Ljubili se sa drugaricom?

Ne mogu da kazem da je s njegove strane bilo lazno, bar ne sve vreme dok smo se druzili i bili bas bliski. Ne znam, mozda se vremenom kod nhega nesto promenilo a mozda je samo bio malo pijan :D
Више није другарство, то је сигурно.

Другови се не љубе.

Има неких особа поготово женских који се цмакају увјек и кад асе виде и када се разилазе после дружења или изласка у град ...Ако до сада то није чинио већ после одређеног времена очито је да сусе ту неке ствари или променуле код њега или је до сада прикривао то...

Углавном то више није само другарство са његове стране.
 
Више није другарство, то је сигурно.

Другови се не љубе.

Има неких особа поготово женских који се цмакају увјек и кад асе виде и када се разилазе после дружења или изласка у град ...Ако до сада то није чинио већ после одређеног времена очито је да сусе ту неке ствари или променуле код њега или је до сада прикривао то...

Углавном то више није само другарство са његове стране.
I mi smo se tako cmakali :D zato se i desio piljubac. Ja mislim poljubicemo se kao i uvek u obraz kad ono :zeek:
 
I mi smo se tako cmakali :D zato se i desio piljubac. Ja mislim poljubicemo se kao i uvek u obraz kad ono :zeek:
A to je...
U usta bato.

Vidiš zato je najbolje bez cmakanja uopšte. Znam da vi žene to imate običaj al drugo je kad drugarice to čine... Osim ako ti drugarica nije ana Brnabić...

Svakako on je promenio odnos prema tebi.

Ti drugarstvo nije.


Ja sam zenama prilikom viđenja prije umeo poljubiti ruke kod predstavljanja uz naklon jer se iz Bon tona i opšte elementarne kulture dami ne pruža ruka... Pošto smo mi ko društvo seljana neki odmah to gledaju ko :

Ovaj ima nameru da je ebe...

Tako da ne pruzam ruku nit ljubim ruku već se naklonim samo malo i predstavim il kažem dobar dan ili veče ako se već znamo...
 
Da li vam se ikada desilo da ste se poljubili sa drugaricom?

Ako jeste, da li ste poslije ostali drugari? Da li je to moguće?

Da li vas privlači i godinama nakon toga?

Da li se drugari ikad poljube od usamljenosti, da ljepše provedu veče?
Kada prilike zahtevaju poput nove godine, srpske nove godine i slično. Isto tako kada poljubim nedrugaricu ona postane drugarica jer poljubac i zagrljaji zbližavaju ljude i to je sve ok.
 

Back
Top