Маринци САД испред генералa BC!

I za kaznu američki predsednik ga odlikovao poslije rata ,koji ste vi likovi yebote

..odlikovao ga je zbog..spasenih..pilota..saveznika(amera).
...NE.
...zbog politicke istomisljenosti..ili..borbe sa saveznicima rame uz rame..(PROTIV ZAJDNIČKIH PROTIVNIKA)..razlika bato..razlika..
..EVO TI UKRATKO PA PROCITAJ..

http://sh.wikipedia.org/wiki/Drugi_svjetski_rat_u_Jugoslaviji

U Jajcu održano drugo zasjedanje AVNOJ-a je koincidiralo s Teheranskom konferencijom kojom su Saveznici odlučili da partizanima, a ne četnicima pružaju pomoć

..Teheranska konferencija je odrzana 1943...:guza:..
 
Ostaje činjenica da je on odlikovan ,zbunio si me ovako vatrenim zalaganjem za partizane ybg-a vi nekad ovako nekad onako .90 -ih ste ih se javno odrekli i porušili te iste spomenike tim istim oslobodiocima .
Od kojih su gle čuda do te iste Teheranske konferencije 90% činili Srbi

..gledaj...:D..
..sto se tice vremenskog perioda..41-45...tu nema dileme..SKJ..i TITO...partizani..i te dumine.,..kontaš..
..što se tiče perioda..91-95...tu jos manje ima dilema....ajmeee...domovinski rat..ujedinjeni Hrvati(unuci.. partizana..domobrana..ustaša..svi ko jedan u borbi protiv velikosrpske agresije)..kužiš..
...nema kod mene nekad "ovako" ili "onako"..uvijek na pravednoj strani..kontaš...
 
..gledaj...:D..
..sto se tice vremenskog perioda..41-45...tu nema dileme..SKJ..i TITO...partizani..i te dumine.,..kontaš..
..što se tiče perioda..91-95...tu jos manje ima dilema....ajmeee...domovinski rat..ujedinjeni Hrvati(unuci.. partizana..domobrana..ustaša..svi ko jedan u borbi protiv velikosrpske agresije)..kužiš..
...nema kod mene nekad "ovako" ili "onako"..uvijek na pravednoj strani..kontaš...

Ma da
 
..gledaj...:D..
..sto se tice vremenskog perioda..41-45...tu nema dileme..SKJ..i TITO...partizani..i te dumine.,..kontaš..
..što se tiče perioda..91-95...tu jos manje ima dilema....ajmeee...domovinski rat..ujedinjeni Hrvati(unuci.. partizana..domobrana..ustaša..svi ko jedan u borbi protiv velikosrpske agresije)..kužiš..
...nema kod mene nekad "ovako" ili "onako"..uvijek na pravednoj strani..kontaš...

Које агресије рече паравојниче?
 

Back
Top