malo vise o

Bila sam sa operskim pevachem ali taj je pevao pre sexa .. i uzivala sam .. a posle je bio medju onim srednje buchnim. Znachi, srednje zalosno ..


Pa ti si sve zive muskarce probala.
Sad je meni jasno zasto volis kondom, da ga ne volis bila bi vreca bakcila.

Ma ja ne volim menjati te zene, jer su u mraku sve iste, a zene valjda razlikuju kitu jednu od druge.
 
A nisam se nikad slusao. Ali ne ricem sigurno, pa nisam ja sirovina a i niko mene ne torba.

Ti sto previse ricu su pichkavci-valjda kad se napale proradi zena u njima,ma ko ce znati, ali od takvih meni se cini da imas sve samo ne yebaca. To se vesela malo zeznula ili je gluva pa je naterala ovog da urla da bi ona koliko toliko cula.

ma pusti ti sad veselu, jos nisi odgovorio na temu. a jel usporis ili ubrzas ili svejedno?:D
 
Jooooj gde me nadjeeee!!!!!!! Aaaaaaa , znachi ja svrshavam od same pomisli na njegovu facu i ponashanje dok on dozivljava orgazam...uh , tako mi nesto prostruju telom kad se setim toga....mmmmm

Ne mogu to da opishem , ali neodoljiv je...:rolleyes:

Nekako zatvori oci , i sav se tako prepusti i preda , a tako je ...ono...musko ,uuuh!
Najbolje je kad se desi u isto vreme...imam neki utisak da smo se oboje pretvorili u nesto slatko...kao neka izmaglica od svetlucavog meda , ne postoje reci u mom recniku da vam opishem taj osecaj....
 

Back
Top