"Ma da sam ja musko nebi mi ni jedna duzna ostala !!!&q

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
Bas nesto listam po svastari i naletih na jedan post sto mi zape za oko, ukljuci pamcenje i dade povod za ovaj topic.
(e jes' mi epski uvod)

Sad cu malo da kopiram bez autorskih prava al' aj' da skratimo pricu.

I kaze:
"znam da je ovo pitanje za muskarce ali moram da kazem da mene da sam musko ne bi bas puno stvari odbijalo od zena.
ako nije bas neki gabor tezak, ako je cista,i ako me hoce bila bi moja.
ma jednom se zivi..............."

A ovo je jos pravo blaga varijanta onoga sto sam inace imao prilike da cujem.

Dakle, kako to da strahovito puno djevojaka ima stav da bi "da su one musko" ne samo gonjali sve zenskog roda sto moze da hoda, nego bi ih gonjali sa takvim zestinom da bi, po skroz "muskim" standardima bile proglasene - sexualnim manijacima. :lol:

Puno puta kad bi cuo sta bi ona radila da je musko, moj komentar bi bio "da si ti musko, ti bi zaglavila zbog silovanja 8) ".
I ovo nisam cuo od jedne djevojke, nego od toliko njih da se to nemoze sakriti nekom teorijom vjerovatnoce.

Genetska greska ili neki potisnuti kompleks :twisted:

Dakle, STA VAM JE???








ps:
Sljedeci put kad vam se neka bude neckala i pitala sto navaljujete tako, samo recite:
"Ne foliraj se! Sta bi tek ti meni uradila..." :wink:
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Moram da kazem da je ovo gore sto je navedeno moj post (na ne secam se kom bese topicu) i da je na istom tom topicu ispod pisalo i da sam se zezala kad sam to napisala.............Znaci slobodno vi odgovarajte, pisite vasa misljenja...........ja samo ne zelim da me neko doceka na noz zbog jedne sale..............poz :wink:
 
E, koliko li sam puta od devojaka cuo: da sam musko...
Inace one to nekada stvarno pozele, na primer kada vide dobru ribu pa je zajedno komentarisemo, a nekada vole da obuku nase stvari, da budu autoritativne, da se "igramo" itd...
Devojke imaju i svoje fantazije da su musko u situaciji kada su sa drugom devojkom, ma....
zenski mozak je chudo, sta da vam pricam, znate i same :wink:
 
JOVANA77:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Moram da kazem da je ovo gore sto je navedeno moj post (na ne secam se kom bese topicu) i da je na istom tom topicu ispod pisalo i da sam se zezala kad sam to napisala.............Znaci slobodno vi odgovarajte, pisite vasa misljenja...........ja samo ne zelim da me neko doceka na noz zbog jedne sale..............poz :wink:

Šala ili ne, ali ja da sam žensko bio bih najveća lezbača na svetu :!: :!: :!: :!: Ima li šta lepše od žene :?: :!:
 
Bas nesto listam po svastari i naletih na jedan post sto mi zape za oko, ukljuci pamcenje i dade povod za ovaj topic.
(e jes' mi epski uvod)

Sad cu malo da kopiram bez autorskih prava al' aj' da skratimo pricu.

I kaze:
"znam da je ovo pitanje za muskarce ali moram da kazem da mene da sam musko ne bi bas puno stvari odbijalo od zena.
ako nije bas neki gabor tezak, ako je cista,i ako me hoce bila bi moja.
ma jednom se zivi..............."

A ovo je jos pravo blaga varijanta onoga sto sam inace imao prilike da cujem.

Dakle, kako to da strahovito puno djevojaka ima stav da bi "da su one musko" ne samo gonjali sve zenskog roda sto moze da hoda, nego bi ih gonjali sa takvim zestinom da bi, po skroz "muskim" standardima bile proglasene - sexualnim manijacima. :lol:

Puno puta kad bi cuo sta bi ona radila da je musko, moj komentar bi bio "da si ti musko, ti bi zaglavila zbog silovanja 8) ".
I ovo nisam cuo od jedne djevojke, nego od toliko njih da se to nemoze sakriti nekom teorijom vjerovatnoce.

Genetska greska ili neki potisnuti kompleks :twisted:

Dakle, STA VAM JE???





ps:
Sljedeci put kad vam se neka bude neckala i pitala sto navaljujete tako, samo recite:
"Ne foliraj se! Sta bi tek ti meni uradila..." :wink:
hahaha pitas zene...
z:D
Pa to ja sve vreme pricam ovde.....
Naravno da projektuju onog muskarca sto bi zelele da ih zadesi, dakle hoce- Alfu ,Dominatora, beskrupuloznog , divljeg !!!!
 

Back
Top