Masturbirao javno u sred autobusa 48

Сад озбиљно, како се уопште поставити у тим ситуацијама?
Шта радите?
Обавестити околину, возача, позвати полицију. Нарочито ако у аутобусу има деце, показати им да не почињу у свету у ком су немоћни.
 
Обавестити околину, возача, позвати полицију. Нарочито ако у аутобусу има деце, показати им да не почињу у свету у ком су немоћни.
Да.То треба да научимо сви, како се поступа у таквим ситуацијама.
 
Обавестити околину, возача, позвати полицију. Нарочито ако у аутобусу има деце, показати им да не почињу у свету у ком су немоћни.
Šta vredi zvanje policije kad psihijatrija nije raspoložena da se njime bavi pa bude odmah pušten?
 
Šta vredi zvanje policije kad psihijatrija nije raspoložena da se njime bavi pa bude odmah pušten?
Па и манијаци махом разумеју језик силе, можда му неки полицајац клепи ћушку. Овако ће неометано да се пипа са краја на крај града.
 
Evo već duže pokušavam bez uspeha da provalim ko je ta Sanja Bojanović, autorka ovog teksta i bolesnog naslova. Da nađem gde živi, da sad sednem u kola, odvezem se do nje, pokucam joj na vrata i šutnem je nogom u glavu!

Ja na ovom videu u tekstu sem premda nepristojnog šoferskog češanja đoke...ne vidim ovu dramu koju pomenuse u naslovu?

Mozda coveka prosto svrbi..., jer je navukao nesto... zbog šaranja sa par komšinica iz Marinkovu baru...:tambalamba:

A sta da je snimateljku zasvrbila... i da se pocesala po p...? 🧐
Da li bi i ona bila manijak ili po naredjenom novogovoru - manijakinja? 🤔🧐


@Jugoslav Čvarak sta ti kao pravnik mislis? Ima li ovde krivicnog dela? 🤔 I da li je ovo terenski koordinator SNS-a?

...
 
Poslednja izmena:
Сад озбиљно, како се уопште поставити у тим ситуацијама?
Шта радите?
...mnoge su djevojke i zene prezivljavale kroz parkove i npr.
autobus. stanica pored parka paralelno sa Grobljem / br. Jerkovic / dileja je masturbirao pored autob.stanice...receno , ko ne izmislja...
 
Poslednja izmena:
Znao sam da je neki rusofil,ali ti Iskapa, to nisam mogao vjerovati.
FB_IMG_1686904662766.jpg
 
Dok sam vozio gradski autobus u Beogradu stalno sam imao "prepirke" sa putnicima koji puše cigare,dižu noge na sedišta,švrljaju grafite,kidaju tapacirunge,voze se leti bez majce,i slične stvari. Nisam dozvoljavao da se prekoračuju neki normativi pristojnog ponašanja. Da se u mom autobusu ovako nešto desilo i da to primetim jednostavno bih nazvao policiju,rekao da me čekaju na sledećoj stanici i manijak bi bio rešen momentalno i bez pravljenja gužve..
 
Ја сам једном имала сличног у превозу.
Nikada neću zaboraviti scenu, prva polovica devedesetih, ja nekih 13 godina možda, stara se s posla vraća doma i otvara Otto katalog na stranici elektrošokeri i popper sprej.

Uglavnom, vraćala se u Njemačkoj s posla vlakom, gradska linija koja traje nekih sedam minuta, možda manje.
Nikada nije opisala u detalje koliko je "napadač" otkrio, ali je rekla da se lik u vagonu počeo skidati.
Kaže da je metar i žilet bio, ona se ustala i samouvjereno rekla da ide po konduktera, ovaj kada je vidio da je oko 180 visoka, utek'o.
Kasnije pričala kako je te tri minute od stanice do doma bilo strah prehodati, još nakon što se sve sleglo alarmirala starog, pa su zajedno otišli u patrolu, kao da ga stari iznabada ako čuči u grmlju, odjeven u baloner i čizme.

:rotf:
 
Dok sam vozio gradski autobus u Beogradu stalno sam imao "prepirke" sa putnicima koji puše cigare,dižu noge na sedišta,švrljaju grafite,kidaju tapacirunge,voze se leti bez majce,i slične stvari. Nisam dozvoljavao da se prekoračuju neki normativi pristojnog ponašanja. Da se u mom autobusu ovako nešto desilo i da to primetim jednostavno bih nazvao policiju,rekao da me čekaju na sledećoj stanici i manijak bi bio rešen momentalno i bez pravljenja gužve..

Najteza iskustva u prevozu su ona sa prisutnim ljudima koji ne koriste vodu...
Znaci...ja ne znam...
Ne nisu to klošari pa da kazes....mada i oni imaju bar Savu i Dunav leti...
Vec ljudi koji imaju kucu, stan, dakle imaju vodu...ali je ne koriste...


...
 
Nikada neću zaboraviti scenu, prva polovica devedesetih, ja nekih 13 godina možda, stara se s posla vraća doma i otvara Otto katalog na stranici elektrošokeri i popper sprej.

Uglavnom, vraćala se u Njemačkoj s posla vlakom, gradska linija koja traje nekih sedam minuta, možda manje.
Nikada nije opisala u detalje koliko je "napadač" otkrio, ali je rekla da se lik u vagonu počeo skidati.
Kaže da je metar i žilet bio, ona se ustala i samouvjereno rekla da ide po konduktera, ovaj kada je vidio da je oko 180 visoka, utek'o.
Kasnije pričala kako je te tri minute od stanice do doma bilo strah prehodati, još nakon što se sve sleglo alarmirala starog, pa su zajedno otišli u patrolu, kao da ga stari iznabada ako čuči u grmlju, odjeven u baloner i čizme.

:rotf:

Ako sad na tren preskocimo ove negativce manijake...

Ima npr par autenticnih ludaka.., poput recimo onog lika, secas se price, koji je pre koju godinu redovno na prašnjavim autobusima kad stanu na stanicu pisao "SRS" na zadnjem staklu...:rotf:

Ali koji je to lik...ej, ti vidis da je on imao nekad neku skolu i status recimo neke srednje klase...u godinama pred penziju ili pocetak iste...pa jos cvike...pa deluje emancipovano...

I tako stoji u masi i kao čeka bus...
I kako bus stane tih 5-6 sekundi...
Lik iskace i staje iza busa i prstima po prašnjavoj zadnjoj strani busa ispisuje "SRS"... :rotf:
Ispraksao se da to zavrsi taman pre nego bus krene dalje...

Bio je aktivan na stanicama u Kneza Milosa...dakle tu gde su Vlada i Ambasade...☺
Ali nisam ga odavno video...ko zna da li je pregurao koronu i da li je jos ziv...ili se razocarao u Pink Šešelja...🤣


...
 
Poslednja izmena:

Back
Top