ljepote Crne Gore

biogradsko_jezero.jpg


Биоградско језеро је највеће планинско језеро у Црној Гори. Налази се на планини Бјеласици, 16 km североиточно од Колашина. Удаљено је 4 km од магистралног пута Колашин—Мојковац. Са шумовитом околином чини најлепши део националног парка Биоградска Гора.
 
Slazem se sa duskom.vodolijom
CG je puna PRELIJEPE netaknute prirode ,ali SRBIJA JE IPAK SRBIJA !!!


ovo je podforum o Crnoj Gori . sasvim je razumljivo da pisemo o njenim lepotama.....
na temi o Srbiji takodje pisemo o lepotama Srbije .
nema potrebe da se oko ovoga ne razumemo . ne poznajem nijednu osobu koja ne voli Srbiju .
zato ne treba pisanje ovde shvatiti kao provokaciju ili slicno .
 
Kralju, ovu temu sam ja otvorio da recem ljudima sto je crna gora i ko su crnogorci, a onda su ovi bravi poceli da mi unakazuju temu sa tim slikama i klipovima, sto je tebi trebalo da dupliras sliku i klip ovog starog sipca, sto, pitam ja tebe.
 
Kralju, ovu temu sam ja otvorio da recem ljudima sto je crna gora i ko su crnogorci, a onda su ovi bravi poceli da mi unakazuju temu sa tim slikama i klipovima, sto je tebi trebalo da dupliras sliku i klip ovog starog sipca, sto, pitam ja tebe.

Pa ako si otvorio temu ne znaci damozes ostalim clanovima foruma da naredjujes sta ce da pisu.
Svako ima svoje misljenje o odredjenoj temi (pa i o ovoj) i moze slobodno da ga iznese, svidjalo se tebi to ili ne. Zato i sluzi KRSTARICA.:rtfm:
Ako ti se neki komentar ne svidja, to je ipak tvoj problem.:bye:
 

Back
Top