Љубоморна девојка

Показао сам јој већ доста порука
jeeeel??
pa super si....divno....vanderful.....bjutiful....
otkrij joj i sve bolesne sexyalne fantazije o kojima mastas...
posle kada te budemo vadili iz go*ana savetima na forumu,nemoj da bude "niste mi rekli"....
( p.s. onaj Milorad.... to joj nije "samo drug" kako ti je rekla ;) )
 
Нека девојка ван Врбаса коју знам од 2022., 6 дана је прошло од последње поруке са њом, има дечка, нема ништа међу нама, само смо причали о проблемима те девојке и све је видела и увидела, пре тога опет ништа нисмо писали много а поготово не "љубавнички"
Možda ona malo preteruje ali nema ti šta da se dopisuješ sa drugim devojkama
 
jeeeel??
pa super si....divno....vanderful.....bjutiful....
otkrij joj i sve bolesne sexyalne fantazije o kojima mastas...
posle kada te budemo vadili iz go*ana savetima na forumu,nemoj da bude "niste mi rekli"....
( p.s. onaj Milorad.... to joj nije "samo drug" kako ti je rekla ;) )
Куд отворих ову тему... @Lagerta затварај ако може, озбиљно
 
Нека девојка ван Врбаса коју знам од 2022., 6 дана је прошло од последње поруке са њом, има дечка, нема ништа међу нама, само смо причали о проблемима те девојке и све је видела и увидела, пре тога опет ништа нисмо писали много а поготово не "љубавнички"
Zene znaju itekako da budu ljubomorne pa i muskarci, sve zavisi na koji nacin to pokazu.
 
Nije to mana, to je bolest ...
Posle 3 nedelje izlivi besa i pretresanje tvoje privatnosti ? Ni posle 3 godine ne treba tolerisati to.
Ako u vezi nema poverenja, neće se ni tako zadobiti , pravdanjem itd
Ево пустили смо пар порука док је сад у школи, причаћемо касније, верујем да ће све бити у реду из оног изреченог.
 
Ево пустили смо пар порука док је сад у школи, причаћемо касније, верујем да ће све бити у реду из оног изреченог.
to je onda dete, ako još ide u školu.
tek se učite šta i kako.
ja nisam ovde mod i ne mogu da zatvorim.
 
Jes' malo bezveze, tek ste se smuvali, prija ti najzad da imaš devojčurka, ali ne glibi se u duboku vezu ako se to tako nastavi.
Možda tebi imponuje ta njena ljubomora, deluje ti da joj je stalo, ali i da je poseduje, ovo kako si opisao liči na preterivanje. Ljudi se trude da zauzdaju ljubomoru , koja se nekad i pojavi kad ti je do nekog stalo, ali izliti talase ljubomore, nije po PSu
 

Back
Top