LJUBAV SA PROFESOROM

  • Začetnik teme STUDENTKINJA
  • Datum pokretanja
NE VIDIM U TOME NISTA LOSE!NEKA TRAJE,DOK TRAJE.NEMOJ SE OPTERECIVATI BEZVEZE,ISKULIRAJ SVE TO!IMA OVDE MNOGO BUDALA KOJE SU SVASTA PISALE,NE OBAZIRI SE NA TO.NEMORA SVE TAKO DA BUDE KAO STO ONI KAZU!NISU SVI ISTI.NAJBITNIJE JE DA JE TEBI LEPO!OPUSTI SE I UZIVAJ!
 
pametna:
NE VIDIM U TOME NISTA LOSE!NEKA TRAJE,DOK TRAJE.NEMOJ SE OPTERECIVATI BEZVEZE,ISKULIRAJ SVE TO!IMA OVDE MNOGO BUDALA KOJE SU SVASTA PISALE,NE OBAZIRI SE NA TO.NEMORA SVE TAKO DA BUDE KAO STO ONI KAZU!NISU SVI ISTI.NAJBITNIJE JE DA JE TEBI LEPO!OPUSTI SE I UZIVAJ!
hvala!bar da me neko nije nacrnio! :oops:
 
MOJ TI JE SAVET ISKORISTI SITUACIJU I PRIMORAJ GA DA TI SREDI ISPITE.A O NEKOJ DUGOJ VEZI NE SANJAJ.NEGO,AKO SI SLUCAJNO NA EKONOMIJI,AJ DA NAPRAVIMO KOMPEZACIJU> TI MENI SREDI ISPITE PREKO TOG PROFANA,A JA CU TE UPOZNATI SA PET OPASNIH FRAJERA KOJI SU NASE GODISTE,ILI KOJU GODINU STERIJI,A IZGLEDAJU BAR 10 PUT BOLJE OD BILO KOG PROFE*NISAM NI JA ZA ODBACITI,ALI BI MI LICNO SMETALO STO SI SA PROFOM,PA NE BI MOGLI DA FUNKCIONISEMO,A OVOJ PETORICI NECEMO RECI,PA IM NI NECE SMETATI.AKO SI ZA ,SAMO OSTAVI SVOJ EMAIL :idea:
 
:) Draga moja,
:) Pogledaj na stvari ovako: Ti si lepa, mlada, pametna, bez dovoljno iskustva. On je zgodan, stariji, ali sigurno i pametniji od tebe i sa daleko vise iskustva. Ako si istinski pametna i te kako ces to iskoristiti kako valja, ali niti bezobrazno, niti iz koristoljublja, vec ces tu vezu-kako god se ona zavrsila iskoristiti kao ogromno iskustvo. Sama znas sta treba da cinis, za to ti ne treba ovaj forum- treba da dok mislis na njega, mislis ustvari na sebe! I sve ce biti kako treba i za tebe i za njega.
:!: Jedno pazi: kolika su mu deca, da li im je tata potreban? Za suprugu ne brini, samo obrati paznju na decu. I na sebe!!! Ako ti je dobro- prepusti se, ako se preispitujes, zavrsavaj! Ne boj se da pogresis- to je ljudski! prespavaj, odmori se malo, razmisli o svom okruzenju, o njegovom, o buducnosti u javnosti o sebi kao buducem strucnjaku...Da li ti ovo koristi samo sada ili...SRECNO!!! :D Mara
 
majka mara:
:) Draga moja,
:) Pogledaj na stvari ovako: Ti si lepa, mlada, pametna, bez dovoljno iskustva. On je zgodan, stariji, ali sigurno i pametniji od tebe i sa daleko vise iskustva. Ako si istinski pametna i te kako ces to iskoristiti kako valja, ali niti bezobrazno, niti iz koristoljublja, vec ces tu vezu-kako god se ona zavrsila iskoristiti kao ogromno iskustvo. Sama znas sta treba da cinis, za to ti ne treba ovaj forum- treba da dok mislis na njega, mislis ustvari na sebe! I sve ce biti kako treba i za tebe i za njega.
:!: Jedno pazi: kolika su mu deca, da li im je tata potreban? Za suprugu ne brini, samo obrati paznju na decu. I na sebe!!! Ako ti je dobro- prepusti se, ako se preispitujes, zavrsavaj! Ne boj se da pogresis- to je ljudski! prespavaj, odmori se malo, razmisli o svom okruzenju, o njegovom, o buducnosti u javnosti o sebi kao buducem strucnjaku...Da li ti ovo koristi samo sada ili...SRECNO!!! :D Mara
PUNO TI HVALA NA SAVETU,RAZMISLICU DOBRO O SVEMU,ALI ONO STO JE SIGURNO TO JE DA JOS UVEK NE ZELIM RASKID SA NJIM.I SAMA SAM SVESNA DA CE JEDNOG DANA DOCI KRAJ.ALI NADAM SE DA JE TO DALEKO.... :cry:
 
profiter:
TI MENI SREDI ISPITE PREKO TOG PROFANA,A JA CU TE UPOZNATI SA PET OPASNIH FRAJERA KOJI SU NASE GODISTE,ILI KOJU GODINU STERIJI,A IZGLEDAJU BAR 10 PUT BOLJE OD BILO KOG PROFE*NISAM NI JA ZA ODBACITI,ALI BI MI LICNO SMETALO STO SI SA PROFOM,PA NE BI MOGLI DA FUNKCIONISEMO,A OVOJ PETORICI NECEMO RECI,PA IM NI NECE SMETATI.AKO SI ZA ,SAMO OSTAVI SVOJ EMAIL :idea:

:)))
 
profiter:
MOJ TI JE SAVET ISKORISTI SITUACIJU I PRIMORAJ GA DA TI SREDI ISPITE.A O NEKOJ DUGOJ VEZI NE SANJAJ.NEGO,AKO SI SLUCAJNO NA EKONOMIJI,AJ DA NAPRAVIMO KOMPEZACIJU> TI MENI SREDI ISPITE PREKO TOG PROFANA,A JA CU TE UPOZNATI SA PET OPASNIH FRAJERA KOJI SU NASE GODISTE,ILI KOJU GODINU STERIJI,A IZGLEDAJU BAR 10 PUT BOLJE OD BILO KOG PROFE*NISAM NI JA ZA ODBACITI,ALI BI MI LICNO SMETALO STO SI SA PROFOM,PA NE BI MOGLI DA FUNKCIONISEMO,A OVOJ PETORICI NECEMO RECI,PA IM NI NECE SMETATI.AKO SI ZA ,SAMO OSTAVI SVOJ EMAIL :idea:
SPOSOBNA SAM DA SAMA NADJEM DECKA TAKO DA MI JE TVOJA POMOC SASVIM NEPOTREBNA.
 
Ne znam sta da ti kazem...ja mnogo vjerujem u ljubav i smatram da nema granica ali moj otac je profesor na fakultetu...ne mogu da zamislim...ma to mi je uzasno!Ma spavaj sa svim profesorima, samo mog taticu ne diraj! :shock: :)
 
Poznajem osobu koja je imala mnogo koristi od veze sa profesorom.Prvo je postala njegova asistentkinja, zatim je magistrirala,da ne spominjem koliko je para sa projekata dobila, a zatim je pokusala da ga stavi pred svrsen cin i da se razvede od zene, ali on nije pristao.Ona se odmah snasla, a evo kako: on je odrzavao veze sa jednim veoma poznatim univerzitetom u Evropi i jedan , takodje matori profesor sa doticnog univerziteta je dolazio u Srbiju...Elem, doticna je zavela i stranca, koji je isposlovao za nju stipendiju za doktorske studije na fakultetu (u inostranstvu, jedan od najprestiznijih) na kome on radi,zenska je dobila stipendiju, otisla u UK, doktorirala zahvaljujuci "novom" matorcu, zatim se i udala za stranca, rodila dete, a zahvaljujuci istom "matorcu" dobila stipendiju za postdoktorske studije na istom tom faksu u inostranstvu.I tako, od jednog do drugog "matorca" zenska napravila internacionalnu karijeru.Eto kako smo inficirali truli zapad ... :roll: :(
 
:oops MOJ SAVET TI JE DA GA ZABORAVIS STO PRE I DA ZAPOCNES NOVI ZIVOT SA NEKOM MLADJOM OSOBOM TJ NEOZENJENIM COVEKOM ,A TOG STAROG ZABORAVI JER NIJE ZA TEBE I STVARNO MISLIM DA GRESIS STO SI U VEZI SA NJIM A DA NEPRICAM ZA NJEGOVU DECU. :shock:
 
VI STE MENE DEFINITIVNO POGRESNO SHVATILI.JA NE ZELIM DA SE UDAM ZA NJEGA.ZELIM SAMO DA OVO TRAJE DO BESKONACNOSTI.I KASNIJE KADA SE BUDEM UDALA DA NASTAVIM DA SE VIDJAM SA NJIM,NARAVNO TAJNO.NEMAM NISTA PROTIV NJEGOVE PORODICE I AKO PONEKAD OSETIM ZAVIST,IPAK SAM SVESNA GDE MI JE MESTO.VOLELA BIH DA IMAM SNAGE DA PRESTANEM DA GA VOLIM,ALI STA SE MOZE JA GA VOLIM SVE JACE I JACE IZ DANA U DAN.POZDRAV!
 
STUDENTKINJA:
VI STE MENE DEFINITIVNO POGRESNO SHVATILI.JA NE ZELIM DA SE UDAM ZA NJEGA.ZELIM SAMO DA OVO TRAJE DO BESKONACNOSTI.I KASNIJE KADA SE BUDEM UDALA DA NASTAVIM DA SE VIDJAM SA NJIM,NARAVNO TAJNO.NEMAM NISTA PROTIV NJEGOVE PORODICE I AKO PONEKAD OSETIM ZAVIST,IPAK SAM SVESNA GDE MI JE MESTO.VOLELA BIH DA IMAM SNAGE DA PRESTANEM DA GA VOLIM,ALI STA SE MOZE JA GA VOLIM SVE JACE I JACE IZ DANA U DAN.POZDRAV!
:( A sto bi se uopste udavala ako mislis da nastavis da se vidjas sa tim matorcem. Ako tako nastavis, pocni na vreme da se plasis samoce. Evo npr. ide Nova godina. Ti bez svog dragog na doceku, a on u udobnom porodicnom gnezdu.Jel si srecna kad zamislis taj prizor? Ne osudjujem te ja, samo ti kazem da za svoje dobro razmislis cemu to vodi
 
ti kad se udas, planiras da nastavis da se vidjas sa njim? yeboteeeeeee!!!

ajde molim te objasni mi jer mi zaista nije jasno!bojim se za tebe, devojko! ovakvih prica ima mnogo i sve se ruzno zavrsavaju (po studentkinje). da ti malo razmislis i izvuces se iz toga dok je vreme?
sta ce ti starac breeeeee? on ce uskoro u penziju!!

napisi kako izgleda taj odnos. sta on prica, gde se vidjate, da li nesto nudi, obecava....jer, bila sam u prilici da gledam ovo sa strane ali me jako interesuje kako to izgleda iznutra!
 
STUDENTKINJA:
VI STE MENE DEFINITIVNO POGRESNO SHVATILI.JA NE ZELIM DA SE UDAM ZA NJEGA.ZELIM SAMO DA OVO TRAJE DO BESKONACNOSTI.I KASNIJE KADA SE BUDEM UDALA DA NASTAVIM DA SE VIDJAM SA NJIM,NARAVNO TAJNO.NEMAM NISTA PROTIV NJEGOVE PORODICE I AKO PONEKAD OSETIM ZAVIST,IPAK SAM SVESNA GDE MI JE MESTO.VOLELA BIH DA IMAM SNAGE DA PRESTANEM DA GA VOLIM,ALI STA SE MOZE JA GA VOLIM SVE JACE I JACE IZ DANA U DAN.POZDRAV!
Ti stvarno nisi normalna!Da znas sta znaci voleti nekoga ne bi izjavljivala takve gluposti,tipa da ces da se vidjas sa njim i kad se udas.
Ja bih na tvom mestu se zapitala da li mi je potrebna strucna pomoc.Imas li ti oca i majku,lepo su te vaspitali nema sta!
 
Ma kao sto rekoh spoji lepo i korisno!
Ja sam svojevremeno odbacila jednog matorca koji mi se nabacivao zbog moralnih predrasuda a da sam prihvatila imala bih sada stan i titulu.Ovako imam shipak!
 
U tom slucaju ce se sve zavrsiti veoma lose po tebe.On nece da rasturi brak, a kad mu ti postanes balast jer si se zaljubila u njega, odstranice te na najgrublji moguci nacin jer je u pitanju ne samo njegova porodica vec i njegov ugled.Veza sa toliko mladjom osobom govori o njemu sve najgore.
Zato u tom slucaju bezi da bi sebe zastitila.
 
Nisi ti ni prva ni poslednja njegova studentkinja. Još oženjen i ima dece.Devojko da je bar razveden. On je ceo život bdio nad knjigom pa mu sad sp**ma udarila u glavu.O kako je lepo biti mlad. To on misli. A ti ćeš već naučiti lekciju života.Uživaj...
 
Jos nesto da dodam: ti sigurno nisi jedina studentkinja sa kojom je bio, a ubedjena sam da istovremeno pored tebe ima i druge.On zloupotrebom polozaja leci neke svoje komplekse i strahove.Problem je sto ti to ne vidis jer si zaljubljena.
 

Back
Top