LjiS igra istine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pitanje ljisa je jedno od gorucih problema ove zemlje, mnogo toga treba preduzetii radi sanacije nastale stete , ja prvi put zalazim ovde i imate moje garancije da cu vrlo brzo dovesti u red ovo mesto. I meni kao i celoj Srbiji je veoma tesko danas u vreme okupacije zemlje izrodima i dodje mi da ubijem nekog iz aktuelne vlasti.. a vi..
 
Ne želim nikoga da ubijem, video sam kako ubijaju, video sam ubjene. Sad mi prizor nasilja, i na filmu, izaziva neprijatnost i mučninu.

Na nekoj svadbi sedite kraj nepoznate osobe, sa vaše druge strane svi vama poznati, sa njene druge strane -svi njoj poznati. Nemate zajedničkih prijatelja, oboje ste solo. Vi ćete uraditi...šta?
 
Ne želim nikoga da ubijem, video sam kako ubijaju, video sam ubjene. Sad mi prizor nasilja, i na filmu, izaziva neprijatnost i mučninu.

Na nekoj svadbi sedite kraj nepoznate osobe, sa vaše druge strane svi vama poznati, sa njene druge strane -svi njoj poznati. Nemate zajedničkih prijatelja, oboje ste solo. Vi ćete uraditi...šta?

Cekati da iznesu tortu, pa da idem kuci. A komunikaciju cu (ako vec moram) imati verovatno sa meni poznatim osobama, ako me vec nesto pitaju...

A recimo, na sahrani ste, zajedno sa porodicom, nekog daljeg rodjaka za kojim niko posebno ne zali. Startuje vas dobra riba/frajer sa pozivom da odete (pre kraja rituala) negde na pice. Da li cete prihvatiti?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top