malo vise o raskidu

Vrtim film... i da... definitivno sam se trudila da nikog ne povredim, al su uvek nekako bili povredjeni, al znam da i sad misle sve najbolje o meni, osim mozda jednog...

Jel smem ja prva da kazem koji pol je gori kad je rec o prekidanju veze? Malo da generalizujem, mrvu, samo mrvicu... hehhe... Rastamane, Ralence, mogu li jednu statistiku, a da ne vices? :-D ... salim se...

Kad je neko resio da ide nek ide, najgore je ono kao grom iz vedrog neba... kad partner kaze kraj, a mi se iznenadimo a stooo, sta ti bi odjednom...

Najgore je zavrsiti bez reci, treba postovati ljude, njihovu licnost i osecanja, reci bar nesto... Meni se desavalo da mi zafali teksta u takvim momentima. Desilo mi se i da pokusam da bezim. Desilo mi se i da imam inspiracije, pa ispricam citavu pricu...

Ljudi koji ne kazu nista, a odu... kukavice... plase se da nam kazu istinu koja nije bas najlepsa...

Ponekad se desi da neko prekine bez reci zato sto puno voli, a zna da osoba koju ostavlja ne moze biti njegova ili zna da toj osobi unistava zivot... ali to je retko...
 
ja nesto kukam kao ovo ono strasno me povredila..nije covek i bla bla..a onda vrtim malo film pa i ja sam dve ribe pstavio preko poruke kad sam bio mladji,fazon mrzelo me da saopstavam loshe vesti i taj rad i onda se napijem i kao vagina posalj4m poruku nije do tebe ja sam idiot ne mozemo vishe i skljucim fon :) jadno zar ne? samo meni u tom trenutku to ne deluje tako tragicno kao drugoj strani. hteo sam reci..poenta cele priche..shta tu ima da se ljutish na nekog malo istrpish i kraj..nema ljutish ..stara dobra ili jebesh il te jebu..a kad te prcaju onda otrpi jer si i ti isto to radio.
 
DeteSunca:
Aferim Pipi...

Tema
Imao sam ja bolan slučaj nedavno. Devojka sa kojom sam bio 3 godine raskinula je sa mnom preko e-maila. Jeste da ne živimo u istoj državi, ali poziv bih lakše podneo. Ovako je bacila ogromnu mrlju na, inače, veoma lepu vezu. Dakle Novalista, nisi u pravu. Ja znam da su poruke i mail lakše rešenje, ali ipak... Jedva čekam da je vidim i da mi pogleda u oči. To je sve...

Usput, nenormalno je kako ovakve situacije pokažu onu sitnu i odvratnu ljudsku stranu. Baš jadno...

:idea:
Koliko vidim bili ste u telefonskoj veze, pa vam je pukla i ona morala preko mail-a, ne razumem te sto se bunis??
 
Chrono:
Lepo, mene je ostavio decko i smuvao se sa mojim tadasnjim ortakom i i dan danas meni prebacuje da je postao ***** jer sam se ja ponasala isuvise kao zensko....
Ona stvar koja meni nije jasna je: kako ja koja sam zensko mogu da se ponasam suvise kao zensko?!?!
LOL LOL LOL


Chrono:
Drugi put danas da neko pomisli da sam musko....SMRC
:-(

.. samo gledam cinjenice....
Izgleda da to sto ti je rekao da si previse zensko delovalo na tebe, ako ne svesno, onda podsvesno, pa ti sad u podsvesti pokazujes "neke malo muske stvari" (nemam pravu rec za to).
Iskreno i ja kad bacim pogled na tvoj nick deluje kao da se iza krije musko, srecom jos pises u zenskom rodu.
 
Moze neko na bilo koj nacin da vam saopsti da raskida sa vama, ali taj nacin ce uvek biti najgori.

To je kao kad nekom kazete ja cu sad da te ustrelim, mozda prezivis, a mozda i ne, izvini. Da li to stvarno mozes da uradis a da ne zabrljas i da svi budu srecni i zadovoljni.

Bilo kako bilo, smatram da osoba koja raskida ce sve uraditi da olaksa stvari, ako ne sa onim kome raskida, onda sebi i tu nema niceg kukavickog i neistinitog i sta ti znam sta. Uostalom to je ljubav i dovoljan je razlog da kazes da smatras da niste jedno za drogog i hoces da nadjes pravu osobu za sebe.

Inace meni se desilo da se vise nije javljala, nije zvala, nije preterano htela da se druzimo i ja sam shvatio. Kraj price.
 
Vec sam napomenuo da mi se nikada nije desilo da sve to prodje totalno relaxirano, neprimetno. No, shta je tu je. Ne mozemo se svi snalaziti u svemu. Ja to NE ZNAM da radim... Uz to, obichno u takvim situacijama izgovorim i neke gluposti koje apsolutno ne moram.
 
Zex:
Najbolji raskid sa zenske strane :

E, ne mogu vise s tobom, keve mi, nemoj ti sad objasnjavam zasto jer ces se skenyas. Nego, posto je u nasoj vezi jedino sex bio odlican, a sve ostalo katastrofa, je cu ti nabacim par mojih drugarica, pa ih ti lupaj dok mene ne prebolis. Ova prva ti je dobra za ****** ****, bolja od mene, ova druga ga **** sve u 16, al tu sam ja malo bolja pa cu da joj pokazem neke finte, a treca je **** ****** *** ***** *****, tako da *** ****** ** * **** i nikad joj nije dosta.

tako se raskida sa muskarcem ,a da ga ne povredite :lol: :lol: :lol:


Mozda samnom nesto nije uredu, ali meni je ovo beskrajno sarmantno. Da, mozda je kljuc u tome da se od svega napravi dobar fazon, .... ako nekog vec ostavljas, a ne umes da da utesis, napravi od toga dobro zezanje, daj sve od sebe da ga nasmejes.

Sad sam se setila da smo jedan moj bivsi decko i ja raskinuli tako sto je on dosao kod mene, onda smo raskinuli, pa otisli na kolace, a za tim sa zajednickim drustvom u grad. Proveli smo se mnogo dobro, i oboma je bilo lakse tako. Posle toga se nismo videli.
 
rastamann:
Vec sam napomenuo da mi se nikada nije desilo da sve to prodje totalno relaxirano, neprimetno. No, shta je tu je. Ne mozemo se svi snalaziti u svemu. Ja to NE ZNAM da radim... Uz to, obichno u takvim situacijama izgovorim i neke gluposti koje apsolutno ne moram.
ok, to nikako ne moze da prodje relaksirano, osim ako obe strane ne zele to.
e sad ja tebe ne napadam, cak mi se i svijda ideja, ali moram da kazem da ako pogledas malo bolje to je kukavicki, sad ne znas kako se to radi, pa ces da je nerviras i da joj vadis zivce dok ona ne popizdi i dok ona to ne uradi, pod uslovom da ona zna, umesto da odma kazes cao, ona se malo isplace i posle svako tera svoje.. ....mada to mozes da uradis ako ni ti nisi siguran da bas hoces sa njom da raskines pa sav teret odluke na nju da stavis

ali bas bi me zanimalo sta bi se desilo da obe strane zele da raskinu i krenu po ovoj zamisli, da jedno drugog nerviraju.
 
princeza_paulina:
Mozda samnom nesto nije uredu, ali meni je ovo beskrajno sarmantno. Da, mozda je kljuc u tome da se od svega napravi dobar fazon, .... ako nekog vec ostavljas, a ne umes da da utesis, napravi od toga dobro zezanje, daj sve od sebe da ga nasmejes.

Sad sam se setila da smo jedan moj bivsi decko i ja raskinuli tako sto je on dosao kod mene, onda smo raskinuli, pa otisli na kolace, a za tim sa zajednickim drustvom u grad. Proveli smo se mnogo dobro, i oboma je bilo lakse tako. Posle toga se nismo videli.


mogli ste i da se pohebete za zadnji put da ima po cemu da se pamtite

ali me zanima sta ti je rekao tacno, koji razlog za raskid, to nam reci, kad je sve tako glatko proslo???
 
FRIKAZOID:
ok, to nikako ne moze da prodje relaksirano, osim ako obe strane ne zele to.
e sad ja tebe ne napadam, cak mi se i svijda ideja, ali moram da kazem da ako pogledas malo bolje to je kukavicki, sad ne znas kako se to radi, pa ces da je nerviras i da joj vadis zivce dok ona ne popizdi i dok ona to ne uradi, pod uslovom da ona zna, umesto da odma kazes cao, ona se malo isplace i posle svako tera svoje.. ....mada to mozes da uradis ako ni ti nisi siguran da bas hoces sa njom da raskines pa sav teret odluke na nju da stavis

ali bas bi me zanimalo sta bi se desilo da obe strane zele da raskinu i krenu po ovoj zamisli, da jedno drugog nerviraju.

Ako mogu da primetim da nigde nisam naveo da sam heroj i neki super mega dasa...
 
rastamann:
Ne znam, ja sam suvishe retarded za to raskinemo-pa-u-grad :)
Kod mene bi bilo raskinemo-pa-kuci-momentalno

Ma ni mi nismo tako planirali, sve je krenulo spontano, valjda nam je oboma pao kamen sa srca kad smo se dogovorili da se rastanemo. Al ispalo je stvarno dobro, bedak je dosao kasnije. Ni ja ne verujem da bih sada to mogla da ponovim
 
Ne, moju ometenost u razvoju u tom pogledu nisi videla. Jednom mi se desilo da sam iz chiste gluposti kao jedan od razloga raskida spomenuo "kada hodash, kao da skakucesh". To bi valjda trebalo donekle da ti objasni sa chime imamo posla :)

Shto je najcrnje, da me grom spali, ne znam shto sam to pomenuo. Ne da me to nije nerviralo, nego ni sam nisam siguran da je to stvarno radila :)
 
Ja nikad nisam raskinula. Nisam mogla da zamislim sebe kako govorim, ne zelim vise da budemo zajedno. A veze su mi umirale u najgorim mukama, i svaki put je ispadalo neko dobro resenje, koje nije moglo da smeta nikom, vec samo da dodje kao olaksanje. Samo sam se jednom zaljubila kao krmacha, i on mi rekao, ne mogu i necu da budem s tobom, onako, brutalno. I ostala sam bez teksta, nisam se bunila. Samo sam ga prebolela. Nakon dve godine.
 
jeste to da nije bas lepo kako neki ljudi raskidaju,ali kontam da svako hoce da zastiti sebe i da to uradi na sebi najpristupacniji i najmanje bolan nacin...neko to radi kukavicki,neko nesebicno,ali sustina je da svako gleda kako to sebi da ucini najlaksim...pretpostavljam da onda nema posle ljutnje...pa gledam po sebi,nemam pojma na sta bih bila sve sposobna tako da ne bih a priori da osudjujem ovaj ili onaj nacin :)
 

Back
Top