Quantcast

LjiS igra istine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dremač

Aktivan član
Poruka
1.851
pitanje ljisa je jedno od gorucih problema ove zemlje, mnogo toga treba preduzetii radi sanacije nastale stete , ja prvi put zalazim ovde i imate moje garancije da cu vrlo brzo dovesti u red ovo mesto. I meni kao i celoj Srbiji je veoma tesko danas u vreme okupacije zemlje izrodima i dodje mi da ubijem nekog iz aktuelne vlasti.. a vi..

1976!

Iskusan
Poruka
5.110
Ne želim nikoga da ubijem, video sam kako ubijaju, video sam ubjene. Sad mi prizor nasilja, i na filmu, izaziva neprijatnost i mučninu.

Na nekoj svadbi sedite kraj nepoznate osobe, sa vaše druge strane svi vama poznati, sa njene druge strane -svi njoj poznati. Nemate zajedničkih prijatelja, oboje ste solo. Vi ćete uraditi...šta?

bezimeno

Domaćin
Poruka
3.033
Ne želim nikoga da ubijem, video sam kako ubijaju, video sam ubjene. Sad mi prizor nasilja, i na filmu, izaziva neprijatnost i mučninu.

Na nekoj svadbi sedite kraj nepoznate osobe, sa vaše druge strane svi vama poznati, sa njene druge strane -svi njoj poznati. Nemate zajedničkih prijatelja, oboje ste solo. Vi ćete uraditi...šta?
Cekati da iznesu tortu, pa da idem kuci. A komunikaciju cu (ako vec moram) imati verovatno sa meni poznatim osobama, ako me vec nesto pitaju...

A recimo, na sahrani ste, zajedno sa porodicom, nekog daljeg rodjaka za kojim niko posebno ne zali. Startuje vas dobra riba/frajer sa pozivom da odete (pre kraja rituala) negde na pice. Da li cete prihvatiti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.