Manastir Tumane postaje drugi Ostrog

Da,da...ti si se rodio po svojoj zelji.😂
Covjek ima slobodnu volju,i moze da upravlja njom kako hoce...ali ne i dokle hoce.
Naravno da jesam, niko mi nije uperio pištolj u glavu i naterao me da udjem u ovo fizičko telo. Da, ovo fizičko telo će satruliti, nisi izmislila toplu vodu...ali ti nikad nećes prestati da postojiš, ovo je samo trenutna i privremena lokacija u kojoj se tvoja duša/energetsko telo nalazi.
 
Naravno da jesam, niko mi nije uperio pištolj u glavu i naterao me da udjem u ovo fizičko telo. Da, ovo fizičko telo će satruliti, nisi izmislila toplu vodu...ali ti nikad nećes prestati da postojiš, ovo je samo trenutna i privremena lokacija u kojoj se tvoja duša/energetsko telo nalazi.
Ti si prvi koji se rodio po svojoj zelji.Zaista nisam do sada upoznala nikog takvog.😀
 
Bog ti je dao pamet i zdravlje da zaradis za taj hljeb.I to je nesto na sta ti nisi mogao sam uticati.Pomislis li kad na to?
Mozes ti karikirati do prekosutra,ali svi umni ljudi su ipak trazili Boga jer su shvatili ipak da nista ne znaju.
Kako bi mi bog dao pamet i zdravlje da sam odrastao u domu sa neukim ljudima oko sebe? Ili da su me romi odgajili koji nemaju 2 razreda osnovne...
Zašto bog ne da tim ljudima pamet i zdravlje?? Ne nije mi dao bog, sve sam stekao sam kroz život. Neko stekne a neko ne, bog ne daje ništa.
Najpametniji ljudi na ovom svetu, Tesla, Ajnštajn itd. ne znaju ni 0,000001% onoga što fizički univerzum nudi a kamoli spiritualni.
 
Kako bi mi bog dao pamet i zdravlje da sam odrastao u domu sa neukim ljudima oko sebe? Ili da su me romi odgajili koji nemaju 2 razreda osnovne...
Zašto bog ne da tim ljudima pamet i zdravlje?? Ne nije mi dao bog, sve sam stekao sam kroz život. Neko stekne a neko ne, bog ne daje ništa.
Najpametniji ljudi na ovom svetu, Tesla, Ajnštajn itd. ne znaju ni 0,000001% onoga što fizički univerzum nudi a kamoli spiritualni.
Kako se onda ti ponasas kao da sve znas,kas niko ne zna nista?
Niko ne moze znati Boziju volju.
I to sto ti nije dao da budes medju neukima i da se rodis zdrav je blagoslov.Nijè tvoja ni odluka,ni volja.
Ima dosta pitanja na koje covjek trazi odgovor,nista nije samo crno ili bijelo.Covjekov um je ogranicen.A zasto,kako...mnogo ima pitanja.Ali ja sam sigurno da postoji sila visa od covjeka.
 
Kako se onda ti ponasas kao da sve znas,kas niko ne zna nista?
Niko ne moze znati Boziju volju.
I to sto ti nije dao da budes medju neukima i da se rodis zdrav je blagoslov.Nijè tvoja ni odluka,ni volja.
Ima dosta pitanja na koje covjek trazi odgovor,nista nije samo crno ili bijelo.Covjekov um je ogranicen.A zasto,kako...mnogo ima pitanja.Ali ja sam sigurno da postoji sila visa od covjeka.
Ja znam da ne znam ništa, ali ovde postavljam pitanja vama što pišete da znate sve o bogu. Običan čovek se ljuti na mene kad mu postavim pitanje u kog boga veruje, zašto slavi slavu itd. Odgovor je pa tako treba XD
 
Umjesto sto si nadobudan misleci da sve na svijetu znas,malo se informisi i prosiri vidike.😉
Nije mi bog dao vidike kao tebi :hahaha1:

Da,da...ti si se rodio po svojoj zelji.😂
Covjek ima slobodnu volju,i moze da upravlja njom kako hoce...ali ne i dokle hoce.
Dok ga ne strpaju u zatvor:mazi:

Bog ti je dao pamet i zdravlje da zaradis za taj hljeb.I to je nesto na sta ti nisi mogao sam uticati.Pomislis li kad na to?.
Jel to nesto na ovu temu ?

.
417556746_10231158849738889_5078419232558824944_n.jpg

Niko ne moze znati Boziju volju.
 

Back
Top