Maskare

Definitivno nije bacanje para, ja cak razmisljam o tome da kupim onaj koji se ugreje, pa efekat traje duze nego sa obicnim. Bude ponekad na snizenju kod Oriflejma.

images

Samo se bojim da cu unistiti trepavice.... pa zato koristim i daje klasican...

Koja maskara je dobra, a da nije mnogo skupa a ni jeftina?

Eveline Volume Celebrity je jeftina i ekstra dobra maskara, ali se nakon mesec dana osusi, pa postane bzvz. Inace ako ne bi nesto skupo: Maybelline? Rocket koristim trenutno i stvarno je ok. I stalno je na snizenju negde... Ok nije kao jedna Loreal ili Artdeco maskara ali i kosta mnogo manje.

Posle dugogodisnjeg svakodnevnog sminkanja i raznih faza "imam-nemam para'', eksperimentisanja i sl., odgovorno tvrdim da je Lancome Doll eyes savrsena maskara. Jeste da je skuplja, ali se ne susi, ne razmazuje, nema grudvica, krunjenja, preslikavanja, trepavice su bas lepo definisane...sve u svemu, mislim da zaista vredi izdvojiti parice za ovu lutku :)

Uočena juče u Liliju!

http://2.***************/-KDYAGBkmF48/USZXC_VOxdI/AAAAAAAAAPI/41GA1xtOwE0/s640/IMG_0500.JPG

- - - - - - - - - -

Trenutno je na akciji za 1153 dinara, inače je oko 1600.

- - - - - - - - - -

Jedva sam odolela i nisam je na kraju kupila, loše stojim finansijski, moram da se primirim. Ali vrpoljim se žestoko, sada bih se rado strmogravila niz ulicu po nju do najbliže drogerije.

Ja sam maskaroholičarka teške kategorije, za sada sam zbog herojskog suzdržavanja i te kako ponosna na sebe. :lol:

Uočena juče u Liliju!

http://2.***************/-KDYAGBkmF48/USZXC_VOxdI/AAAAAAAAAPI/41GA1xtOwE0/s640/IMG_0500.JPG

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Jedva sam odolela i nisam je na kraju kupila, loše stojim finansijski, moram da se primirim. Ali vrpoljim se žestoko, sada bih se rado strmogravila niz ulicu po nju do najbliže drogerije.

Ja sam maskaroholičarka teške kategorije, za sada sam zbog herojskog suzdržavanja i te kako ponosna na sebe. :lol:

Isto, ali sam na apstinenciji..:mrgreen:
Baby, koja ti se dosada pokazala kao najbolja maskara?

Od onih koje sam koristila, za sada mi je ubedljivo najbolja Lancome - Star eyes i obožavam je, još uvek je trošim jer je čuvam što više.

Sreća, pa sam je našla na novogodišnjoj akciji, vredi svake pare.

Od ovih ostalih, L'oreal Telescopic zaista baaaš mnogo izduži trepavice, jedino je sa njom malo teže postići izvlačenje onog mačkastog looka zbog četkice.

Nema na čemu. :)

Mislim da je za takav efekat najbolje koristiti dve maskare kombinovano, jednu hvaljena za dužinu, a drugu za gustinu. :D

Ja sam dobila pre neki dan ovu i zadovoljna sam, nema ni traga grudvicama, trepuške su raščešljane savršeno i ne spuštaju se ni nakon dvanaest sati.

Daju divan volumen i lepezast look.

BJSVolumizerAnim.gif

bourjois-mascara-volumizer-mascara-no-01-noir-maximize-11-ml-253390.jpg

Maskara deluje super ASMB! Videla sam swatch pre neki dan :)

Ja sam u posl vreme bas odusevljena Bourjois kozmetikom, jedino im ne mogu oprostiti da su im senke za juzno trziste mnogo kvalitetnije nego kod nas.
Inace puderi, maskare, olovke za oci, lakovi, rumenila... sve deluje odlicno. :)

Volim kako su mi lagane trepavice sa njom, ne razmaže se ni kada se oznojim, nosila sam je danas na vreeelom asfaltu.

Imam osetljive oči, izuzetno, kod mene je prošla test sto posto. :ok:

I od mene pet zvezdica od niskobudžetne dekorative za pomenuti brend. Baš sam pre neki sat kupila onaj njihov novi HM puder. :)

Stigla nam je nova maskara iz Avona, veoma neobična:

AVON-Mega-Effects-Mascara-.jpg

- - - - - - - - - -

Možete je da osvojite besplatno igrajući nagradnu igru na oficijelnoj Avon facebook stranici, ali nije lako, potrebni su (pre)brzi refleksi i malo su pokvareno to osmislili.

Elem, ništa ne košta pokušati, možda se baš vama posreći. :)

Uočena juče u Liliju!

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

E,meni najbolja do sada!!Max factorovu sam koristila godinama unazad,ali kad sam ovu probala kod drugarice,odmah sam je kupila.Trepavice su nestvarne,nemam reci!

Došao je i taj dan...

Potrošila sam meni najsavršeniju maskaru svih vremena, Lancome - Star eyes...

Moje trepavice je od nje nasledila ova:

Bon-plan-beaute-un-mascara-Bourjois-avec-le-magazine-Public_portrait_w674.jpg

Odgovara mi njena cena, trenutno je snižena na oko 850 din. u Jasmin parfimerijama, i to ne samo ona, već i još neke druge.

Prodavačica mi ju je preporučila (ne zbog cene, nije bila najskuplja od ponuđenih).

Danas sam je namazala po prvi put i dobra je. Nije - wow, ali nije ni loša.

Sasvim solidna, daleko od prosečne, dobila sam zadovoljavajući rezultat, iako mi treba neko vreme da je "upoznam" i naučim kako sa njom.

Trepavice su se izdužile, zgusnule, dovoljan mi je bio jedan sloj, a drugim sam samo malo doterala spoljašnje izvijanje u mačkasti luk.

Imam lepe reči hvale za nju, ali nije me utešila nakon Lancomove.

P. S. Ne dobijam isto koristeći staru četkicu i novu formulu, prosto mora da se štedi za nove zvezdane trepuške. ;)

Inače, u Lilly doregerijama se pojavila nova L'orealova i aktuelna je akcija tokom koje košta 1499 din.

Loreal_Volume_Million_Lashes_Excess_Maskara11__87876_zoom.png

Grrr jako zelim Excess, ali sada moram da stedim pa sam narucila novu Very Me maskaru Extendalash. Ima jako zanimljivu cetkicu i kupci su zadovoljni tako da ce posluziti sigurno.
U Subotici je Excess 1390 din. :sad2:

Neka, neka... bice prilike.

Back