Masoni i religija...?

Ruka ruku mije,o tome se radi.Crkve(mislim ovde na sve religije)vise rade kao uhodan bankarski sistem nego sto vode racuna o pravim osecanjima svojih sledbenika.Otuda ta neraskidiva vekovna veza - materijalni interes i moc su njihove zvezde vodilje i tacke spajanja.
 
Virgo:
Ruka ruku mije,o tome se radi.Crkve(mislim ovde na sve religije)vise rade kao uhodan bankarski sistem nego sto vode racuna o pravim osecanjima svojih sledbenika.Otuda ta neraskidiva vekovna veza - materijalni interes i moc su njihove zvezde vodilje i tacke spajanja.
...Potpuno se slazem sa tobom,sta mislis koliko je to sve izopaceno i uvrnuto? Ali mogu ti reci da je (bar tako ispada) njihov Bog jedan a njegovo ime je novac. :twisted:
 
Sta ti sad to sa Jevrejim i masonima. To mi malo vuce na desno. Jedini "masoni" su kapitalisti. Oni vladaju novcem i stvaraju uslove da bi novac predstavljao moc. I tako ti oni vladaju, a okolo sire nekakve price o djavolima, masonima, vanzemaljcima, samo da sumnja ne padne na njih. Nije to nikakva zavera, vec jednostavno-kapitalizam (gde je religija jedan od kljucnih faktora). Eto to su ti moji "masoni". Ako te zanima, mogu da ti preporucim da procitas nesto :twisted:
 
Bandiera Negra:
Sta ti sad to sa Jevrejim i masonima. To mi malo vuce na desno. Jedini "masoni" su kapitalisti. Oni vladaju novcem i stvaraju uslove da bi novac predstavljao moc. I tako ti oni vladaju, a okolo sire nekakve price o djavolima, masonima, vanzemaljcima, samo da sumnja ne padne na njih. Nije to nikakva zavera, vec jednostavno-kapitalizam (gde je religija jedan od kljucnih faktora). Eto to su ti moji "masoni". Ako te zanima, mogu da ti preporucim da procitas nesto :twisted:
....Pa to ti pricam,nisi bio pazljiv tj. nisi pazljivo procitao sta sam napisao,medjutim kad se malo vratis unazad videces da je medju njima bio i veliki broj komunista,kako to tumacis?
 
Kastor:
Алjона:
Kastor:
Masoni i religija,neraskidiva spona,Rimo-katolicka crkva,Vatikan,Jevreji,svi zajedno cine osnovu Masonerije!Sta mislite o tome?(ako se tema razvije imacu jos podpitanja)

Pa ne svi ljudi - rimokatolici, jevreji i t.d. - su tako losi...Ima naravno i dobri ljudi.

Pozdrav.

Naravno da ima ali ja mislim na one druge!

Ок:о)
Али, драги Касторе, јако дуго време те не био видно на Форуму :)
Поздрав.
 
Znam da ih ima svuda i da su prisutni, ali nisu ograniceni samo na Jevreje. Medju masonima ima mnogo vise drugih nacionalnosti, ili barem jednako onoliko koliko i Jevreja. Inace, u drugim zemljama oni nisu nikakvo tajno udruzenje i njihove loze su javne i stoje nasred gradova i mesta njihovog stanovanja.
 

Back
Top