Љубав са затвореником (притвореником)

a050.gif
 
Шта Ви мислите о таквим љубавима?
Може ли то да опстане? И како?

Konacno tema iz moje oblasti! :)
Obilazim pritvore i zatvore, obzirom da mnogo klijenata zivi u njima...svakodnevno imam ulogu psihijatra njima, njihovim devojkama, suprugama, ljubavnicama, deci, muzevima, majkama, prijateljima...slusam trilerske price, ponekad se i zapitam...
U pocetku sam prilicno bila iznenadjenja voljom svih tih ljudi da se odnosi ne naruse, cak sam videla i otvorenu borbu ljubavnice i supruge, izrazen stav da je ljubav jaca, da moze izdrzati... Nije mi bila bas jasna ta nepromenljivost nakon izvrsenog krivicnog dela, jer cesto najblizi nisu ni upoznati sa kriminalnim radnjama ili ignorisu tu cinjenicu...ipak, ostaju u zajednickoj borbi do slobode...lojalnost, a ponekad i strah...svaka prica je posebna...

Poenta je da postoje ljudi kojima los ambijent za ljubav nije preduslov za kraj, a lice koje je osudjeno i dalje ono isto pre resetaka...
 
Сад ме подсети другарица којој је момак на....службеном путу...Додуше, неко мање дело....И много ми је смешно она њему свакога дана пише километарска писма...
А свако је пропраћено оним: "Душо моја, Срећице моја, Злато моје, Ти си Моја љубав, Ја Тебе волим највише на свету, Никада Те не бих преварила, Чекаћу Те колико год буде потребно...".
Једно време неко му је прошверцовао 3Г тел., па је то био шоу са њом...Нон стоп су се гледали, и онда је она стално загледала какбе су му очи, да ли је блед, какав је после вежбања, да ли су му мишићи једнако снажни као и пре или су се смањили, шта је доручковао...и тако редом...Онда су провалили тел. и узели му (нормално) и онда су им остала само писма...

E kakve ste, samo se palite na krimose, pa posle kukate kad vas shutnu...:thumbdown:
 
Bernardo Provenzano (Binnu,U Tratturi,il Raggionare,capo de tutti capi,cupola), vishe od 40god u bekstvu sa zzenom komunicirashe preko porukica kucanih starom pisaccom mashinom,koje joj je doturao putem kurira...uhapshen je dok je kucao poruku koja je pochinjala sa "Ljubavi moja jedina..."...
Јао Жикице - баш ми је жао.
Па нема више човек тел. - провалили га.
Сад пишу дуга писма једно другоме..."Љубави моја, чекаћу Те увек, да си сада поред мене ја Бих Теби радила свашта..." И тако..
 
Сад ме подсети другарица којој је момак на....службеном путу...Додуше, неко мање дело....И много ми је смешно она њему свакога дана пише километарска писма...
А свако је пропраћено оним: "Душо моја, Срећице моја, Злато моје, Ти си Моја љубав, Ја Тебе волим највише на свету, Никада Те не бих преварила, Чекаћу Те колико год буде потребно...".
Једно време неко му је прошверцовао 3Г тел., па је то био шоу са њом...Нон стоп су се гледали, и онда је она стално загледала какбе су му очи, да ли је блед, какав је после вежбања, да ли су му мишићи једнако снажни као и пре или су се смањили, шта је доручковао...и тако редом...Онда су провалили тел. и узели му (нормално) и онда су им остала само писма...

Ove god sam bila u poseti CZ-u kao neka praksa.. Brrrrrrrrr:zima2:
Ne mogu da zamislim da tu posecujem ni najgoreg neprijatelja a ne voljenu osobu..
Verujem da nikom nije lako.. Postoje zatvori otvorenog tipa gde idu ljudi zbog saobracajke npr, znaci ne krimanalci, prosto prst sudbine i ubistvo iz nehata...Ne mogu ni da pretpostavim koja je to strepnja i koje misli kad je nekom momak tamo i koji strah..
 

Back
Top