LJ&S sapunica...

....jutro je svanulo nad Portorikom. Iznenada posle dobrog sna setila se imena svog dobrog papite...Govanil(cak i zvuci spanski :) ) A da vodio je na ranc kod Benjamina njenog umiljatog dekice. :lol:....
e sad ti nastavi ponestalo mi kreativnog nadahnuca:roll:
 
zamislite kolibu u shumi.... patkov ulov (verovatno mop) se peche na vatri.... :-D
zhenica (bobba) mu masira stopala, dok se dechica igraju na podu s psima.... imacje 6 ili 7......?
pasa... ne, ne.... dechaka..... zdravih i jakih kao neki drugi frumash..... :shock:
 
NevenaBGD:
...vratila se na krevet praveci se da spava. U sobu ulazi razjareni Bed_Wolf oci mu se cakle od srdzbe. "Ti ces meni zivot da zagorcavas...."-rece kroz stisnute zube (ili na spanskom : Tu me vitas mjerda destrujatre...:) ) !"Platices mi za sve ti prokletnice!" (Tu mi toka todo cikita :lol: ) Ahahaha zlokobno se nasmeja i zalupi vrata za sobom.
To je dakle on bio. On me je otrovao i stavio u ovu sobu...ali kad bi samo mogla da se setim imena svoje mame.....hmmm....muci se....a da Hellen to je ona. Moja madre. Secam se kako me je vodila u zoloski vrt i kupovala lizalice...oh kakva sreca. secam se kako me je ucila o zenskim pravima i feminizmu. Oh da! Mnogo sam o zivotu bas od te mudre zene naucila:) Sad se secam.
A otac....e sad je vec previse...moram malo da se odmorim...bio je ovo naporan dan....

О, миа иха!!! :lol:
 
Enfroz2891.:
Ja josh chekam odgovor Benji.:)
821743.jpg
 
A pa fali vam ovde malo vere, jer znate da su svestenik, crkva i suze pri molitvi sastavni deo svake spunice. Evo predlazem da ubacite luckastulutkicu koja zivi po njenim recima samo i jedino po pravilu Novog Zaveta.
 
Liblet:
e, ovo mi se već dopada.. :D A kojim se ono poslom bavimo,Livija?

kako kojim? pa drzhimo tezgu dok se ne otkrije da smo zapravo bliznakinje sa brdom para.... e a ooonda smo opasne poslovne zhene, koje rushe sve pred sobom :D
shto se tiche crkve... ai dios mio.... kako sam zaboravila? :roll:
 

Back
Top