Ljudi

Dvoličnjake,one koji iskorišćavaju druge...
Da.
Ne volim ljude koji staln daju neke savete i baš se vidno guraju u nečiji privatni život a pritom to čine iz neke navike iz šablona...U tu grupu spadaju i razni pametnjakovići,smarači koji se mešaju u sve i gledaju druge s visine.
 
Zajedno sa ostalim grupama ljudi koji su već spomenuti, takođe mrzim nacionaliste. Apsolutno i totalno. I da, nisam ljubitelj verskih fanatika. Jednostavno mi je žao tih ljudi.
 
evo ovakve pogotovo mrzim-obicno debele i ruzne likove izbacene iz drustva, koji se ponasaju kao da im je stalo do drugarica,stalno slusaju njihove probleme,tese ih kad ih neki lik iskoristi,govoreci da on sam nije takav... a onda kad ugrabe priliku napadnu iz zasede..

Na ovo sam naleteo na fejsu malopre :D
 
evo ovakve pogotovo mrzim-obicno debele i ruzne likove izbacene iz drustva, koji se ponasaju kao da im je stalo do drugarica,stalno slusaju njihove probleme,tese ih kad ih neki lik iskoristi,govoreci da on sam nije takav... a onda kad ugrabe priliku napadnu iz zasede..

Na ovo sam naleteo na fejsu malopre :D

Nije loša ova plava :per:
 
Kako je dobra ova pod njegovom desnom rukom...mamu mu strebersku... :P

Realno nijedna nije losa...
Tema:
Ne volim metalce, rokere i ostalu bagru koja se skuplja po svirkama i tripuje da je opasna jer zna pet Metalikinih pesama, isti bend im je vrhunac muzike... a generalno su crni... pricaju samo o muzici i tako utvrdjuju kome je veci.
Ne volim muskarce koji se ponasaju kao zene, a ni zene koje se ponasaju kao muskarci... Ako si lez, gej ili sta vec nisi suprotnog pola...
Ne volim homofobe, nazovi patriote, nazovi navijace, soviniste bilo koje vrste.
Ne volim studente knjizevnosti generalno....
Pih... nastavicu kad se setim.
 
Zapravo, sad kad malo bolje pogledam, mislim da ni jedna nije nesto posebno...sve tri mi izgledaju k'o da su upravo dosle sa njive... :P

P.S. Mada mi ona leva i dalje izgleda kao radodajka pa mi se valjda zato svidela :rumenko:

Realno sve 3 su užas,najgora je ona plavuša..

To ti pricam...
 

Back
Top