Ljubav... LEK?

Cek...jesi ti to nju priupitao, startovao? Kako si toliko siguran da ne bi bila sa tobom?:confused:
Dopusti da te bolje upozna, sacekaj jos neko vreme ako je ona savrsena za tebe verovatno bi i ona trebala da prepozna nesto slicno i u tebi...dozvoli joj da te upozna, vidi kakva si osoba ako joj odgovaras godine nece biti problem...

uf kako to lako izgleda kada ti napises...
 
uf kako to lako izgleda kada ti napises...

Nije to uopste lako dragi moj ali ja verujem da je tako. Ako su dvoje ljudi odgovaraju jedno drugom, sve oko njih postaje manje vazno i sporedna stvar...
Znaci ako stvarno osecas da je ona TA otvori se, pokazi joj svoje pravo lice i trudi se oko nje ( bez straha sta bi mogao izgubiti jer ako si ti zaljubljen u nju tu pravog prijateljstva nikad nece biti,pre ili kasnije ce neko nekog povrediti)...posle nekog vremena, ako je to to, trebala bi da bude res pecena:) i da ona tebe startuje...
 
pa mislim da je dobro znam i pretpostavljam da ja nisam za nju... a kada bih nesto probao mozda bih i izgubio i ovo sto imam...

Samog sebe si doveo u takvo stanje da nista ne mozes da uradis i da nista neces ni pokusati.
Sta to pa sad imas?
Da joj budes blizu i da mastas?

Nemas drugo resenje sem da preispitas sebe i steknes samopouzdanje kroz nesto sto dobro radis, kroz druge veze i budes spreman kad se neka zaista prava za tebe pojavi za koju godinu
 
A onaj sto te je vodio na more?

Muska Sponzoruso,ajde ne pricaj kojesta.Znam da si mi u reputaciji napisao, da se salis samo, ali sada preterujes. I nije lepo sto pricas neistine.Svakako da je tebi zabavno siriti lazi. Ti jedino umes provocirati.Jedino to..normalno pisanje je tebi posve nepoznanica.Sa takvima nemam nameru da se prepucavam.Za tvoju inf.nisam nikada videla more,a imam 27.jer roditelji nisu mogli to da priuste sestri i meni.Sve su ulagali u nase obrazovanje.Ako imas imalo sada srama i obraza,postidecer se svog komentara. Ti si bezosecajan covek.Dovidjenja!
 
Vec duze vreme sam zaljubljen u jednu devojku, mucim samog sebe bez veze znam da nemam nikakve sanse ali mucnine su i dalje tu. Ne znam sta da radim, probao sam sa akoholom ne ide samo je jos gore a da idem da se zezam sa drustvom je ok ali onda je jos gore kada dodjem kuci da spavam pa se sve umiri a ja samo na nju mislim i samo nju sanjam... POMOC PLZZZ

Zasto mislis da nema sanse?
Mada, i ne treba da bude s tobom kad se ne usudjujes ni da joj pridjes...

Budi iskren pa sta bude.
Sa stitom ili na stitu...

I budi fin, kulturan i suptilan.
Priznaj da se plasis.
Nemas cega da se stidis.
Svi se plasimo kad je bitno.
Svi.
 
Vec duze vreme sam zaljubljen u jednu devojku, mucim samog sebe bez veze znam da nemam nikakve sanse ali mucnine su i dalje tu. Ne znam sta da radim, probao sam sa akoholom ne ide samo je jos gore a da idem da se zezam sa drustvom je ok ali onda je jos gore kada dodjem kuci da spavam pa se sve umiri a ja samo na nju mislim i samo nju sanjam... POMOC PLZZZ

i meni treba ovako nešto. al ne protiv devojke, protiv dečka :D
i nešto protiv ispita. sanjam ih (u poslednje vreme zajedno) :(
 
Muska Sponzoruso,ajde ne pricaj kojesta.Znam da si mi u reputaciji napisao, da se salis samo, ali sada preterujes. I nije lepo sto pricas neistine.Svakako da je tebi zabavno siriti lazi. Ti jedino umes provocirati.Jedino to..normalno pisanje je tebi posve nepoznanica.

:mrgreen:

Sa takvima nemam nameru da se prepucavam.Za tvoju inf.nisam nikada videla more,a imam 27.jer roditelji nisu mogli to da priuste sestri i meni.Sve su ulagali u nase obrazovanje.Ako imas imalo sada srama i obraza,postidecer se svog komentara. Ti si bezosecajan covek.Dovidjenja!

:rumenko:
 
Vec duze vreme sam zaljubljen u jednu devojku, mucim samog sebe bez veze znam da nemam nikakve sanse ali mucnine su i dalje tu. Ne znam sta da radim, probao sam sa akoholom ne ide samo je jos gore a da idem da se zezam sa drustvom je ok ali onda je jos gore kada dodjem kuci da spavam pa se sve umiri a ja samo na nju mislim i samo nju sanjam... POMOC PLZZZ

Zasto nemas sanse?
Posveti se sebi, radi nesto, odputuj negde...vreme ce proci pa i zaljubljenost!
Sam nemoj da pijes, bude jos gore stvarno:aha:
 
Vec duze vreme sam zaljubljen u jednu devojku, mucim samog sebe bez veze znam da nemam nikakve sanse ali mucnine su i dalje tu. Ne znam sta da radim, probao sam sa akoholom ne ide samo je jos gore a da idem da se zezam sa drustvom je ok ali onda je jos gore kada dodjem kuci da spavam pa se sve umiri a ja samo na nju mislim i samo nju sanjam... POMOC PLZZZ

Pomoć eksperata ni ovoga puta neće izostati. :ok:


:think: A, da, to je... Nemaš zlatni zub i frajersku kosu, zato neće niko da te voli... :roll:
 
Nemoj da trazis resenje u alkoholu, to nije resenje.
Budi u njenom drustvu, druzite se, izlazite i uzivajte zajedno pa, ako klikne-super, a ako ne, postuj to ali postuj i sebe i ako je vec toliko posebna kao sto kazes, bilo bi steta izgubiti je kao prijatelja.
 
Već ti je neko rekao: klin se klinom izbija...
aj još malo porasti pa za 5 -6 godina je pitaj opet...
do tada misli na to kako ona ima mane...niko nije svaršen, samo ti to ne znaš još

Ima ona mane ali ja nekako ne zelim da ih primetim... U basu sam procitao da kada nekog volimo zbog njihovih vrlina to je nista ali kada ga volimo zbog mana onda je to prava ljubav...
 

Back
Top