LJ&S sapunica...

Leksin sastav je najbolji do sada
Manibalito, bambutja, doktorsito hahaha
devojka zna svoju ljovisnu i marimar, kao i La mujer de Judas
aba.gif


i naravno mal jedi.....
 
I onda je Giovanil napustio Nevenu,ostavljajući je u suzama.Ona se pitala da li je moguće da postoji tako grub i surov muškarac.Na rastanku je rekao samo ćao i otišao bez ikakvog objašnjenja.Posle prolivenih suza Nevena se nadala da će doći neko da je uteši .Da li će to biti SB pogledajte u sledećoj epizodi...
 
Nevena je nocima patila u potaji...svesna da ga je sama oterala...

''Zasto sam morala da mu kazem da mi se ne svidja...kakav sam debil! :!:
a taman sam planirala da mu spremim sarmu...a otiso je... :cry:
...zar nije mogao da mi pruzi jos jednu sansu... :cry:
...giovanile, vrati se, sve ti je oprosteno... :cry:
...necu vise plakati, SUTRA JE NOVI DAN!
 
Hanibella77 je u nocnim odajama nestrpljivo iscekivala dolazak Bad Wolfy-a!
Znala je da ce doci jer mu je na W.A.S.P.-ovoj zurci gricnula vrat,
a to je vise nego dovoljan znak da Wolfy krene u akciju...i dodje noc konacnog susreta...

Ono sto Wolfy nije mogao ni da sanja je krvno srodstvo Hanibelle i strica joj Lektora!....

...sta se dalje desilo...(i mene zanima)
 
Goddess of the far east:
I onda je Giovanil napustio Nevenu,ostavljajući je u suzama.Ona se pitala da li je moguće da postoji tako grub i surov muškarac.Na rastanku je rekao samo ćao i otišao bez ikakvog objašnjenja.Posle prolivenih suza Nevena se nadala da će doći neko da je uteši .Da li će to biti SB pogledajte u sledećoj epizodi...

Ali on mi je padre...pratite radnju fabule! :roll: :lol: 8-) A i duri se bas kao i moj padre tako da je usao u ulogu! :)
 
Dan posle obračuna mariachi su svirali veselije... Frio je bio u modricama, polomljenog srednjeg prsta na desnoj ruci, a Flore je završio u ambulanti, na previjanju...

Manibalito je bio zadovoljan što je agonija, najzad, okončana, ali mu i dalje nije bilo jasno šta izaziva tolike sukobe.
Sa Doktorsitom je, nekada davno, vodio polemiku oko ugrožavanja pataka koje svraćaju na obližnju baru, došao je do zaključka da neko definitivno šalje zle duhove na njihovu farmu i bližu okolinu. Otišli su isti dan da se pomole Svetoj Bogorodici, u crkvu Svetog Zmaja od Noćaja. Tamo ih je posmatrao Desgraciado Pato, iliti jedina patka iz bare, koju je rastuživao pomor njenih sunarodnika...
„Šta će Patka u Crkvi?“, mislio je Manibalito, i dok je svojim neveštim, grubim šakama prolazio kroz kosu ulepljenu od smole i blata koaj se skupljala u njegovoj kolibi, primetio je senku od La Bruha, koju je i ranije viđao, po pravilu u prisustvu zloslutnih pataka...
„La Bruha, ali ti tako jebeno ličiš na Nube Al.....“, povika Manibalito, ali njegov glas bi prekinut krikom sa vrata Crkve Svetog Zmaja:
„Ja sam došao da vas upozorim, bwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...“

Sada se Manibalito prisećao događaja iz Crkve, i polako shvatao da je kletva bačena na njihovo selo, da se sukobi neće prekinuti dok ne vrate El Pianistu, dok Desgraciado Pato ne poprimi ponovo ljudski oblik, i dok se ne prizna dete El Pianiste, koje su spacijalnom metodom, zajedničkim snagama, Doktorsito i Manibalito, zarad mira i otklanjanja kletve bačene od strane La Bruhe, usadili u trbušnu duplju El Pianisti, i posle ga izvadili, dok su na papirima napisali da se radilo o vanmateričnoj trudnoći..... Što, realno, i nije bilo daleko od istine...
Ali, nažalost, nije pomoglo.
Pitao se naš heroj, Silencioso Manibalito, šta je potrebno da bi setva donela prihoda, da bi krave povratile mleko, konji zanjištali ponovo, i Patke bile spašene od istrebljenja...? I da bi, zaboga, ponovo zavladao mir u džungli...

U sledećoj epizodi pojavljuje se lik Loko Electricista i njegov prijatelj Yo Soy Nadie, koji će doneti u selo lutku u obliku El Pianiste, direktno iz Majamija...
Buscar Amigos ili, kako ga od milja zovu, Luciferito, će kušati supicu napravljenu od kose zle lutke iz Majamija, kako bi rešio svoj problem neshvaćenosti i kako bi se osvetio svim seljanima zbog uloge seoske lude koju su mu dodelili... Iako je dugo važio za najboljeg drugara svih seljana... Agonija se nastavlja.
 
Enfroz pokushava da nagovori nevenuBGD da mu izdrqa u bazenu ali nevenaBGD se bespomocno lozi na mannibals-a koji gleda gde da zapali DZ a da ga ne vidi Hellen

Ovo je bilo dobro :D

[/B]-a. Gazdarica je ustala i shvatila da 5 dana nishta nije poje8ala,pogledala je kraj svog kreveta i videla topmodelsicu kako je ponovo sa nekim zaspala. E jbg, ona je opet neshto privela a ja opet ostala praznih ruku!
U tom trenutku ulecu u sobu recepcionerka,chupavka i devilish ,zagorele do besvesti i skakajuci od srece shto se sprema vrhunska zurka sa svim Forumashima spremnim za dobar energichni sex!
Idemo cice,spremajte se,naoruzajte ribice i idemo u akciju!!!!
E, a ovde me bilo sramota od same sebe...malkice :p :lol:

Citam dalje...dobra vam tema :)
 
SumiTara:
Hanibella77 je u nocnim odajama nestrpljivo iscekivala dolazak Bad Wolfy-a!
Znala je da ce doci jer mu je na W.A.S.P.-ovoj zurci gricnula vrat,
a to je vise nego dovoljan znak da Wolfy krene u akciju...i dodje noc konacnog susreta...

Ono sto Wolfy nije mogao ni da sanja je krvno srodstvo Hanibelle i strica joj Lektora!....

...sta se dalje desilo...(i mene zanima)
Aaa, ovo vec ima elemente erotskog trilera, pa i horora... :twisted: :D
 

Back
Top