Quantcast

LOVACKE PRICE- Generalni remont u toku na dan 04.06.2005

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
... polako za tom lepom butkicom udje i njen par, virim preko nekog stola ali ne vidim koje vlasnik tih batachitja koji su me naglo posetili. I taman su ta dva batachitja prosla kad evo jos jednog para. Ebote pomisli pa ovo sajam pilitja ovde .
Sve cekam da pridju kaminu jer ja onako go ne smem da se mrdnem, jel nema smisla mrdati se go i to po tudjoj kutji. Lepo mi rekla Mali Shareni Zeka da budem pristojan, a gle sta se meni dogodilo jer je nisam slusao. Ko mi kriv. :(
Okrenem se po sobi, skupih hrabrosti da ustanem i utvrdim da je soba prazna! E moj L|sac ko ti kriv kad si jutros sa Bebom shljokao iz zaliha koje je ponela od g.din. Whiskey-a i to krishom jer smo misli da tje da nam bude malo. Sad sam se ja tek setio zasto sam trazio da se zenim, sam se bre ozdrljekao i pogubio razum. Ja bre veciti nezenja i sad meni treba neka ledi Krofna. Ebo me patak. A i ove butkice mora da su mi se pricinile usled alkoolnih isparenja koja su polako napustali skromne male prostorije u kojima boravi moj mozak da se kratje izrazim: lobnja ili glavudza kako mi majka tepa. E kako sam se sjebendis’o pomislih i u tom trenutku osetih ruke na ramenima i jos dve ruke gde ledja gube casno ime. Kad se nisam usr’o od straha. Ustanem i spremim se casni beg, kad me opet neke dve ruke povukose nazad. Jao bato DUHOVI, ma nista drugo pomislih i tu ja krenem da se tresem kao prut dok sam lezetji na ledjima proklinjao i dan kad sam napustio nasu pitomu Srbiju gde ima svega al’ duhovi bas nisu u nekom visokom stepenu razvitka. I takoooo ja lezim drhtim kad ti jedan prakticni duh zenskog roda (nemam pojma kako se kaze u zenskom licu, da nije duhica pitam ja vas?), lepo mene zajaha a ja kao svako musko sa mrvicom morala prihvatih tu igru koja se zvala djiha-djiha. Auuuuu sto ebu ovi Pedjini duhovi izustih na glas i taman krenem da apsolviram tu izjavu na glas kad mi ona druga lelujava gospa zapushi usta svojim polnim organom koji je verovatno imao nekoliko stotina godina al verujete mi bio nekako svez i odrzavan, smeo bih da se zakunem da sam osetio miris nekog “Dove” sapuna. Eh, vidish ti kazem ja sebi dok sam se junacki borio protiv ovih utvara, kako i duhovi ovde vode racuna o higijeni. Sva sretja da sam uskochio kod zmaja u kanal pa se sad nisam obrukao kod duhovnih stvorenja, jer sam se zadnji put kupao prosle subote. Zima bre ovde u ovoj Irskoj, ko je lud da se kvasi pa da posle budem bolestan, pa na ove lekitje sto vetj trosim moram da kupim i one shumetje koji su skupi do vraga. Kako spomenuh vraga ove dve odjedanput ubrzashe ritam i srshismo kao jedan. U tom trenutku one su nestale ! Ja tako lezim i vrsim iventar na svom djokici pomerajutji ga gore dole kad u sobu uleti Ringe i kaze: Sram te bilio L|sac u gostima pa drkash po tudjem tigritju ispred kamina. Ma nisam Ringe majke mi bila dva duha pa smo se kresali ovde kao ludi. AHM reche Ringe, ma kad ti kazem bile njih dve chak sam video da je jedna imala na chelu otisak od konjske potkovice, verovatno je tako izginula rekoh mu ja. Ma daj L|sac uhvatio sam te na delu, ajd tjuti netju nikome da kazem.
Auuuuuu al’ sam se ja sjebendis’o pomislih, em sam hteo da se zenim em se grlio sa zmajem, em je Ringe izgleda bio u pravu.
Pipnem gatje vidim suve obucem se i potrcah dole jer sam cuo jezivu graju. Dole zurka, svi pijani i veseli, Invisible lady sedi sa Vanom i pokusava da je domuva do kraja ali crnka se neda tako lako plavom talasu, Domingez sedi pored njih i cini mi se rekao da bi se on tu umesao ali mu drazi ovaj Pedjin whiskey za dzabaka pa sa U kandzama kisne gliste ljusti vetj tretju flashu. Zertz sedi i samo uzdishe i govori kao je nesto strashno ispijajutji cetvrtu casu najaceg djus-a koja je Ljilja imala. Umillajo nezna vetj pala sa stolitze i sa Pipikom dole ispod astala prepricava svoje dozivljaje iz kampa za mlade izvidachice.
Tu se ja voajerski prishunjam do njih dve i ukradem deo priche o mladim izidjachichama u Bundes krajevima. Pa nije kao kod nas pomislih, nase samo mashu zastavicama a ove u Nemackoj slobodno koriste stubitje od svojih muskih kolega a one ustvari glume zastavice i to od mladih dana. Eeeee sta ti je demokratija pomislih opet. Sad tje neko da kaze sta sam se uhvatio te demokratije, pa da vam kazem nema vetjeg ebanja nego u tom politickom opisanom trenutku jednog coveka. Nisam clan ni jedne stranke ali pochetju da simpatishem te demokrate jer sam sad chuo na chemu se zasniva njihova filozofija; “Zabiberi ga i pravi se blesav”.
Pedja sedi pored Ljilje i ubedjuje je da menja ono svoje kuchence za neko malo vetje jer ako vetj mora da ga sheta da mu se slaze uz hrtove, Auuu bre Pedja al’ si snob reche mu Ljilja, ma nisam Ljiljo nego me zivi sram izede kad me vide ovi lordovi dok setam tu mrvitzu ja ovaki veliki coek aon tako mali , ispada da ga nisam hranio dovoljno pa me svi zezaju da sam tzitzija sa ovolikim zamkom, ne ide slozitjes se. Ok imam resenje reche Ljilja, netjes ga setati vishe, i tu njemu padne kamen sa srtzeta, ali tjes ga nositi u jednom dzepu reche Ljila strogo i lupi shakom o sto.
U tom trenutku ja poptapshem Pedju po ramenu i kazem mu da moze da ga izgubi da kaze kako mu se probushio dzep a da nije primetio.
Domingez sedi i gleda u dno od chashe i jednom rukom mashe i trazi da konobar donese josh jednu turu. Uchinejno lepa servirka dodje do njega i donese mu novu flashu a Domingez ti nju savata i stavi je da mu sedne u krilo. Na cistom engleskom ona viknu :
Ijuuuuuuuuu ! ali to je bilo sve jer joj se dopadala arhitektura Domingezovom krila.
Ustvari ona je bila francuskinja a Domingezu se digao jedan toranj u gatjama samo nije Ajfelov, nego razume se “Domingezov”
Gledam oko sebe, tandrcaaaak i Mali Shareni Zeka rapravljaju nesto o shtrikanju, bar tako mislim jer su spominjale neko botzlanje, hmmm nisam znao da njih dve znaju te rucne radove. U tom trenutku se najezih jer se setih kako me Ringe uhvatio na delu na Pedjinom tigru ispred kamina.
Pu! ma smeo bih da se zakunem da on nije u pravu ali ko tje da mi veruje da sam ebao duha i to josh dva i to josh zenska.
Mami me miris alkoooooolnih isparenja, ali me josh vise mami pomisao da tju opet neko sranje da napravim. Ma bash me briga pala je notj sta bi moglo da se desi rekoh ja sebi i sedoh pored Tanje i Trivialne i krenuh da bratski delim sa njima neko crno vino. Zeka sedi preko i kaze mi da budem pristojan jer smo u gostima i da ...GunDj-GunDj-GunDj .
Dajem rech dragi Mali Shaveni Zeko da tju biti dobar samo malo da cugnem grlo mi se oshushilo rekoh i nategoh iz flashe
Do rane zore smo ostali ja posle uzeo gitaru, Pedja seo za klavir, Tandrcaaaak uzela seksafon , Invisible lady & Vana prateji vokali, Domingez uzeo neke Tam-Tam timpane sto je Pedja dobio od Africke kraljice iz severne pokraine na jugu Afrike na kojima je pisalo:
Fala Pedja sto si nam dizanjem sistema pomogao. I sitnim slovima; nikad te netju zaboraviti u potpisu tvoja Choko-Moko.
Udri, pevaj, popi, i zamotaj ponesto u rizlu bio moto te veceri.
E zao nam nema Bebe, al, statjitje se ona, ako nista bar se udala pa netje morati da nastavi sa onom nejnom bio-botologijom. Nije ni to loshe priznatjete. A onaj njen dugi pun ko brod nadam se d aje pametna pa tje dobro da mu naplati sfoje mlade godine, rekoh to Pandori vetj polupijan a ona krene da otvara svoju kutijicu. Tu ti ja skochim na nju, oborim je na zemlju i bas je onako zferski stisnem i kazem joj: Tu si nasla da mi otvarash tu tvoju kutiju, malo li mi se zla dogodilo danas. Ona me gleda onako milo kako sam je zajaho a one moje vunene gatje mi se popele do brade i kaze, ma L|satz ‘tela sam da ti dam da zavijes jednu, a bre kakva si kukavica. Ma nisam i tu ti ja njoj dok smo kretali gore na spavanje (mislim svako u svoju sobu ili bar tako mislim, ko bi ga vishe znao izleda sam poceo da gubim razum, pa kako da vam garantujem gde sam i sa kim spavao) u kratkim crtama ispricham sve sta mi se dogodilo osim ono kako je usao Ringe, duhove sam naravno spomenuo zbog marketinga, sto je kod nje proslo jer i ona isto kao i ja i misty ferujemo u duhove.
Udejm u sobu zatvorim vrata i dva plasljiva oka zasijashe u mraku. KAd se nisam usr’o, a bre pomilih tju da umrem ovde od straha, i tom trenutku ta dva oka progovorishe i rekoshe mi: Difno, difno, difno, sta je bre difno upitah Zertza a ona mi otvori plakar i iz njega izadje Beba koja je pobegla od onog Dugog i to sve sa dfa kofera puna svetjnjaka, posudja shto od zlata shto od srtebra i jedan kofer pun konvertibilnih Irskih dinara (mislim da im se novci zovu Funte )
Izljubimo se mi tu svi i legnemo da spavamo. Dal’ zajedno ili odvojeno, Dal goli ili obuceni ne pitajte me, nemam bre pojma kako se vishe zovem na javi a kamoli kako i shta radim u snu. Zertz je narafno zagrlio svog medu i zaspali smo snom pravednika.
A i da vam kazem da se Zeka ovog puta izuo a Beba nije bila umotana u one zavoje ko bi mi bre verovao.

Sutra moram do apoteke nestaje mi P|lul|tza sva sretja da je Beba sad bogata pa tje mi dati da kupim bar dve kutije

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
...Dum! DUm! Dum1 zacu se jako kucanje na vratima, skocih kao oparen i navukoh svoje vunene gatje i krenuh da otvorim ista. KAd ono glavom i bradom neki mali u sharenom orgtachu i predstavi se kao Praunuk Holmes. Oooooo di si Holmes, ebote patak od kad se nismo videli. Covek me gleda zaprepasceno. A bre Holmes to sam ja i tad se stim da sam imao notjnu kapitzu koji omah skinem i covek me prepozna iz prve. Odkud ti pitam upitah. Ma, prijavili neku kradju neke srebrnine i para kod lorda Dugog pa trazim neku malu kratko oshishanu koja ga gadno opeljeshila, da je nisi video ?
Aaaaaaaaaaaa Bebu trazish, Holmes pa koji si ti detektv? Shto upita on. Pa ebote Skotland Jard zar nisi cuo da je malu pojeo pedjin zmaj sve sa koferima punim kasika i viljusaka eno idi dole jos uvek podriguje i izbacuje po koju kashichicu i po pola funte u sitnishu. E L|sac hvala ti brate rece mladunche iz porodice Holmes, jer toliko si do sada pomogao nashoj poroditzi i mojoj ujni oko skidanja nevinosti u 45-oj da ti tto nikada netjemo zaboraviti, reche to i ode zadovoljno pusetji lulu niz hodnik.
Jel bezbedno upita Beba viretji ispod carshava. Ma jeste aj izlazi vamo i daj 6000 funti da kupim dva pakovanja piliulitza. 6000 ? s'ti lud upita me i dade mi dv funte a ja otrcha pravo da apoteke po iste.
A u apoteci netjete verovari ko je radio. Udjem ja i kazem dobar dan-dobar dan rece apotekarka okrenuta ledjima , nisam stigao ni da kazem sta mi treba kad ti se ona okrenu onako do pola(profilisano) i samo stavi na pult moje tablete pod nazifom: "Mozak refreher" A? kako zna ?
Ebote ova Irska puna iznandjenja ili sam se ja toliko naduvao od te kvalitetne trave (mislim one zelene engleske, da ne bude zabune, cist vazduk i mirisni travnjaci za nas Panchevce su vam veliki udar na mozdanu aktivnost, tek da znate) ili je ovo glavom i bradom Tanja, jes bogme ona je ! Pa di si Tanja ljubim te u post, ovaj ljubim te u ruku rekoh ja i izljubismo se onako sve preko pulta. Krenem da paltim a Tanja rece: KUTJA CHASTI ! O fala draga moja bash sam neshto u krizi sa lofom ali to je samo trenutno obetjo mi Pedja da tje da me zaposli u nekim engleskim novinama da radim u rubrici kao sto je kod nas ono "tretje oko". Ma L|satz reche Tanja dodji iza pulta da ti skuvam jedan chaj i da ti dam neku ljudsku trenerku, gle kaki si u tim vunenim gatjama Shto shta im fali upitah se ali ipak pristadoh da uzmem neku trenerku bar mi se netje vishe zavlaciti u dupe pomislih.
I takoooooooo....tu se ja zadrzim jedno kratko vreme od 4 sata i mi ti se tu isprichamo i svasta nesto jos i krenem ja put zamka. Pogledam na sat i shvatim da kasnim. Potrcim ti ja i od Dublin-a do Glasgova stignem za nekih deset minuta.
Prilazim zamku a vidim ekipa sprena da krene put Srbija i svi cekaju mene. Di si L|sac ebem li ti sunac tvoj rece Pandora, cekamo te vetj sat vremena. Tu ja ispricam kao sam sreo priajteljicu iz forumskih prostorija i da smo se eto malo zebunili i zato kasnim.
Ok, vreme je za polazak rece Domingez ulazetji u Yuga 45 de luxe-Gt-turbo ( taj vam je isti kao i obican Yugo samo sto za razliku od obicnog jer je za izvoz jel , ima i pepeljaru) Domingez potrpao ostale u Fitju sto mu Pedja poklonio za rastanak i ukracava 9-tu putnicu unutra i vice da josh ima mesta kod njega. E ljudi ja tju peske kao i sto smo dosli. Mali Shareni Zeka s mestio sa Pandorom, Invisible lady, Tashom, umiljato neznom, Heart line ( koja je iskoristila priliku da ostavi Miketa Oldfielda jer kaze nije vise nizasta, nit ebe nit izbacuje djubre, samo misli na note) u gepek od Ringetovog pezejca. Jeli Zertz di je Beba upitah je. Pssssssst bwe L|sac mwiwi sakwiwi smo we pored rezerfnog tocka kod Domingeza u njegovog Fitju. Auuu al tje se izguzva pomislih i lagano potrcah za konvojem od tri automobila koji su se kretali ka nasoj majci Srbiji.
I tako oni voze ja trchim, i trchim i trchim ....trchim....i tad se trgnem i probudim se u svom krevetu kod kutje, kad ono PRST U NOSHI A KRAVA ZVATJE TJEBE! Protrljah ochi i jos uvek neverujutji da sam ovo sanjao sednem na krevet i zapalim jednu cigaru pitajutji se da li se sve ovo zaista desilo. Zna li neko ?
Ako zna nek napishe.

Kraj seriala iz Irska sweet dreams

Poz SL

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
I takoooooo....

Sedim ti ja tako jedan dan u mom lovachkom udruzenju onako sam i gledam sve te trofeje na zidu. Mislim se nesto u sebi, pa... nije bas kao Nikola Kojo 1000 ali prebrojah u mislima pozamasnu cifru od 875 ulofljenih jadnih malih sirotih a bogami i onih divljih i nezastih zferofa. Gledam se tako u staklu od stola i nekako sam sam sebi smesan jer mi se od deformacije na staklu nos pretvorio u pravu lofachku spravu da ne kazem ono drugo, Pandora mi zabranila da budem lascivan pa eto i netju. Veliik bogami...
Zapalio cigar i razmisljam kako bi bilo dobro i neku kafu da skuvam i uradih to. Tako sedim pijem kafu, pushim cigar i setim se kako mi je oruzje totalno zapusteno da je vreme pred sezonu da ga detaljno izglancam.
Sedim, pusim, pijem kafu, i glanacam svoje oruzje kruto ovaj, ljuto. Ma taman sam poceo kad zacuh zvono na vratima. Ustanem, otvorim, vratim oruzje u gatje (danas je rizicno mahati oruzjem jer te ljudi nikad ne shvate kao borca nego kao manijaka), cigara onako u ustima, oblak dima oko mene, toliko da sam jedva nasao kvaku da otvorim vrata.
Dobar dan u nekoliko zenskih vokala onako slozno prolomi se kroz hodnik.
Dobar dan curice izvolt’te kazem ja i odmerim ih onako vise profesionalno bez zadnjih samo sa prednjim namerama jer su mi licem u lice stajlale na vratima mog lofachog udruzenja.
Skinuse one kapuljace i tad prepoznah Malog Sharenog Zertza, Bebu, Zenu Zmaja i Tandrckaaaa
Otkud vi bre u ovo gluvo doba dana upitah ih i pogledah na sat i videh da je 17:30, bote ko josh sme ovako kasno da sheta po shumi pomislih i uspeh dok sam mislio tu kompikovanu misao da se i perceptivno izrazim i pozovem jadne promrzle cur’ce u moj lofachki klub.
Otjete kafu pitam ja, netjemo kafu ako moze nesto da se trgne s’ nogu rece Beba
He he ima neka domatja od 68 stepeni, i nije za dame rekoh ja a ona ti meni odbrusi da sam sovinista i da naspem u neku solju od mleka sto je stajala na stolu. Aj naspem ja pitam druge, Zertz otje djus, Zena Zmajcek kafu, a Tandrcaaaaak otje nesto da pojede kaze ogladnela dok je putovala kroz shumu. Ja se tu izvinem i kazem da imam samo neke sarme pa ako otje mogu joj sipam par. Sta bre par rece Tandrcaaaaaak, daj vamo tu sherpu cicjo jedna.
Dam joj sherpu i upitam ih otkud one kod mene starog perverznog i opasnog lovca.
Tjute... Tandrcaaaaaak jede, Beba trazi chep od flashe a solja joj ustima sa rakijom, ali zasto tjute ove dve zacudih se.
Gledam ih onako lepe pa mi svashta pada na pamet, Zertz mi najblizi pa sve razmisljam da ga nehajno kao zakacim po butkici dok pricam ili da mi kao nesto ispadne dole ispod stola pa da im malo virim pod suknje. Suknje, pa sve su u farmerkama, e stvarno !
Elem da ne ponavljam otkud vasa mala druzina kod mene ?
Progovori Zertz. Ofaj, onaj, tutz, mutz... L|jane mi smo resile poucene tfojim pwicama da postanemo wowci. A ? upitah kulturno
Hik! si gluv bre L|sac rece Beba osnivamo zensko lofachko drushtvo pa smo Hik! ebote al udara rece, i ovaaaaj...gde li stadoh cek da gucnem malo da mi se osvezi memorija...a da, osnivamo lovachko drustvo i to sopstveno. Au! Pa... a jel mogu ja da budem clan upitah veselo i napomenuh odma’ da moram da u jednoj simulaciji probam sve cetri.
Zena Zmaj me pogleda i odmahnu rukom. Sta je bre Zmajcek osh da kazesh da L|jan nije dobar i vetj se mashim za ono oruzje iz gatja kad se umesa Tandrcaaaaaaaaaaaaaaaak, nekako zenstveno podrignu posle sedme sarme i rece da sam dobar i da ne vadim nista nego da im pruzim osnovnu obuku iz lovachke vestine. Potapsa me po remenu i ostavi mi sveze otiske sarme na mojoj prosle nedelje opranoj beloj kosulji.
Pa jecte rece Zertz, eto mi smo procitale cvu jitejatuju koju si picao ali nam ipak neke finese nisu jacne pa se ne ucudjujemo da came krenemo u taj prfi lof.
Dobro, netjete samnom to znachi da tju ovde morati da napravim improvizovani logor za obuku. Receno ucinjeno.
Dok si rekao idemilelajkovackomprugom, raskrcim ja teren i pocnem sa teoretskom obukom.
Pod jedan morate da imate prikladnu uniformu za lov. Uniforma vas stiti od divljih i nasilnih zferofa i nista vam ne vredi sto ste krenule sa dobro prociscenom cevkom od vaseg oruzja ako vam je uniforma neprikladna. A na cta miclic kad kazec cevka, mi nemamo cefke mi cmo tek recile da lofimo i mi nemamo pojma na cta miclic rece Zertz. Tjuti bre Zertz rece Zmajcek imamo, posle tju ti objasnim
Dobjo, rece Zertz i nekako se umusi i promrmlja sebi u njuskitzu kako joj nicta tu nije jacno ali tje da tjuti i da ce prafi da je cve tako DIfNo!
Elem, krenutjemo od najvaznijeg dela uniforme a to su gatje. Retjitju vam sta je zabranjeno prvo, a posle tju da vam preporucim ono najbolje.
Jel zapisujete viknuh i posto sam video da ne vode beleske viknem: Mirno!
Odskocise ko oparene i stadose mirno postrojene kao prava vojska. Prodjem pored njih onako oficirski i posto su se umusile podignem im bradu i kazem da je disciplina najvaznija, obidjem skroz oko njih i kada sam im bio iza ledja kao kaznu svaku loopim po doopentzetu. Bebu prvu i ona se okrene samo malo i rece da zavrsim sa tim sranjem ostala joj solja na stolu i da tje da crkne zedna ako nastavim sa tim pozadinskim aktivnostima. Tandrcaaaaak se toliko najeo da nije rekao ni ah, ni joj kad sam je onako znalacki cvoknuo po dupentzetu, a Zena Zmaj je rekla da tje biti josh mnogo puta nedisciplinovana i da je ponavljanje majka uspeha. Kad sam stigao do Zertza on se sav skupio, zavukao glavu u kragnu i iscekuje kaznu, loopim ti ja Zertza pedagoski precizno i on se okrene i rece mi kako nije lepo dirati tudje doopnetze bez dozfole autowa.
Nastavak sledi ...

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
I evo nastavljanja...

A bre nikad od vas lovci kad ste tako neposlusne.
Da nastavim, aj sedite i pisite ovog puta. Gatje su najvaznije. Gatje su bitne jer su vasa poslednja odrana pred zferofima koje tje zeleti upravo tu da vam zadaju konacni udaratz.
1. Tange su zabranjene! em se lako pocepaju em neprijatelj moze da vam ga kvarno gurne sa strane.
2. Obicne gatje tipa; na cvetitje na leptiritje i ostale tufnitze nisu dozvoljene jer tim motivima na njima ako vas neprijatelj spazi samo raspirujete njegovu pedofilsku mastu.
3. Kao sto rekoh misletji na tacke 1 i 2 one su cesto i predmet lakog uklanjanja sa vasih misicavih lovacki tela. Mnogi neprijatelji pribegavaju nasilnickom ponasanju pa otje cesto(ne ponekad) da pokidaju iste i onda ste gotove.
4. Takodje je zabranjen seksi vesh, i tad se Zena Zmaj zakikota i ja tu shvatim da ako otju da ih zaista obucim moram ovakvo ponasanje da sankcionisem u samom pocetku. Zeno Zmaju dolaz vamo rekoh onako lofachkim tonom. Sta tje ustade i dodje ispred mene. Mirno! stade ona mirno. I ja ti tu njoj raskopcam kais, spustim pantalone do clanaka i zamislite krenula u lov u halterima, gledam dalje... auuuuuuu, bwe i zavucem prst u pertlicu od tangica i pecnem je onako bash lofachki i kazem joj da je ona lak plen za neprejatelje koji vrebaju iza svakog tjoska a kako nam je Tito rekao i ne spavaju nikada.
Aj sad idi tamo u orman i uzmi jedne duge gatje a posle tju da vam dam uniforme. A vi ostale? Prva se javi Beba i rece da ona ima duge gatje jer joj zima i tri para hulahopki jer joj nesto slaba cirkulacija pa mora zato da cugne s vremena na vreme. Ipak ja to proverim i stvano Bebana puna gatja ko Rokfeler miliona. Tandrcaaaaaak dolaz vamo, ebote pojede mi sve sarme, da vidimo kako si ti krenula u lov. Otkopcam ti ja njene farmerke kad tamo em duge gatje em preko sportski shortz. Nije loshe Tandrcaaaaak bitje lovatz od tebe jednog dana promrmrljah i zafitiljih brk. Pomislih ebote kako lepe duge lofachke gatje na tako difnim dugim nosachima istih , nju niko netje motji ni da stigne a kamoli da je napadne. Tandrcaaaak posto sam je pohvalio ode da opere ruke jer vise nije mogla da zine posle 11-te sarme. Zertz dolazi famo da fidim kako si se ti spremi za lof. Netju! Molim ipitah onako dominatno dubokim lofachkim glasom. E netju nije prictojno da nam firish u gatjice, mi smo fine tzuritze i ti samo koristih priliku da svojim drhtafim shapama dirash nasha mlada telashca.
POBUNA! ehehehe...Zertz rekoh glasno. Zertz je tada video da nema shale i da tje itji u pritfor a tamo je u filmofima fidela kako prolaze zene u zatforu. I takooooo resi zertz da saradjuje i korak po korak dodje na inspekciju kod komandira njihove male lofachke druzine.
Zertz za kaznu sama otkopcaj farmerke ! I tu ti ona briznu u plac i rece: Komandiru L|jo ne mogu cama juce cam igwawa basket i fidi kako sam slomio noktij na prstu. Cad ne mogu da mrdnem ofako ca clomljenim noktitjem. Auuuu pomislih kako li tje ova u lov ako za jedan nokat kuka toliko, sta tje biti ako je neprijatelj iznenadi u mraku i to s ledja kako li ce to da podnese. Tu shvatim da je Zertz slaba kakrika te druzine i kazem ostalima da sacekaju da vodim Zertza na sistematski pregled
Odosmo u ordinaciju koja je bila u nasem klubu odmak pored spajiza. Zatvorim vrata i tada me Zertz upita kad tje da dodje cika doktor. Evo sad tje i tu ja obucem beli mantil a Zertzu ochi ofolikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
I tu ti ja onako sa puno lofachke doktrine ispregledam Zertza i utfrdim da se i on dobro spremio da je imao visheslojne gatje neke su bile malo tesne pa sam pomislio kako je ponekad uredu pokidati gatjice. Zertz je shvatio sve i dostojno je podneo sve i ja sam shvatio da je Zertz bio u trenutnom shoku i da tje i od njega biti dobar lofac.
Vratimo se Zertz i ja rumeni od teskog i napornog specijaistickog pregleda
Dobrrro mislim da smo gatje apsolvirali. Jesmo povikase u glaas
Drugo sto je bitno a ne brinete netju vam sada proveravati jer ste tek mlade lofachice, je uvek cista cevka da mozete da opalite svakoga u svakom trenutku. Molim vas da o tome vodite racuna i da redovno koristite oruzje d a se ne bi zapuslio. Ako se zapushi moratjete da pricitate moj doktorski rad u lovachkim prichama kada sam imao servis za zapusene i napustene cefke.
Za sada toliko. Mozete polako u sfoj prfi lof.
Pamet u glavu a o doopetu smo pricali ranije pa ne moram da vam govorim onu pritchu o istome i zidu.
Pokupishe svoje beleznice obukose svoje lovacke kapute i pozdravishe se samnom.
Ja ih sve ljubim i bojim se da li tju ih videti sledetji put i nekako me obuze neka seta i setim se kako je meni bilo kad sam bio mladjan lofac ja.
Zagrlim ti ja Bebanu i sa suzom u oku joj htedoh nesto reci kad mi ona rece da je napunila cutiritzu sa rakijom i da nista ne brinem jer nema dobre biologije bez alkoholnih rastvora. Pred malom je siroki lovachki svet pomislih i skotrlja mi se suza niz obraz.
Grlim Zenu Zmaj i kazem joj da se cuva i da nam se vrati ziva i zdrava jer mi trebaju neki recepti za kuvanje a ona vrtzuje veselo i kaze L|jo vidimo se uskoro.
Tandrcaaaaaaaak mi prilazi da se pozdravi i kaze da je ne stiskam tim sfojim rucerdama jer tje da pofrati uredno slozene sarmitze u njenoj tibi. Dobro pruzim joj ruku kao drugu lovcu i pozelim joj sretjan lov.
Zeka sa sakrio iza ragastova i sve pokusava dok sam se pozdravljao sa Tandrcaaaak da se izmigolji, to ti ja odma primetio i pridjem joj a ona gledu u pod crfena ko bulka. Nista ne brini Zertz bitje dobar lofach od tebe jer dokazano je da najbolje nisanih u druzini malopre mi sapnula Zena Zmaj kako izfadish dfe litre krfi dok si rekao britza.
I tako one odose a ja nastavih da glancam svoje oruzje sada nekako ohrabren i inspirisan danasnjim predavanjem iz: Opshtelovachke odbrane i Lovachke samozastite.
Poz SL

Mushmula

Aktivan član
Poruka
1.076
blondi:
prodavačica mesa:

"stojim iza pulta... tako mi je bilo dosadno... i setih se da izvažem grudi... znate lepe su velike al čvrste... nije silikon... nije garant... svaka pola kile...

mada znate mi smo imučni moj tata je gasterbajter iz nemačke...

... jao celo selo bi umrlo od zavisti...

lišče ljubavi voli te tvoja mesarica

E, ljudi, ovo pise Maja iz Velikog Brata!!!!

Poruka
9.881
Lija, lija, pa dolija! :lol: :lol: :lol:
Auuuuuu, al si se ti raspiso... :lol: Najzad! :razz:
Sezona lova otvorena!!!
:wink:
razboj.jpg

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
Okejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, sve mi je jasno, lenje bube.

A sta cu ay opet ja.
i takooooooooooooooooooo....
Sedim ti ja danas i nesto tako razmisljam. I sedim i sedim i sedim i kao razmisljam. Ustvari imao sam potrebu da pokrenem sive tjelije u nekom pravtzu ali one bash i nisu bile za neku saradnju. Taman se ja spremim za misaoni proces kad meni se pred oci stvore neke dve "trojke" i kao ja tu neshto sa njima komuniciram i "opipavam" im puls cvrstinu i izgravam alpinistu i glavnog degustatora na njihovim vrelim vrhovima.
Protresem glavom i probam da se koncentrishem na posao ali ne vredi, navalile na mene i tacka!
Hu! zaebato, sva sretja da u kancelariji imam veeelikiiiiii astal pa sam se duboko zavukao pod njega da onaj moj loooodak ne pravi sranja i da me broooka ako udje neka stranka.
Zapalim cigaru i polako srchem nesku i sve u svemu ubih se od posla. Skoro da sam zaspao i u tom trenutku neko pokuca na vrata kancelarije i ja kazem udji. kako sam ja to rekao udji onaj moj kurojko poce da lupa po dnu fijoke u nadi da tje on negde da udje. Loopim mu cvrgu i ugostim stranku koja je radoznalo gledala kako mi je lepa kancelarija i kako u njoj nema vazduka vetj visegodisnji mirisi svih mogutjih nikotinskih i drugih pusachkih zamotuljaka. Kah-kah , zakaslja se ona i rece kako je bas zagusljivo i ako bih mogao prozorce da otvorim. Ja se tu lepo izvinem i kazem da nemam prozor bilo mi skupo kad sam zidao lokal da ugradjujem prozore nego sam samo stavio velike izloge i venicijanere da bude kao u americhkim fiilmovima. Kao, sedim za velikim stolom, oblak dima oko mene a spusteni venicijaneri. Fauuuu...
Elem, sad tju da naprskam malo mog "bruta" i tu ti ja izvadim moj deo, mislim dezodorans i nafajtam ga okolo.
Pa... izvin'te el bi mi mogli malo na ulicu da izadjemo dok ne prodje dejstvo tog vaseg opijata upita ona. Hmmm... ne svidja joj se "Brut" mozda sam trebao da nafajtam "Pino Silvester" al' sad gotovo. Ponudim kafu i upitah sta joj treba od moji' usluga.
Kafitza moze, rece.Sede i prekrsti noge. Serviram kafitzu i gledam u noge i umal' se nisam sapleo preko svog grejnog teleta zvanog kvartzna grejalitza.
Ja sam dosla kod vas posto sam cula da ste renomirani umetnik i zelela bih da mi nesto izvezete.
E? ispustih uljudni kulturni poklich. Pa znate gospo ja jesam umetnik al' nemo' se vredjamo, nisam ja neka strina koja veze. Doduse poneka dheklam ali to nije tema ovog sastanka zar ne ? Od sviju tih krojackih zanata umem samo da frtzam i to radim ko Singeritza, pohvalih se i pravo je pokledah u njeno oko koje sam uspeo da vidim jer je drugo bilo u dimu moje lule.
Dobro rece ona, vez ili firtz ne marim. Ok rekoh ja. A na cemu bi trebalo da se radi upitah je.
Zbunjeno spusti pogled rasirvsi noge i pokaze pravo na gatjice. Auuuuuuu.... nezgodno, malo polje u trouglu, ne sme da zadrhti ruka mogu da je bocnem na pogresno mesto pogresnim alatom. Objasnih joj to i upitah za kad to treba a ona rece za juche. Shvatim da je panika i latim se posla. Zakljucam kancelariju i napisem na vratima :
*Nisam tu, dakle away sam*
Vrnem se do nje i pitam je da li je donela te gatjice i sta treba da pishe na njima. Ovaaaaaaj znate ....nasmeja sa i rece da na gatjicama treba da se udari sitan vez sa tekstom, i tu je ja prekinem ostro i ovog puno vrlo jasno joj kazem da mogu da firtzam a da vezem nikako. Dobro izvinite, da mi nafirtzate tekst:
[b>Ribitza je stidljiva pa se krije iza gatja da bude nevidljiva<.b]

A mnogo je to teksta gospo ja isto nosim naptise na donjem veshu ali su kratji i jasniji. Tu ti ja skinem pantalone i pokazem joj natpis na mojim gatjama. Sva sretja da sam ih zamenio prosle nedelje obukao ciste i sa svezim natpisom.
Na ovima pisalo:

>The besta part is inside<(simultani prevod: najbolji deo je unutra)
Zacaklishe joj se ochi i rece da je natpis odlican ali da je nepoverljiva pa ne bi komentarisala sadrzinu istog.
Tata, tata, tata pa ona meni ne veruje !!? taman da besno izustim tu poznatu recenicu ali se smirim jer ipak ona je moj klijent.
Dobro dajte te gatjitze za firtzovanje pa da pocnem.
I tu vam ona ljudi ustade i skinu gatje.
A? vi mislite na ovim da Vam radim ?
Da rece ona.
E pa ne moze tako obucite ih da vam uzmem meru da pozicioniram teksta odmerim margine, proverim velicinu trougla, da vidim da li tje biti jednakostranicni, bla bla, bla, i tu ja istresem gomilu opste strucnih izraza. Obuce ona gatje i ja je zamolim da se udobno smesti na mom pisatjem stolu u lezetjoj pozi.
Legla ona ja stavio cvike na pola nosa i krenem da premeravam. Tek sto sam krenuo da uzimam meru, osetim da su bas na mestu gde treba da stampam postale vlazne. Tu ti ja nju profesionalno zamolim da smiri hormoni jer kako da stampam na mokrom ima oma da spadne stampa posle prvog pranja pa tje da dodje da mi reklamira rad. Ne vredi, sve vlaznije i vlaznije. Sta tju, kazem joj da moramo da ih skinemo i da ih okacimo iznad kvarcne da se osushe a ja tju da se pobrinem da se ona ne prehladi i da zatvorim rupitzu dok se gatje sushe. I tako i bi ona klimnu glavom i ja prvo pokupih visak vodice na njenim obrashtjitjima, temeljno i pedantno i taman kad sam krenuo da sve to lepo i obrisem salvetizom uhvati me za ruku i rece da je salveta gruba i da je grebe. Auuu al' si nezna pomislih, sve vas ova nova vlas' navikla na "boni" i onaj "Olvejz sutra" cugnem gutlljaj kafe i ponudim i njoj. Sedimo tako srchemo kafu gatje se sushe ona lezi gola na mom stolu a ja se pitam da li sam bash toliko poludeo da nisam shvatio da je bre to cista provokacija. Dosla zena da se kresne samnom a ja izigravam servirku i brisem vlazne baritze isod njene guzitze
Izvinte obratim joj se. Otjete ponovo da rasirite nozitze da uzmem jos jednu meru pa da posle nastavimo sa radom.
Rasiri ona noge a ja joj ga zabiberim onako balkanski do yaya, ovaj do kraja. Si mene nasla da provociras a ?
Kaze ona: Tebe!
Mene ?
Tebe!
Ma sad tjes da vididish kako reagujem na provkatzije i duboko joj usadih svoj stav, glava prva poglavlje zadnje.
Nego, el imate brus upitah. Imam.
Daj da vidim. Sramota me rece ona. Daj bre sramota te da skines brus a nije te sramota da se ketzash ovde samnom na mom velikom astalu.
Pa Stidim se reche ona. Stidi se ? I taman resim da pokidam dugmitje na njenoj bluzi i setim se da nema smisla da zena posle tako razbarusena seta ulitzom kao da je udario auto i lagano raskopcam njenu bluzitzu i vidim one dve trojke sa pocetka price. EEEEEEEEEEEE i tad se setih svoje parole iz mladosti :
> NEMA DOJKE BEZ TROJKE A AKO JE VETJA NAJVETJA JE SRETJA<
Otpevam ti ja to ubrzavajutji ritam i gospoja svrshi ko matza.
Ja nisam, ona jeste ali ja se jos onako sportski kretjem u njoj. izvinte g-djo klijnetu el u redu da ja to uradim unutra ili da ga vadim pa da fajtam zavesu u kancelariji?
Ma unutra slobodno, znate uz dahtanje i milozvucne zvukove, citala sam sve vase price i jedva vas pronadjoh, samo trpajte i nista ne pitajte kad sam to cuo kao da sam dobio krila, opletem jos jedan krug i zajedno dodirnusmo vrele vrhove nervnih zavrsetaa u nasem mozgu za koje sam ja doktorskom disertacijom dokazao da podsticu orgazmicna kretanja u nasime teletima. O tome tju vam pricati drugi put.

Sta je bolje nego kad se dobro svrshi tu ti ja izbacim jos jednu svoju veliku misao iz glave i ona pade pravo na patos.

Pipnem gatjice i kazem da su suve, uzmem comp, napravim preslikach sa svojim logotipom, lupim ga na gatje termo presom, obucem klijentkinju, naplatim 750 dindzi i ispratim je.

Zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...
Prokleti telefon, a sa druge strane moj doktor pita kako spavam i da li jos imam one pohotne snove za koje misim da su istina pa cak pisem i price o njima. A? ebi se doktore mogao si da se javish i sutra a ne bas danas kad mi se dogodilo nesto posebno. A on me upita: Lisatz DA LI SI SIGURAN DA SE DOGODILO? da ne umisljas opet ? Ali ne brini povetjatjemo malo dozu onih lekitja sto imaju ukus jagode i sutra tjes biti kao nov i sanjati kao sav normalni svet.
NE zelim da sanjam kao sav normalni svet i nedam ti moje slatke snove pokvareni doktore i batzih svoje pilulitze za smirivanje kroz prozor.
Ocekujte ovih dana izvestaje kako Lisatz radi bez pilulitza.
POZ SL

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
Lord of Chaos:
Tjale, mirishem da se tvoj gvozdeni konj vidja na Kalishu, parkiran pored klupe, dok igrash shah...:-D Drugim recima, mirishem da si se penzionis'o, cim imas ovoliko vremena za tipkanje...:-D Tjale, tjale, tako je dobro videti te opet...:-D
Ha ha....nisam u pemziji, ali sam se raspisao malkice....vatam zalet da kaznim ove zenske iz udruzenja jer mi nesto slabo pisu price :)... Mora da im zaribalo oruzje.

Poruka
9.881
I tako, prolazim ti ja Jabukovim sokačetom pre neki dan, kad čujem cakće neka šivaća mašina, sitan vezak veze. Približim se, oslušnem malo bolje – jeste! nije! – ma čudan neki zvuk. Ja da gvirnem kroz prozor (baš mi treba krojačica ovih dana za neke prepravke, smršalo se, a garderoba nikako da se skupi, iako bacam sve na otkuvavanje), kad ono – prozor nacrtan! Oslikan na zidu. Pipnula rukom da se uverim, naslikano, mame mi! Dobro nisam uganula trepavicu kad sam onako, diskretno, lupila glavom o zid. Čvoruga će da splasne, ali bi mi trepavice žao bilo, taman sam kupila XL volume lashes maskaru, da istakne njihovu lepotu.
Udjem ti ja u obližnju kafanu i zamolim čašu vode za dete, iznesem je ispred, izvrnem vodu i naslonim čašu na zid. Ha! Sad se lepo čuje – fircanje je u pitanju! Ma ne može moj istančani sluh da ne registruje i razvrsta sve nijanse, pomislim ja samozadovoljno. Fircanje, fircanje, ma kakav sitan vez, bre! Povučem gaće nagore (i one mi sad same spadaju otkako sam omršala, a nemam para da menjam garderobu, promaja u tašni jer mi puk’o rajsferšlus na istoj kad sam vukla one knjige pa me odžeparili), odmaknem se od zida i potražim vrata. A kad ja tamo, a ono međutim – na vratima kredom napisano: *Nisam tu, dakle away sam*, a uto me i konobar s leđa drmnu, za rame: -Mogu li ja dobiti svoju čašu natrag, moliću fino?
- Možeš, možeš, baš ti hvala, baš mi bilo žedno dete, nalilo se vode, pa otrčalo da piški u pesku.- mucam ja zbunjeno, uhvaćena na delu, a on mi se samo superiorno muški smeška jer baš tog časa se zaori iz unutra: > NEMA DOJKE BEZ TROJKE A AKO JE VETJA NAJVETJA JE SRETJA< u duševnom Ritam&Bluz maniru. Auuuuuuuuuuuu!!! Sunce mu žarko! Ispadoh ti ja voajer na pravdi Boga, a samo mi krojačica trebala!
– Bogami ste Vi sreeećna osoba – promumla mladi tetreb, dok sam stresala njegov pogled sa trećeg dugmeta svoje košulje. – Ma, samo mi fircanje treba! - počeh ja da se branim, al’ ne vredi, izblamirah se ja načisto pred dečkom. Ko me ter’o da puštam antene, ko me ter’o!…
Ih, eh, i da je tu bio kraj, ni po’ jada! Nego, on mi još reče da tu nema nikakve ni krojačice, ni krojača, već jedno obično, najobičnije lovačko udruženje!?!
I tako, odosmo da po žbunju oko peska tražimo moje još nerođeno dete, možda ga i nađemo, nikad se ne zna, a pitanje singerice u Lovačkom društvu ostade neistraženo do daljnjeg.
;)

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
zainteresovana:
I tako, prolazim ti ja Jabukovim sokačetom pre neki dan, kad čujem cakće neka šivaća mašina, sitan vezak veze. Približim se, oslušnem malo bolje – jeste! nije! – ma čudan neki zvuk. Ja da gvirnem kroz prozor (baš mi treba krojačica ovih dana za neke prepravke, smršalo se, a garderoba nikako da se skupi, iako bacam sve na otkuvavanje), kad ono – prozor nacrtan! Oslikan na zidu. Pipnula rukom da se uverim, naslikano, mame mi! Dobro nisam uganula trepavicu kad sam onako, diskretno, lupila glavom o zid. Čvoruga će da splasne, ali bi mi trepavice žao bilo, taman sam kupila XL volume lashes maskaru, da istakne njihovu lepotu.
Udjem ti ja u obližnju kafanu i zamolim čašu vode za dete, iznesem je ispred, izvrnem vodu i naslonim čašu na zid. Ha! Sad se lepo čuje – fircanje je u pitanju! Ma ne može moj istančani sluh da ne registruje i razvrsta sve nijanse, pomislim ja samozadovoljno. Fircanje, fircanje, ma kakav sitan vez, bre! Povučem gaće nagore (i one mi sad same spadaju otkako sam omršala, a nemam para da menjam garderobu, promaja u tašni jer mi puk’o rajsferšlus na istoj kad sam vukla one knjige pa me odžeparili), odmaknem se od zida i potražim vrata. A kad ja tamo, a ono međutim – na vratima kredom napisano: *Nisam tu, dakle away sam*, a uto me i konobar s leđa drmnu, za rame: -Mogu li ja dobiti svoju čašu natrag, moliću fino?
- Možeš, možeš, baš ti hvala, baš mi bilo žedno dete, nalilo se vode, pa otrčalo da piški u pesku.- mucam ja zbunjeno, uhvaćena na delu, a on mi se samo superiorno muški smeška jer baš tog časa se zaori iz unutra: > NEMA DOJKE BEZ TROJKE A AKO JE VETJA NAJVETJA JE SRETJA< u duševnom Ritam&Bluz maniru. Auuuuuuuuuuuu!!! Sunce mu žarko! Ispadoh ti ja voajer na pravdi Boga, a samo mi krojačica trebala!
– Bogami ste Vi sreeećna osoba – promumla mladi tetreb, dok sam stresala njegov pogled sa trećeg dugmeta svoje košulje. – Ma, samo mi fircanje treba! - počeh ja da se branim, al’ ne vredi, izblamirah se ja načisto pred dečkom. Ko me ter’o da puštam antene, ko me ter’o!…
Ih, eh, i da je tu bio kraj, ni po’ jada! Nego, on mi još reče da tu nema nikakve ni krojačice, ni krojača, već jedno obično, najobičnije lovačko udruženje!?!
I tako, odosmo da po žbunju oko peska tražimo moje još nerođeno dete, možda ga i nađemo, nikad se ne zna, a pitanje singerice u Lovačkom društvu ostade neistraženo do daljnjeg.
;)

Da razjasnimo :)

1. nisi prisluskivala, nego si virila kroz kljucaonicu.
2. Nisam ja kriv sto sam u tom trenutku naisao i neodolevsi trenutku te zadrzao u tom polozaju jedno dvaj'es minuta :)
3. Ja sam lutao po zbunu a nismo mi lutali po zbunju.
3. drugi put :) Kako misli da se uclanis u drustvo ako te glavni fotograf u udruzenju ne okine bar jednom zbog slikice za legitimaciju :)
9. preskocicemo tacke : 3, treci put i 5.6.7.8. Nije uopste OBICNO udruzenje nego JEDINO i posebno udruzenje ciji si od danas postala clan jer predsednik konacno uspeo da overi sto se overiti moglo :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.