Masta kao "predigra"...

Dryriverfish:
Koliko stvarno mozga unosimo u "igru"?Vece je,sami ste kuci,zelite da je/ga iznenadite necim novim,romanticnim...ili egzoticnim...Ok?Ali dajte sve od sebe,od muzike,ambijenta,do rekvizita i samog cina.I bez extreme sportova :wink:
Ja sam po prirodi veoma mastovita,masta je moje drugo ime i ona zna da radi svasta...a inspiracija uvek dolazi u trenutku i u zavisnosti od slobodnog uma partnera...tesko ovako...nemam sa kime da se ubacim u mastu! :smile:
 
divlja:
Mozak u znacenju i kontekstu prvog posta. Cak i ovo sto se naziva mastom, nije masta nego ...

Mozak je najbitniji.Samo ga mi ne koristimo dovoljno za takve stvari.Mislim,da li bi se ti kresnula sa nekim da ti samo pridje i kaze:"Imas dobro dupe,hoces da se roknemo?"???Pa cak ikad si sa nekim dugo i ne razmisljas o novim stvarima i igricama postane dosadno,zar ne?Dobro,govorim u svoje ime
 
Dryriverfish:
Mozak je najbitniji.Samo ga mi ne koristimo dovoljno za takve stvari.Mislim,da li bi se ti kresnula sa nekim da ti samo pridje i kaze:"Imas dobro dupe,hoces da se roknemo?"???Pa cak ikad si sa nekim dugo i ne razmisljas o novim stvarima i igricama postane dosadno,zar ne?Dobro,govorim u svoje ime

Pretenciozno si upotrebila rec mozak u prvom postu, ja sam ga skapirala kao visok IQ? Jesi li na to mislila? Ni da bi zaveo nekog ne treba ti visok IQ, narocito ne za zavodjenje kako ga vecina kapira, a kapira ga kao vestinu. Vestina se uci kroz praksu, igrice ne pruzaju ni blizu toliko istinskog zadovoljstva ( zato i postaju dosadne vremenom) kao prirodnost i spontanost. Sex uglavnom postane dosadan ljudima koji su seksom optereceni, ako im je to primarno u zivotu, i uvek iznova i iznova traze nove stimulanse, a ako to nije slucaj, onda je sex uvek radost, makar bio i najjednostavniji na svetu. I sve ovo sto se podvelo pod mastanje je cisto podrazavanje neceg sto smo videli negde ili nam je servirano, i kao svidelo nam se, pa hajde da probamo. Zna se sta je najbolja karta za trajno dobar sex. Svakako nisu plasticna ili ne znam ni ja kakva pomagala.
 
divlja:
Pretenciozno si upotrebila rec mozak u prvom postu, ja sam ga skapirala kao visok IQ? Jesi li na to mislila? Ni da bi zaveo nekog ne treba ti visok IQ, narocito ne za zavodjenje kako ga vecina kapira, a kapira ga kao vestinu. Vestina se uci kroz praksu, igrice ne pruzaju ni blizu toliko istinskog zadovoljstva ( zato i postaju dosadne vremenom) kao prirodnost i spontanost. Sex uglavnom postane dosadan ljudima koji su seksom optereceni, ako im je to primarno u zivotu, i uvek iznova i iznova traze nove stimulanse, a ako to nije slucaj, onda je sex uvek radost, makar bio i najjednostavniji na svetu. I sve ovo sto se podvelo pod mastanje je cisto podrazavanje neceg sto smo videli negde ili nam je servirano, i kao svidelo nam se, pa hajde da probamo. Zna se sta je najbolja karta za trajno dobar sex. Svakako nisu plasticna ili ne znam ni ja kakva pomagala.
Ok,prvo moram da te ispravim.Nisam upotrebila vec upotrebio :) Nemoj da mislis da muskarci nemaju nimalo mozga ili da ih interesuje samo prosto trpanje.A sex je lep i najjenostavniji,to si u pravu,ali je svakako lepo razmisljati o novim stvarima.A ako mislis da je to samo kopiranje vec izmisljenog nikada neces potpuno sigurna u sebe niti posebna.Dopadaju mi se tvoja razmisljanja.Ocigledno si neko ko je inteligentan,ali treba da znas i to da si posebna i da to koristis da jos vise uzivas u zivotu. :wink: Kiss I da,nisam mislio na visok IQ.Svaka prosecna osoba ume da razmislja,samo se ne trudi dovoljno.Kad bi se malo vise upustili u te "mracne" vode uma mozda bismo saznali koliko mozemo da damo od sebe u svemu.Sex je samo jedan segmentzivota,ali je vazan pa mi je palo na pamet da pitam ljude da li zaista razmisljaju o njemu ili im je to postao samo jedan automatizovani proces.I bla bla,isfilozofira se ja sit Pozdrav svima
 
Dryriverfish:
A ako mislis da je to samo kopiranje vec izmisljenog nikada neces potpuno sigurna u sebe niti posebna.Dopadaju mi se tvoja razmisljanja.Ocigledno si neko ko je inteligentan,ali treba da znas i to da si posebna i da to koristis da jos vise uzivas u zivotu. :wink:


Kad bi se malo vise upustili u te "mracne" vode uma mozda bismo saznali koliko mozemo da damo od sebe u svemu.

Ne razumem ovo boldovano. Znaci, ako ne kopiram onda nisam posebna, a ako kopiram onda sam posebna, jel'?

A ovo iskoseno mi nije sasvim jasno. Mislim, kako se spoznaje da si "poseban" i kako se to koristi posle? :)

I sta su mracne vode uma?:?
 
divlja:
Ne razumem ovo boldovano. Znaci, ako ne kopiram onda nisam posebna, a ako kopiram onda sam posebna, jel'?

A ovo iskoseno mi nije sasvim jasno. Mislim, kako se spoznaje da si "poseban" i kako se to koristi posle? :)

I sta su mracne vode uma?:?
Nema veze sa kopiranjem,to pokusavam da kazem.Zato sam i postavio pitanje.Svako ima ili treba da ima neku svoju cakicu u svemu,zar ne?Bas zato vas i pitam da li upotrebljavate mastu.A poseban si cim tu mastu koristis malo vise od vecine koja smatra da je to gubljenje vremena.A posebni ljudi se duze pamte.I tu ne mislim na priznanje sirokih narodnih masa vec tebi dragih ili nekada dragih ljudi :D A kako se spoznaje da je neko poseban...?Ne znam,to je valjda individualno.Za mene je poseban neko ko moze stalno da me odusevi nekim gestom,sitnicom,neko ko je svaki dan sposoban da me zaintereuje necim i zagolica moju mastu ili neko ko postavipitanje na forumu kojim potpuno skrene temu i ja mu pisem eseje pokusavajuci da objasnim nesto sto vec zna :D :D I nije mracne,vec "mracne".Pa i ne znamo bas da citamo misli,pa su mracne.Bar za mene...A ti ako mi citas misli i zezas me pazi se :D
 

Back
Top