Македонија - асимилација Срба

Pa zar vi mislite da narod donosi odluke o Rezoluciji????
O pa ja sam bas.bas neupucena!

Ma jooook, vama su Marsovci stvorili iz blata vladu i nazvali ih Makedonskim imenima i kao to NIJE vasa vlada i one NE RADI nista u vase ime, vi ste je SAMO birali!!
Kako vas BJRM-ovce bre nije sramota da za sve lose sto se radi VI niste krivi nego vasa vlada, pa ko je birao pobogu!?
I jos ti iz mesovitog braka, kako bi reagovala da za recimo 10-ak godina krene vojska nazad na Kosmet i tvoj muz Srbin kaze detetu idi sine/cero da povratis Kosmet sa ostalom vojskom a ti bi verovatno rekla nemoj sine moja drzava je priznala nezavisnost i napadaces nezavisnu zemlju, greh je...!?
Pozdrav :cool:
 
Ушао си у много осетљиву тему али ако мислиш да треба Вранишковски да врши службу у храмове онда прекинимо.Кога су то ухапсили?Осим Вранишковског који џипови су важнији од службе?Иначе Српски свежтеници су редовно овде.Пусти ти прљаву пропаганду.

на неком чудном..........још га називају и "македонским"

Храмове им им је запосела секта која није постојала пре доласка комуниста на власт, секта звана МПЦ хапси државна полиција када архиепископ Јован обавља чин крштења............
дакле, све се своди на обично насиље и плагијат.
А где си ти на другим темама?
тада ниси на задатку?
[/QUOTE]

Реко сам ти.Ја немогу да учествујем у теме у које се не разумем.А дали ти хочеш речи да си тему отворио само за СРбе?Ако је тако онда ја могу отичи а тада че расправија пречи на безвезно блебетање о смрдљивим чокалијама,циганије,говна итд итд.Још само че вам фалити у друштво онај црногорац који је уображио да има краљевске крви ..како ли се звао....Проф.Гроф па да друштво буде комплетно.Ако је то твој циљ онда ок.
 
Ma jooook, vama su Marsovci stvorili iz blata vladu i nazvali ih Makedonskim imenima i kao to NIJE vasa vlada i one NE RADI nista u vase ime, vi ste je SAMO birali!!
Kako vas BJRM-ovce bre nije sramota da za sve lose sto se radi VI niste krivi nego vasa vlada, pa ko je birao pobogu!?
I jos ti iz mesovitog braka, kako bi reagovala da za recimo 10-ak godina krene vojska nazad na Kosmet i tvoj muz Srbin kaze detetu idi sine/cero da povratis Kosmet sa ostalom vojskom a ti bi verovatno rekla nemoj sine moja drzava je priznala nezavisnost i napadaces nezavisnu zemlju, greh je...!?
Pozdrav :cool:

Prvo nadam se da ni za 10-ak pa ni za vise godina nece biti potrebe da se vojskom dobija nesto sto je tvoje
Drugo moja deca su srbi koja ce svoje stavove braniti ne oruzjem vec drugim metodama,kad budu dovoljno veliki da o tome odlucuju
Trece prema tebi,sad bi se ja ,iz mesovitog braka trebala razvesti radi to sto je "moja vlada"koju nisam ja izabrala priznala tamo nesto....ko kaze da se ja s tim slazem....ko kaze da ja to odobravam,podrzavam.....ko sto ne podrzavam ni ideje o ratu i sl.
I da,nije me sramota nicega sto ja nisam ucinila niti sam imala moci da to sprecim!



Medjutim,vec sam rekla....ne moze se ribi objasniti koncept kopna,pa necu ni objasnjavati se dalje,samo se cudim ja samoj sebi kako sam se uopste nasla na politickoj diskusiji......

A s druge strane ne moze se traziti od dece da ispravljaju pogreske minulih generacija...
U vezi priznavanja sa makedonske strane...koji je to mocni faktor Makedonija pa da je to toliko bitnog znacaja-jedna lasta ne cini prolece, al nazalost govori o pogresnom politickom potegu
 
Prvo nadam se da ni za 10-ak pa ni za vise godina nece biti potrebe da se vojskom dobija nesto sto je tvoje
Drugo moja deca su srbi koja ce svoje stavove braniti ne oruzjem vec drugim metodama,kad budu dovoljno veliki da o tome odlucuju
Trece prema tebi,sad bi se ja ,iz mesovitog braka trebala razvesti radi to sto je "moja vlada"koju nisam ja izabrala priznala tamo nesto....ko kaze da se ja s tim slazem....ko kaze da ja to odobravam,podrzavam.....ko sto ne podrzavam ni ideje o ratu i sl.
I da,nije me sramota nicega sto ja nisam ucinila niti sam imala moci da to sprecim!



Medjutim,vec sam rekla....ne moze se ribi objasniti koncept kopna,pa necu ni objasnjavati se dalje,samo se cudim ja samoj sebi kako sam se uopste nasla na politickoj diskusiji......

A s druge strane ne moze se traziti od dece da ispravljaju pogreske minulih generacija...
U vezi priznavanja sa makedonske strane...koji je to mocni faktor Makedonija pa da je to toliko bitnog znacaja-jedna lasta ne cini prolece, al nazalost govori o pogresnom politickom potegu

...i mir u svetu :hvala: :rotf:
za Marsovce :pivce:
 
на неком чудном..........још га називају и "македонским"

Храмове им им је запосела секта која није постојала пре доласка комуниста на власт, секта звана МПЦ хапси државна полиција када архиепископ Јован обавља чин крштења............
дакле, све се своди на обично насиље и плагијат.

Реко сам ти.Ја немогу да учествујем у теме у које се не разумем.А дали ти хочеш речи да си тему отворио само за СРбе?Ако је тако онда ја могу отичи а тада че расправија пречи на безвезно блебетање о смрдљивим чокалијама,циганије,говна итд итд.Још само че вам фалити у друштво онај црногорац који је уображио да има краљевске крви ..како ли се звао....Проф.Гроф па да друштво буде комплетно.Ако је то твој циљ онда ок.[/QUOTE]

А зашто не могу да уче на свом језику?
А у праву си када тврдиш да је храмова запосела секта коју су измислили комунисти и која се назива МПЦ а полиција хапси, хапси, хапси...
 
Реко сам ти.Ја немогу да учествујем у теме у које се не разумем.А дали ти хочеш речи да си тему отворио само за СРбе?Ако је тако онда ја могу отичи а тада че расправија пречи на безвезно блебетање о смрдљивим чокалијама,циганије,говна итд итд.Још само че вам фалити у друштво онај црногорац који је уображио да има краљевске крви ..како ли се звао....Проф.Гроф па да друштво буде комплетно.Ако је то твој циљ онда ок.

А зашто не могу да уче на свом језику?
А у праву си када тврдиш да је храмова запосела секта коју су измислили комунисти и која се назива МПЦ а полиција хапси, хапси, хапси...[/QUOTE]

Океј је више не улазим у тему.Не верујем да желиш агенте на твоју тему.
 
Питаш ме где су ти Срби?Нестали?Они су ту пријатељу.Дали треба да кукају да би их ти приметио?Нема потребе.Једноставно нема поребе.


А Где ту?
На које језику школују децу?
Ко им врши службу у њиховим храмовима?
КО их хапси када покушају да крсте децу код свог свештеника?
Ко им је заменио Ћ у презимену у К?[/QUOTE]

a na kom Ajnstajne jeziku da skoluju decu, i na kom jeziku se skoluju Makedonska deca u Srbiji?

Niko nikog nehapsi nemoj da siris dezinformacije!

Genije, Ћ se na makedonskom pise kao K sa crticom iznad.
 
А Где ту?
На које језику школују децу?
Ко им врши службу у њиховим храмовима?
КО их хапси када покушају да крсте децу код свог свештеника?
Ко им је заменио Ћ у презимену у К?

a na kom Ajnstajne jeziku da skoluju decu, i na kom jeziku se skoluju Makedonska deca u Srbiji?

Niko nikog nehapsi nemoj da siris dezinformacije!

Genije, Ћ se na makedonskom pise kao K sa crticom iznad.[/QUOTE]

На српском се не пише......а ради се о Србима.
Полиција хапси попа и домаћина куће у кој се чин крштавања обављао.
А у Србији у једном једином селу које има значајну македонску популацију, Кашареву код Панчева, постоје одељења на македонском језику у основној школи, македонска друштва, висе македонске заставе....
Геније.
 
U Kačarevu 35 godina nije bilo nastave na makedonskom jeziku, a jezik se velikom brzinom zaboravlja i gubi pa smatramo da je povratak makedonskog jezika u osnovne škole velika stvar.
Na prvom času, koji je održan 14. novembra 2008 godine u Osnovnoj školi „Žarko Zrenjanin“ u Kačarevu, osim polaznika i članova podružnice prisustvovala je i, gospođa Danijela Ivanovski, direktor škole, koja je sa velikim razumevanjem i zadovonjstvom podržala naš projekat i ustupila prostor za rad.Ovim povodom direktorka je pozdravila našu inicijativu i izrazila želju za saradnjom i na novim projektima. Tanja Stojanovski,školski bibliotekar, je polaznicima takođe poželela sreću i ujedno ih pozvala da koriste knjige na mkedonskom jeziku iz školske biblioteke.
 
Poslednja izmena:
JOJ SAMO TI CUTI!!!! Ti se stalno busas kako mi tamo kod vas UZIVAMO, a nit imamo skole na svom jeziku, nit nam u crkvama dozvoljavate nas jezik... aj pokrij se, i ne gataj ti sta ce Grci da odluce o Kosmetu, oni su nama pomogli XXXXX puta, njima povremeni lapsus u rasudjivanju mozda i moze da se oprosti, ali vama se oprastalo staaaaaaalno, a vi i dalje po starom!!
Pozdrav :cool:

Neko rece
"pravo ime za tu teritoriju je ONO sto razdvaja Srbiju i Grcku"
 
Bravo, post ima toliko veze sa temom kao ja sa izborima u Zanzibaru!! :roll: A vi BJRM-ovce bi trebalo sad odreda svi da se izvinjavate, evo na TV-u (koji vam ja i "moji" finansiramo sa skoro po 500 kinti mesecno) vam se vrte reklame za izbore i kako treba da se prijavite u Srbiji da ocuvate svoju BJRMakedonsku naciju... eh kad bi nas 50 000 Srba tamo imali takva prava kao vas 5 000 ovde...
Pozdrav :cool:
 
Bravo, post ima toliko veze sa temom kao ja sa izborima u Zanzibaru!! :roll: A vi BJRM-ovce bi trebalo sad odreda svi da se izvinjavate, evo na TV-u (koji vam ja i "moji" finansiramo sa skoro po 500 kinti mesecno) vam se vrte reklame za izbore i kako treba da se prijavite u Srbiji da ocuvate svoju BJRMakedonsku naciju... eh kad bi nas 50 000 Srba tamo imali takva prava kao vas 5 000 ovde...
Pozdrav :cool:

Ma sta pricas ti bre jer znas da se u Makedonskim televizije prica se da Makedonce u Srbije nemaju nikakvi prava,nema ih u institucije,nema ih u parlamentu,u administraciji i td.
Vi ste Srbi postali BORGE Asimilisete Makedonca u Srbiji!!!
borg.jpg

Sram vas bilo !!!
:per:
 
Дакле када сагледам шта је ова држава радила по питању асимилације Срба и када се сагледа деловање комунистичке секте зване Македонска Православна Црква, не могу а да не дам подршку Грцима у њиховој праведној борби против индивидуа које се свеим силама труде да покреду њихово културно и историјско наслеђе.............Територији која се налази између Србије и Грчке дефинитивно треба наћи неко ново име.

Ту је и бугарска обавештајна одрадила доста посла...са "нашим" комунистима...уз свесрдну Совјетску помоћ!
 
Bravo, post ima toliko veze sa temom kao ja sa izborima u Zanzibaru!! :roll: A vi BJRM-ovce bi trebalo sad odreda svi da se izvinjavate, evo na TV-u (koji vam ja i "moji" finansiramo sa skoro po 500 kinti mesecno) vam se vrte reklame za izbore i kako treba da se prijavite u Srbiji da ocuvate svoju BJRMakedonsku naciju... eh kad bi nas 50 000 Srba tamo imali takva prava kao vas 5 000 ovde...
Pozdrav :cool:

Makedonaca u Srbiji ima najmanje 60.000, pogotovo u Vojvodini, i juznoj Srbiji(Nis, Leskovac, Vranje).
 
Ma sta pricas ti bre jer znas da se u Makedonskim televizije prica se da Makedonce u Srbije nemaju nikakvi prava,nema ih u institucije,nema ih u parlamentu,u administraciji i td.
Vi ste Srbi postali BORGE Asimilisete Makedonca u Srbiji!!!
borg.jpg

Sram vas bilo !!!
:per:

Makedonska televizija kaze i da je ona narko tvorevina Kosovo nezavisna drzava...pa?
Ako vam ne valja u Srbiji, sta cete u Srbiji? Neka se lepo svi kupe i pravac jug!
 
Ma sta pricas ti bre jer znas da se u Makedonskim televizije prica se da Makedonce u Srbije nemaju nikakvi prava,nema ih u institucije,nema ih u parlamentu,u administraciji i td.
Vi ste Srbi postali BORGE Asimilisete Makedonca u Srbiji!!!
borg.jpg

Sram vas bilo !!!
:per:
Makedonaca u Srbiji ima najmanje 60.000, pogotovo u Vojvodini, i juznoj Srbiji(Nis, Leskovac, Vranje).
Moze vasa televizija da ***** sta hoce, jedino meste gde vas ima vise od sake jada IMA skolu na vasem jeziku, ima i crkvu, koji ce te moj vise, vi u NASIM SELIMA po BJRM zatvarate Srpske skole i crkve AKO nece sluzba da se odrzava na fuckin' BJRM-ovskom, smradovi!!!!

A to da vas ima 12 puta vise nego sto popisi kazu mozete da okacite macku o rep, ta propaganda da je Vranje grad BJRM-ovaca mozete da pricate samo tamo, dodjite ovde i kazite Vranjancu da je BJRM-ovca, bas me zanima kako ce te proci i da li cete se vratiti, zvanicno ima vas saka jada i ZATO nemate predstavnika BJRM-ovaca u skupstini jer postoji neki MINIMUM koji morate da imate da bi usli, Roma recimo ima pola miliona najmanje, a imaju par poslanika jer ih vecina ne glasa, vas ima saka jada, ili vas se toliko izjasnjava kao BJRM-ovce, i onda NEMATE PRAVA da trazite od zemlje od 10 000 000 gradjana da vam dodeli poslanika u skupstini ako cinite 0,002% STANOVNISTVA, dok Srbi cine bar 3% BJRM!!!!
Pozdrav :cool:
 

Back
Top