Ljubav na daljinu.Pomozite mi...

Jesi :p

Ali koje sam ja teroije slusala o nekom vasem ragbi klubu tamo...:hahaha:
Kako je prvi u Srbiji osnovan i uzeo titulu,ali se racuna neko prvenstvo,sta li je,od kad je neki beogradski klub pobedio.
Sta sam sad napisala.:lol:

Evo necu ni ja vise da spamujem,Partizana mi.:heart:

Kragujevac wild boars - americki fudbal ne ragbi :P

Pa jeste prvi osnovan i jeste najbolji i jeste trenutni sampion,stadion na kome igraju mi na 50- tak metara :lol:

E ybg opet spamujem,izgubice Radnicki,a cekaj vec jeste :confused:
:hahaha:
 
Treba se boriti, a i to nije neka nemoguca razdaljina.Jeste da se vidjate redje i da ti nije uvek pri ruci kao kada ste u istom gradu, ali sve ima svoje cari.
Moj bivsi je bio u drugom gradu, pa smo uprkos tome uz dobru organizaciju proveli divne trenutke. :cmok2:
Nismo raskinuli zbog daljine,vec necega desetog.Tako da.....samo napred !
 
:hahaha:
Pa veca je razdaljina izmedju dve osobe koje zive na dva kraja Beograda.

:hahaha: :hahaha: :hahaha::ok:

upravo tako...pri tom su obadve naravno ;) iz Beograda

po postavljaču teme...ljubav na relaciji Zlatibor - Čačak nije moguća il je pod znakom pitanja
sada ću ispasti možda GLUP MNOGO..ali neka ću...pa ću ipak pitati...

Da li ljudi koji postavljaju teme na ovom PDF stvarno misle ozbiljno kada pišu/pitaju ovakve gluposti...ili se samo zahebavaju.

ja sam do sada da bih se nasmejao na forumu krstarice išao na PDF Nadprirodne pojave...sada da bih to uradio - dolazim ovde :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha::ok:

upravo tako...pri tom su obadve naravno ;) iz Beograda

po postavljaču teme...ljubav na relaciji Zlatibor - Čačak nije moguća il je pod znakom pitanja
sada ću ispasti možda GLUP MNOGO..ali neka ću...pa ću ipak pitati...

Da li ljudi koji postavljaju teme na ovom PDF stvarno misle ozbiljno kada pišu/pitaju ovakve gluposti...ili se samo zahebavaju.

ja sam do sada da bih se nasmejao na forumu krstarice išao na PDF Nadprirodne pojave...sada da bih to uradio - dolazim ovde :hahaha: :hahaha: :hahaha:

o pa ti onda cesce malo ovde da svracas...ima zategnes trbusnjake :lol:

jos kad vidim ono "pomozite mi" :hahaha:
 
e pa deco...#
hajde da dodamo neku ozbiljnu.
ako su ljudi u razlicitim mestima, njihova veza je cimanje. manje ili vise...zavisi opet od njihovih mogucnosti da se vidjaju i od razdaljine. tih 50 km jesu sitnica. ono bas. sitno. ali ako ja moram da sedam u kola ili bus i vozim se sat vremena do njega, ili on do mene...ma meni to vec smrdi.

a zasto to meni smrdi. ovaj poslednji moj je oko 1000 km od mene. manje. 800. nema ni veze. daleko bre. i mi smo 2 godine tako gurali ki ludi. sad smo nesto raskinuli, pa smo u nekim pregovorima , opet se nesto muvamo... i sve tako nesto....

sve u svemu, ja savetujem ljudima da se muvaju sa ljudima do kojih ce najvise sat vremena da hodaju.
a ako se bas ne moze, nego ta divna osoba se pojavi iz neke zemlje iza sedam mora i gora... pa sta da se radi onda. volite se. na pitanje da li je to moguce , da li uspeva...pa moguce je. naravno.
 
Ne valja tih 50 km ništa. U moje vreme (kad su autobusi za Borču išli na svaka dva sata ili beše za Gredu) otpratim gospojicu kući njenoj, pa polako kući svojoj nogu prednogu. Nešto što sam istrošio poslednji cvonjak, a nešto što mi bilo nekako vruće po onoj košavi beogradskoj, a nešto što bi taj poslednji autobus zbriso baš meni pod nosom...
Pa mene bi 50 km ubilo namrtvo.
 
eli autoru, el ti ima neko traktor u blizem okruzenju?:)
ili minikultivator, sto, za nuzdu nema da se pita nista, samo uletis kod komsije i kazes: moram u tacku b!!!
i uskocis u motokultivator al obavezno stavi cvike za sunce da ti nesto ne upadne u oko.
i udjes u tacku b:)
 

Back
Top