve je zabeleženo na 3 video snimka

Pogledajte prilog 1507125

Ovaj incident je podigao pitanje bezbednosti u javnom prevozu, a mnogi sugrađani su izrazili zabrinutost
zbog ovakvih incidenata. Pozivaju se nadležni organi i prevoznici da preduzmu dodatne mere kako bi se
osigurala sigurnost putnika.

Prijavite nasilje!​


Sve se manje uznemiravamo na ovakve i još gore vesti...
Nikada mi nije bilo jasno zašto grupa muškaraca ne skoči na ovakvog idiota i
ne ubije boga u njemu?

Ovo je svet u kome žive naša deca?

https://www.republika.rs/hronika/hronika/520099/autobus-48-polni-organ-video

https://t.me/serbialive_beograd/4017?single



ja ga potpuno razumem. ne ****** odavno, a covek si. a okolo tebe zene u utegnutim farmerkama i sisama.
mi obazrivi posto poto pobegnemo na stranu da izdavimo macora, a ovi hrabriji to rade na licu mesta
 
Ako sad na tren preskocimo ove negativce manijake...

Ima npr par autenticnih ludaka.., poput recimo onog lika, secas se price, koji je pre koju godinu redovno na prašnjavim autobusima kad stanu na stanicu pisao "SRS" na zadnjem staklu...:rotf:

Ali koji je to lik...ej, ti vidis da je on imao nekad neku skolu i status recimo neke srednje klase...u godinama pred penziju ili pocetak iste...pa jos cvike...pa deluje emancipovano...

I tako stoji u masi i kao čeka bus...
I kako bus stane tih 5-6 sekundi...
Lik iskace i staje iza busa i prstima po prašnjavoj zadnjoj strani busa ispisuje "SRS"... :rotf:
Ispraksao se da to zavrsi taman pre nego bus krene dalje...

Bio je aktivan na stanicama u Kneza Milosa...dakle tu gde su Vlada i Ambasade...☺
Ali nisam ga odavno video...ko zna da li je pregurao koronu i da li je jos ziv...ili se razocarao u Pink Šešelja...🤣


...
Sjećam se da si pisao o njemu, meni je taj lik takav kralj.

:rotf:

Inače kažu da su ti što iskaču iz grmlja benigni, jedino ženama dignu trak na 300, kao što je mojoj staroj.
Mislim uplašila se bezveze, dok se ustala i priprijetila, ovaj utekao.
Pa sjeti se Ruže s drugog foruma kada se lik u kupeu pred njom počeo dirati, ona njemu da šta radiš to, a ovaj - šta galamiš, ne diram tebe nego sebe!

:hahaha:
 
Najteza iskustva u prevozu su ona sa prisutnim ljudima koji ne koriste vodu...
Znaci...ja ne znam...
Ne nisu to klošari pa da kazes....mada i oni imaju bar Savu i Dunav leti...
Vec ljudi koji imaju kucu, stan, dakle imaju vodu...ali je ne koriste...


...
meni su gori oni spavači beskučnici, smrde na 20 metara, odvratan smrad ne može se pobeći,
još kada se uvuče u nozdrve ....
 
Najteza iskustva u prevozu su ona sa prisutnim ljudima koji ne koriste vodu...
Znaci...ja ne znam...
Ne nisu to klošari pa da kazes....mada i oni imaju bar Savu i Dunav leti...
Vec ljudi koji imaju kucu, stan, dakle imaju vodu...ali je ne koriste...


...
Kada sam se zaposlio dobio sam nov novcat bus,Kobra,vozio je na 74...posle 10 dana sam molio da mi daju starog Liaza sa kabinom da ne slusam budalastine i da ne osecam ko je sta kuvao danas za rucak :) o nekupanju da ne trosim reci :)
 
u mladjanim danima sam ponekad kada je najveca guzva uzeo 2-3 cena belog luka i zvakao i muljao u ustima minutima.
ti pogledi oko mene, neprocenjivi. doslo je skoro i do tuce par puta, ali to su bila druga vremena. izgledao sam zastrasujuce, pa su ljudi negodovali u sebi :cool:

sad bi me nalupali i izbacili iz basa sigurno
 

Back
Top