LJ&S sapunica...

livija:
@markelja, ajd sad ti i ja da chatujemo ovako upucjeno tebi... pa ti onda uputish post meni... pa sve tako... :-D
kad nas iskljuchuju.... e ajd to kasnije.... odoh ja sad malo.....


Ne smem moze Pera da naidje, a onda ga na.ebah. Aj nek mi neko nadje listu najvecih hotelskih lanaca. Vrisno mi pretrazivac.
 
Silent Bob:
"Hahahahaa..koji si ti car!!!!Jaaao kako si nas zayeeeebo!"

Da li se sad osecas bolje?

Ne, mnogo me potreslo shto te smaram.:(
Kako cu sad da zaspim :) ?
Mogu samo da ti ponovim sushtinu prethodnog posta-"ako te smara....itd.",a to znash i sam....nazalost 4um nije tu da bi se samo tebi udovoljilo,zla sudbina.:(
 
Enfroz2891.:
Ne, mnogo me potreslo shto te smaram.:(
Kako cu sad da zaspim :) ?
Mogu samo da ti ponovim sushtinu prethodnog posta-"ako te smara....itd.",a to znash i sam....nazalost 4um nije tu da bi se samo tebi udovoljilo,zla sudbina.:(
Samo, da li forum sluzi da bi ti i Benji na svakoj temi prepucavate i prostacite ili je to dobra sudbina...

Ili je forum tu da bi se tebi udovoljilo, a za nas ostale koji to zelimo nema mesta?

Ili su to eventualno dvostruki standardi?

Ne znam, niti me interesuje, ali sad prekidam ovu konverzaciju, nemam vremena ni snage da se prepucavam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim...

Pozdrav.
 
Pa ne bju da se chita....evo vec 3. put ti to kazem,ja se prepucavam s njim,ne sa tobom niti te teram da to chitash,a ako ti smeta neshto shto nema blage veze s tvojim liqom&delom,pa yebiga,tvoj problem....a to dal te smaram ili ne je isto tvoja stvar,koja se mene apsolutno ne tiche.
 
Nego, da nastavimo sa razradom...

Tog dana Tihi Manibalito nije mogao da poveruje svojim očima...
"Zar se Frio i Flore Caballero iznova i iznova moraju obračunavati, kada im konji čekaju spremni da zajedničkim snagama spasu mladu Mundo Princesitu?!", mislio je, češkajući bradu svojim radničkim rukama...
U pozadini mariachi su svirali: Yo se que un dia voluera triste pena... Njihov gazda, El Pianista, nestao je netragom pre par meseci i iz njihovih gitara dominantne su bile tužne note, što je Manibalita nagnalo na razmišljanje o svojoj prošlosti (fleševi neuspelih poslovnih poduhvata i prijava za posao, upropašćenih neveštim verbalnim metodom ubeđivanja...)
Zavalio se u klupu, očekujući okršaj vatrenim oružjem, no ugođaj mu je prekinut intervencijom venecuelanske policije, koja je stigla u kritičnom momentu.
Jefe je došla ubrzo, rasterujući okupljene seljane, među njima Livitu, Linda Helenu, Nevenu i Doktorsita koji se tu našao da ukaže pomoć u slučaju težih telesnih povreda... Međutim, stvar koju je Doktorsito zaboravio je to da telo u Mundo Virtuale nema vrednost kao na asfaltu Venecuele, stoga je i njegov zanat praktično pao u zaborav... To ga je svojevremeno bacilo u duboku depresiju, ali vratimo se bitnim detaljima bitke čija kulminacija još nije našla svoj momenat, i ne znamo kad će...
U momentu obračuna Jefe-a sa lokalnim seljanima, nailazi mlada Bambuća, zapanjeno posmatrajući okršaj shvata da njena maćeha Betina pod hitno mora saznati za najnoviji razvoj situacije...
Ali Bambuća nije znala da je Betina radila njoj iza leđa, i da je zgodnog Sombrero momka obećala svojoj sestri od tetke koju je upoznala nakon što je tetka otkrila svoj identitet...
Avaj, tetka je bila niko drugi do - Mal Jedi, El Pianista...

Brm brm, tu počinje muzika špice za odjavu... Gledajte u nastavku kako je El Pianista promenio pol i u kom momentu su venecuelanski doktori, na čelu sa Doktorsitom, našli način da omoguće El Pianisti da postane majka...
 
Zapravo, Silent je apsolutno u pravu...
Vas dvojica se primirite ili cete da letite...
Potrosili ste kolicine razumijevanja, tolerancije i strpljenja, koji su vam bili stavljeni na raspolaganje...
Usput, isto se odnosi i na Peru i krvoloka...
 
Gazdarica:
Zapravo, Silent je apsolutno u pravu...
Vas dvojica se primirite ili cete da letite...
Potrosili ste kolicine razumijevanja, tolerancije i strpljenja, koji su vam bili stavljeni na raspolaganje...
Usput, isto se odnosi i na Peru i krvoloka...
Da,da,da...kad se NEKOM proseravaju 4umski uvlakachi na 20 strana da je naj riba to ne smara i OK je...vazno je da su kriterijumi visoki....
Ili mozda ne treba da ti odgovorim poshto si mod....kao drhtimo i te fore...je l to?
Moj odgovor na tvoju pretnju je uspravljen srednji prst desne ruke ka monitoru ili u prevodu:
Banuj me,zabole me.
Btw. ne zaboravi da banujesh i frozena1982.
Zbogom.
 
Enfroz2891.:
Da,da,da...kad se NEKOM proseravaju 4umski uvlakachi na 20 strana da je naj riba to ne smara i OK je...vazno je da su kriterijumi visoki....
Ili mozda ne treba da ti odgovorim poshto si mod....kao drhtimo i te fore...je l to?
Moj odgovor na tvoju pretnju je uspravljen srednji prst desne ruke ka monitoru ili u prevodu:
Banuj me,zabole me.
Btw. ne zaboravi da banujesh i frozena1982.
Zbogom.
Pa cuj, ako ces sam da odes, ustedices mi posao... :lol:
I, mozes mene da vrijedjas, nije problem, ali skenjavati sve teme u tandemu sa BB-om, ne mozes... Ni sa srednjim prstom, ni bez njega...
 

Back
Top