Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Ljudi

Poruka
7.683
hm, ne mrzim dvolicne ljude jer umem i ja da udarim tu zicu
ne mrzim ljude sa porocima jer ih i ja iam
ne mrzim ruzne, glupe, sputane, ogranicene ljude..samo mi ih je zao
ne mrzim muljatore & co jer definitivno nisam savrsena ni po tom pitanju
e sad, pored onih shiny happy ljudi koje sam bacila na hejt listu, nikakav tip ljudi posebno ne mrzim..vecina me samo smara, mogu eto npr. da mi uniste dan, ali ne bih bas tako jake emocije kao sto je mrznja usmeravala ka njima..nije vredno...
znaciii, ja ne mrzim...ja sam kao neki faking pacifista...
a sa svim tim ljudima se moze..msm, samo mudar covek moze da bude oke i da se snadje i sa decom, starcima, obrazovanim ljudima i marginalcima

e a nesto me interesuje..
postoje li ljudi koje biste kresnuli iz mrznje?! ono, hate **** i te fore...

pitam 'vako, da ne otvaram temicu..

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
Najviše mrzim ljude koji omalovažavaju druge... Naročito me nervira kad je neko dobar djak i onda svi *****ju da je štreber i te fore... Pa budi i ti dobar, šta ti smeta on... Pa kao on uči po ceo dan, on je lud... Pa šta tebi smeta što on uči po ceo dan? Ja se divim kad je neko glup, a uporan, mnogo više postigne nego onaj lenj i pametan... Ne volim bilo koju vrstu zajebavanja i ponižavanja, sem ako neko to nije baš zaslužio, a ne nadju neku muku pa se izdrkavaju svi na njemu, Tad popizdim...

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.939
prvo što mi pada na pamet
jeste kategorija ljudi koju ja podvodim pod "strejt ljudi"
znači to su oni koji su mirni, sterilni, besporočni, ne cirkaju, ne puše, izgledaju kao lutke, uz to su često i antiprotivni, žive šablons itd"
tome redovno ražalosti... kakvi su to životi

o ovako generalno, ne volim "jedino" foliranje i nepoštovanje
prodavanje nekih priča, glumljenje nekog lažnog života, laganje u oči, iskuliravanj isl.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.457
ne volim one koji imaju komentar na sve, i koji ne mogu da se iskontrolishu, to mi je nekako egoistichno, misle da su bogomdani da iskomentarishu sve shto ih se tiche i ne tiche
to mi onako iz prve padne na pamet
ne volim kad neko zhensko vidi neko drugo zhensko pa onako pakosno, vishe za sebe, kazhe "jao, vidi je", to mi bezveze
ne volim smarache u smislu da ceo dan ishchitava neke gluposti o kolima ili kompjuterima pa kad me vidi krene "jao brate shto sam vido grafichku..."
ne volim preterano glasne ljude, mislim na ono glasno smejanje kad ga chuje neko 2 ulice odatle ili jednostavno nadglasavanje bez smisla, to me nervira
neam pojma, svashta mene u sushtini nervira, al ja to nikad ne pokazujem

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
ja mrzim ljude koji me nicim izazvani nerviraju :lol: mrzim glupe ljude koji se prave da su pametni, mrzim kad vidim da neko maltretira uslovno receno slabijeg od sebe (bilo mentalno, bilo fizicki), mrzim podle ljude, mrzim one koji su spremni na sve zarad neke svoje male srece, mrzim lazove, mrzim klince koji su u fazonu 'baja do jaja', mrzim one koji diskriminusu neke ljude, mrzim rasiste, beskicmenjake, itd... mogu ja ovako do ujutru :lol:

Poslednja izmena:

Dr. House

Primećen član
Poruka
918
ja mrzim ljude koji me nicim izazvani nerviraju :lol: mrzim glupe ljude koji se prave da su pametni, mrzim kad vidim da neko maltretira uslovno receno slabijeg od sebe (bilo mentalno, bilo fizicki), mrzim podle ljude, mrzim one koji su spremni na sve zarad neke svoje male srece, mrzim lazove, mrzim klince koji su u fazonu 'baja do jaja' itd... mogu ja ovako do ujutru :lol:

kao da sam ja pisao :D

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
ne volim one koji imaju komentar na sve, i koji ne mogu da se iskontrolishu, to mi je nekako egoistichno, misle da su bogomdani da iskomentarishu sve shto ih se tiche i ne tiche
to mi onako iz prve padne na pamet
ne volim kad neko zhensko vidi neko drugo zhensko pa onako pakosno, vishe za sebe, kazhe "jao, vidi je", to mi bezveze
ne volim smarache u smislu da ceo dan ishchitava neke gluposti o kolima ili kompjuterima pa kad me vidi krene "jao brate shto sam vido grafichku..."
ne volim preterano glasne ljude, mislim na ono glasno smejanje kad ga chuje neko 2 ulice odatle ili jednostavno nadglasavanje bez smisla, to me nervira
neam pojma, svashta mene u sushtini nervira, al ja to nikad ne pokazujem

Slazem se sa svim, ali sa boldovanim pogotovo...

Realno Nerealan

Aktivan član
Poruka
1.086
prvo što mi pada na pamet
jeste kategorija ljudi koju ja podvodim pod "strejt ljudi"
znači to su oni koji su mirni, sterilni, besporočni, ne cirkaju, ne puše, izgledaju kao lutke, uz to su često i antiprotivni, žive šablons itd"
tome redovno ražalosti... kakvi su to životi

o ovako generalno, ne volim "jedino" foliranje i nepoštovanje
prodavanje nekih priča, glumljenje nekog lažnog života, laganje u oči, iskuliravanj isl.

Čekaj sad, znači ja sam ljax ako ne volim cigare iz bilo kog razloga. Eto ja sam probao cigare, i ne da mi se ne sviđaju, nego mi se gade. Ok, ja sam strejt

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
e, a ti s kompleksima nize vrednosti uvek imaju i kompleks vise, to uvek ide zajedno.
Pritom imaju i još jedan još niže i još jedan još više, u stvari imaju čitav spektar, samo aktiviraju odredjeni po potrebi.
Da, takodje ne volim one "antipametnjakoviće", to su oni koji za druge govore "uh onaj pametnjakovižć onaj sve zna" jer to su u stvari ljudi koji ništa ne znaju, koji ne podnose kada neko zna ono što oni ne znaju, a koji svojim delima slabo mogu da dokažu neko svoje znanje, pa onako seljačko-pljuvački opletu po drugima da bi se oni sami više sijali. A u stvari su prdnuli u čabar.

gost 223698

Domaćin
Poruka
4.748
:D Bolje strejt nego gej..ali se opet ne prepoznajem u nekim od strejk osobina koje je gospodin bežibre! naveo, tako da u nekim situacijama mogu biti nastran...

Evo dokaza da je ovaj realno nerealan nečiji klon

nazvao je bežibre-a gospodinom - a bežibre-u na mestu gde treba navesti pol piše "ženski"

na toj prepreci se svi uvek zaj.ebu kad dodju na forum, i meni se to desilo, ali realno nerealan očigledno zna da je bežibre muško još od ranije, znači da je već bio ovde i dobro je upućen u forumaške tokove :lol:

ajde sad realno nerealni snupi, istinu na sunce :lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.