Quantcast

LJ I I X

момоа

Elita
Moderator
Poruka
21.740
Kao prekaljeni sazimac i neblagoglagoljiv covek, necu preterano duziti

Cast presecanja pupcane vrpce pri otvaranju jubilarne desete po redu igre istine, pripala je meni kao pobedniku prethodne (hvala Stugocu, diskretnom heroju i Evelin, amazonskoj ratnici, glavnim sponzorima moje pobede i ostalim zaverenicima koji su mi dali lopovski)

Ronaldinjo je nosio broj deset, te zelim iz sveg srca da ova tema ne protekne u znaku njega

Sou, hir vi go egen

https://forum.krstarica.com/threads/ljis-igra-istine-ix.910616/

Link ka prethodnoj

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
16.089
E sad u vezi očiju. Ok, znači tražiš neku dubinu kroz tugaljiv pogled. Da li u tom pogledu tražiš i pomalo opasnosti (da ne kažem zlobe) ili samo dobroćudnosti?

gost 427461

Ističe se
Poruka
2.541
Kao prekaljeni sazimac i neblagoglagoljiv covek, necu preterano duziti

Cast presecanja pupcane vrpce pri otvaranju jubilarne desete po redu igre istine, pripala je meni kao pobedniku prethodne (hvala Stugocu, diskretnom heroju i Evelin, amazonskoj ratnici, glavnim sponzorima moje pobede i ostalim zaverenicima koji su mi dali lopovski)

Ronaldinjo je nosio broj deset, te zelim iz sveg srca da ova tema ne protekne u znaku njega

Sou, hir vi go egen

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.