Ljubili se sa drugaricom?

Ja se nikad nisam sa drugom ljubila, a kamo više od toga.
A ljudi silni oko mene JESU, ili se ebavali ili ljubili, kako god i svi se ćuture družimo. To ispada normala ljudima oko mene haha
Pa reko', jesam li ja naivna, ili jednostavno se ne družim sa onima koji me privlače.


Ali OK, meni se to nije desilo...ali ljudima se to desi. I ja taj dio ne kontam. Pa bih da shvatim.

Mada je jedna drugarica uradila nešto malo više od ljubljenja kad smo bili u diskoteci pre par godina

Чуш љубио, је бо.

Pitanje je, kako se ljudi poslije druže, ostane li poslije privlačnost, ako se družite?

Ili se prestanete družiti?
 
Ne.

----

-----


Hahahahaha.....
I ja ne kontam. Zato pokušavam shvatiti. A čula sam takav argument i NE KONTAM ga.
Ali od muškarca je taj argument za usamljenost.
Možda jer bi kao muškarac pokušao gdje ima šanse?
Drug se sa drugaricom ljubio, a nije ona njegov tip. A on se njoj sviđao.
Ovaj drugi drug kaže od usamljenosti, a za drugaricu ne znam.

A o jebavanju ne mogu ljude ni pitati. Ne kontam ja to, ljudi moji!

Kako ljudi ebu se, ili ljube...i poslije se druže? Koji đavo? Još ovi oko mene sve kao drugari.
Jel oni lažu sami sebe ili ?
 
Ja se nikad nisam sa drugom ljubila, a kamo više od toga.
A ljudi silni oko mene JESU, ili se ebavali ili ljubili, kako god i svi se ćuture družimo. To ispada normala ljudima oko mene haha
Pa reko', jesam li ja naivna, ili jednostavno se ne družim sa onima koji me privlače.


Ali OK, meni se to nije desilo...ali ljudima se to desi. I ja taj dio ne kontam. Pa bih da shvatim.





Pitanje je, kako se ljudi poslije druže, ostane li poslije privlačnost, ako se družite?

Ili se prestanete družiti?
Престанеш, једноставно није то то.
 
Da li vam se ikada desilo da ste se poljubili sa drugaricom?

Ako jeste, da li ste poslije ostali drugari? Da li je to moguće?

Da li vas privlači i godinama nakon toga?

Da li se drugari ikad poljube od usamljenosti, da ljepše provedu veče?
Kad god bi me video sa nekom devojkom, deda me zezao "mali, ima li tu nešto!", a ja se vadio "ma ona mi je samo drugarica".... Na šta bi on komentarisao "imati devojke za drugarice je kao držati čokoladu na zidu".

E, deda, deda, znam tačno šta bi napisao na ovu temu da je još živ.
 
I ja ne kontam. Zato pokušavam shvatiti. A čula sam takav argument i NE KONTAM ga.
Ali od muškarca je taj argument za usamljenost.
Možda jer bi kao muškarac pokušao gdje ima šanse?
Drug se sa drugaricom ljubio, a nije ona njegov tip. A on se njoj sviđao.
Ovaj drugi drug kaže od usamljenosti, a za drugaricu ne znam.

A o jebavanju ne mogu ljude ni pitati. Ne kontam ja to, ljudi moji!

Kako ljudi ebu se, ili ljube...i poslije se druže? Koji đavo? Još ovi oko mene sve kao drugari.
Jel oni lažu sami sebe ili ?
Zavera forumasa da te prevare.....sve lazno pisu a ti poverujes i posle si sweet girl...samo perverzna...vec te nanjusili..
 
Naravno, bilo je onih koleginica i drugarica s kojima sam se družio godinama i normalno da smo se i ljubili, dok ne promaši obraz....posle nije tako jednostavno...dok ne prekinemo, pa smo opet drugari i kolege....mislim prekinemo ljubljenje...
 
Стоје једном на тротоару њих две......на пар метара од мене.....поздрављају се умилним гласићима и епитетима и кренуше једна другој да трљају врхове носа.
 
I ja ne kontam. Zato pokušavam shvatiti. A čula sam takav argument i NE KONTAM ga.
Ali od muškarca je taj argument za usamljenost.
Možda jer bi kao muškarac pokušao gdje ima šanse?
Drug se sa drugaricom ljubio, a nije ona njegov tip. A on se njoj sviđao.
Ovaj drugi drug kaže od usamljenosti, a za drugaricu ne znam.

A o jebavanju ne mogu ljude ni pitati. Ne kontam ja to, ljudi moji!

Kako ljudi ebu se, ili ljube...i poslije se druže? Koji đavo? Još ovi oko mene sve kao drugari.
Jel oni lažu sami sebe ili ?
Наравно да не конташ!

Не труди се, не иде ти то... :kafa:
 

Back
Top