Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A sto se tice tog rata,mislim da to nece biti nikakav rat u smislu sukob izmedju dve zemlje ili dva saveza vec rat izmedju Bena i Vidmora.A da li ste skontali koji broj Dzon mora da pozove ako hoce da se cuje sa Vidmorom?23. 4 8 15 16 23 42

23 je daleko vise od jednog lost broja, 23 enigma je svetski poznat fenomen gde ljudi sve povezuju sa tim brojem, gde god pogledaju i sta god pogledaju vide broj 23 :D
 
Da se i ja malo javim na temi, nije me dugo bilo. Što se tiče onih pitanja, na prvo je odgovor definitivno Ben, nešto sam ga zagotivio u zadnje vreme, a na drugo, to su Harli i Sojer.
I što se tiče daunloda serije, ja sve linkove nalazim na tvfreeload.com, odnosno na njihovom forumu, ima tamo brdo različitih linkova sa najrazličitijih sajtova kao što su rapidshare, netload, megaupload, vip-file, sms4life, mediafire, rghost, uploaded.to, filefactory, share-online... i brdo drugih sajtova, i to ima i single linkova, i iz delova, sve moguće, stvarno odličan sajt:super:
 
Ja kad sam se registrovao nisu tražili nikakve pare. Sigurno se ništa ne plaća. Kucaj na google-u tvfreeload forum pa onda idi tamo na registraciju. Nemoj ići direktno na sajt već na forum. Sad sam se registrovao preko drugog mejla i uspeo sam opet, imam sad 2 profila tamo. Ako i dalje ne budeš mogao, javi pa da ti dam jedan profil na korišćenje, ili da se prijavim za tebe preko tvog mejla.
 
Ja kad sam se registrovao nisu tražili nikakve pare. Sigurno se ništa ne plaća. Kucaj na google-u tvfreeload forum pa onda idi tamo na registraciju. Nemoj ići direktno na sajt već na forum. Sad sam se registrovao preko drugog mejla i uspeo sam opet, imam sad 2 profila tamo. Ako i dalje ne budeš mogao, javi pa da ti dam jedan profil na korišćenje, ili da se prijavim za tebe preko tvog mejla.

moja greska!sorry!ja sam posao dajrektli :) na sajt pa mi je izgleda zbog toga bila ta zajebancija,ali evo sam se sad regnuo bez problema.svidja mi se forum!hvala care!
 
Nema na čemu, tu smo da se pomažemo, i skidamo epizode što je lakše moguće :D :D Samo mi nije jasno kako ljudi ne znaju za ovaj sajt, jer je baš mnogo dobar, ima svega, i serija, filmova, sportskih snimaka, svega.
 
pojma nemam,ja sam za masu odlicnih foruma,sajata lol,saznao preko ovoga ili onoga a nekad slucajno guglanjem,ovaj tvoj mi se cini skroz ok,mada ima masu takvih samo ih treba naci :) ,ovaj je vidim pun netload linkova sto mi savrseno odgovara,jer je rapid postao pravo govedo ;) ...
 
FourToedFull.jpg


U punoj velicini ...zadivljujuce...konacno smo je videli !!!
 
konacno,poslije dexter maratona odgledah i dobri stari lost...dobra epizoda,malo me doduse nerviralo ono three years earlier,three years later,ali opet za nijamsu mi se vise svidjela od prosle,taman sam se ponadao da cemo malo vise saznat o kipu,ali sam shvatio da moraju bit u darminom vremenu,tako da me onaj finalni bljesak nije izbacio iz takta.sojer...jako mi smeta ta njegova promjena,nije vise onaj stari,onaj koji je sve zivo pod**bavao,i samom svojom pojavom me cerao da mu umirem od smijeha,sad je postao pravi penzioner,samo mu jos neka lula i unuci fale da upotpune sliku.ah da,mrzi me da se vrcem i da trazim po topicu ali davno sam rekao:
sojer & dzulijet 1-1:mrgreen: (kladionicarskim zargonom receno) ,a neko na temi je bio ubijedjen da vise od prijateljstva tu nece bit,nego na stranu taj sapunjarski element koji je po meni preovladavao u ovoj ep.mislite li da je sojer bio iskren da je zaboravio na kejt?mislim,ni lica joj se vise ne sjeca!?:hahaha: aha,vazi...a imao se raspanut kad je vidje...
pretece me smells l.k. sa anubisom,cim sam vidjeo palo mi je na pamet,ne zbog toga sto sam ekspert za egiptologiju ;) nego zbog jedne video igre dje sam bas njega stalno birao za fajt (pa poslije kazu da video igre nijesu korisne :mrgreen: ),i naravno privezak kasnije...sve jasno...a mozda i nije anubis!? :mrgreen: ,sve u svemu to samo unosi jos vecu misteriju u samu seriju-evo se i rimuje ;) .bas me zanima ko je dijete koje je ejmi? donijela na svijet.sta vi mislite?ja veze nemam stvarno,a nijesam ni htio da razbijam vugla,a i ljepse mi je pala ep.zbog toga...uvijek volim kad vidim ricarda,tako mi je misteriozan da je to strasno,ma on je dzejkob sta vam je bre!?:hahaha: smeta mi sto cemo nastavak ove epizode vidjet vjerovatno tek poslije sljedece,i bas me pizdi takav sistem.eto toliko,ne znam sta jos...bre...:)
 
Malo pre sam odgledao i moj utisak je :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: .
Ricard je glavna faca.
U petoj sezoni me nije niko nasmejao kao Majls.Lik je lud sa njegovim odvalama."Popusili smo.Sada mu vec objasnjava putovanje kroz vreme" :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Mislim da se beba iz ove epizide jos nije pojavila, tj da ce to biti novi lik.
 
smeta mi sto cemo nastavak ove epizode vidjet vjerovatno tek poslije sljedece,i bas me pizdi takav sistem.eto toliko,ne znam sta jos...bre...:)

i mene isto sad sledeca ce biti verovatno o locku i 316...sad imamo 2 paralelne rednje u 2 razlicite vremena..pitanje je kako ce se ujediniti u vremenu...to ce se verovatno desiti nekim cudom posto ovi iz 1974 moraju (mislim) da se vrate u sadasnje vreme
 
konacno,poslije dexter maratona odgledah i dobri stari lost...dobra epizoda,malo me doduse nerviralo ono three years earlier,three years later,ali opet za nijamsu mi se vise svidjela od prosle,taman sam se ponadao da cemo malo vise saznat o kipu,ali sam shvatio da moraju bit u darminom vremenu,tako da me onaj finalni bljesak nije izbacio iz takta.sojer...jako mi smeta ta njegova promjena,nije vise onaj stari,onaj koji je sve zivo pod**bavao,i samom svojom pojavom me cerao da mu umirem od smijeha,sad je postao pravi penzioner,samo mu jos neka lula i unuci fale da upotpune sliku.

I meni se dopala epizoda, dosta je drugačija u odnosu na prethodnu pa ne mogu da ih baš poredim. Ali volim sve što ima veze sa Dharmom.
Meni ne smeta Sojerova transformacija (mada je možda onaj deo sa cvetom bio suvišan :lol: ), on je na neki način oduvek i bio ovakav.Ali nikada mi nije bio jednodimenzionalan, pa ni sada . Kada malo bolje razmislim, možda je razvoj njegovog lika i najbolje predstavljen, ništa mi tu nije usiljeno (jedino me je baš razočarao kada je spljesako onu malu žabu :hahaha: ) A i dugo nije bio u centru epizode, pa je bilo zanimljivo posmatrati događaje iz njegove perspektive. Iz one scene na početku bi kao trebalo da zaključimo da ga se ostali radnici obezbeđenja (Patrick Fischler u Lostu :super:) plaše, tako da eto nije baš potpuni dobrica, a i otišao je da priča sa Ričardom uprkos Horasovom neslaganju..:D

ah da,mrzi me da se vrcem i da trazim po topicu ali davno sam rekao:
sojer & dzulijet 1-1:mrgreen: (kladionicarskim zargonom receno) ,a neko na temi je bio ubijedjen da vise od prijateljstva tu nece bit,nego na stranu taj sapunjarski element koji je po meni preovladavao u ovoj ep.mislite li da je sojer bio iskren da je zaboravio na kejt?mislim,ni lica joj se vise ne sjeca!?:hahaha: aha,vazi...a imao se raspanut kad je vidje...
S obzirom na vreme u kome se nalaze, nije isključeno da će njih četvoro živeti u nekakvoj hipi komuni. ;)
Neuverljiva mi je Sojer i Džulijet romansa. Deluje mi nekako usiljeno i zbrzano. Pre svega ih doživljavam kao prijatelje i mislim da je bzvz što dodatno komplikuju. Mada, manje mi je smetalo nego što sam očekivala da hoće. Svakako mislim da je Sojer lagao kada je govorio da je preboleo Kejt, možda je pokušavao i sebe da ubedi u to, jer dosta stvari ukazuje suprotno kao npr. činjenica da nije prestao ni posle 3 godine da proverava da li se neko od O6 vratio na Ostrvo ili to da nije hteo da kaže Džulijet gde ide kada ga je Jin pozvao. Verovatno je želeo da testira sam sebe, da proveri da li i dalje oseća nešto prema Kejt.
U svakom slučaju, ne dopada mi se pravac u kome se ta priča razvija. Npr. ako ponovo pokušaju da ožive Sojer&Kejt priču (a sigurno da hoće u nekom trenutku), to bi bilo užasno glupo zbog Džulijet.. Sa druge strane, i Kejt & Džek su mučni za gledanje. :dash:


bas me zanima ko je dijete koje je ejmi? donijela na svijet.sta vi mislite?ja veze nemam stvarno,a nijesam ni htio da razbijam vugla,a i ljepse mi je pala ep.zbog toga...
nemam pojma, ali s obzirom na datum rođenja to bi bio neko ko ima oko 27-28 godina.


uvijek volim kad vidim ricarda,tako mi je misteriozan da je to strasno,ma on je dzejkob sta vam je bre!?:hahaha:
Obožavam Ričarda!:D I super mi je što su ubacili foru sa ajlajnerom:hahaha:
Njegov razgovor sa Sojerom mi je verovatno omiljena scena u epizodi. Ali ponovo, Ričard nije delovao baš sveznajuće i samouvereno. Prvo mi je bilo čudno zašto je tražio Polovo telo, valjda zato što sam navikla da uvek treba tražiti najkompikovanija objašnjenja u ovoj seriji. Ali sam na kraju došla do zaključka da je verovatno hteo da stvori nekakav privid pravde među svojim ljudima tj. da kaže kako je to telo čoveka koji je ubio onu dvojicu . Ili to, ili formira svoju zombi vojsku.:lol:
Zanima me kako ste vi to protumačili? Verovatno pridajem previše važnosti tome...:roll:

Inače, baš gotivim i Horasa. Mada nije mi jasna jedna stvar, mislila sam da je Olivija njegova žena (videli smo je kada se Ben rodio i bila je učiteljica malom Benu u Dharmi):confused:
Zanima me i gde je Faradej, uopšte ga nije bilo u scenama iz 1977. godine
 

Back
Top