Quantcast

ljepote Crne Gore

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.257
Prelepi su predeli oko Skadarskog jezera, i okolisnim putem prema Rjeci Crnojevica. Samo mesto je kao u bajci.
Ali crnogorski mentalitet ne mogu da svarim. Dva puta je muskarac pokusao da digne ruku na mene, i oba puta se to desilo u Crnoj Gori. Kazu da ne treba generalizovati, verovatno i ne treba, ima svetlih primera, ali mislim da su to vise izuzeci koji potvrdjuju pravilo nego li bilo sta drugo. Nit oni mogu da svare zene koje imaju svoju volju i otvoreno je pokazuju, nit takve mogu da svare njih. Hocu reci, Crna Gora je lepa, ali Crnogorci - not my cup of tea.

Eragon

Zainteresovan član
Poruka
105
Prelepi su predeli oko Skadarskog jezera, i okolisnim putem prema Rjeci Crnojevica. Samo mesto je kao u bajci.
Ali crnogorski mentalitet ne mogu da svarim. Dva puta je muskarac pokusao da digne ruku na mene, i oba puta se to desilo u Crnoj Gori. Kazu da ne treba generalizovati, verovatno i ne treba, ima svetlih primera, ali mislim da su to vise izuzeci koji potvrdjuju pravilo nego li bilo sta drugo. Nit oni mogu da svare zene koje imaju svoju volju i otvoreno je pokazuju, nit takve mogu da svare njih. Hocu reci, Crna Gora je lepa, ali Crnogorci - not my cup of tea.
Mogu mislit sta si uradila kad su dizali ruku na tebe :mrgreen:

Srbin1000%

Aktivan član
Poruka
1.448
Јел ово нека шала,ЦГ лепа земља:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Уводе нека слова,а незнају ни они шта раде,а успут имају 1002 брда и планина.....

Poslednja izmena:

VitezKojaZmaj

Zainteresovan član
Poruka
356
jest da nisam iz cg, al nisam mogla da zaobidjem ovu temu..... cg obiluje lepotama, ali sve to izgleda malo divlje, dosta nepripitomljeno da bi privuklo ljude..... nije ni ovde kod nas bas mnogo bolje, al kod vas je previse neiskoriscenog potencijala
Oprosti sto se mi brinemo o ljepoti i prirodi nase drzave. Ne zelimo sve da unistimo i sagradimo gradove.

Grad Heroja

Obećava
Poruka
90
Montenegro über alle
Mali i Zi mbi të gjitha
Montenegro over alle
Montenegro su tutti
Montenegro sobre todas las
מאָנטענעגראָ איבער אַלע
Montenegró egész
Czarnogóra w stosunku do wszystkich