Lipe moje ..

" Osudi me s visoka , držeći se za Božija muda "

Da budemo jasni , emocinalno ne porobljavam , ne hebem svakome macku mamicu i ne skacem na svaku kokoš!
Druga stvar : Drage moje .. (najmilije, tako susdržane ) ..
SITUACIJA : Ona ga vreba , ON sljep ko tukac .. VAMA na ocigled ?
Ne vjerujem da bi bas ostale susdrzane .. (al okeee, trkni GA štiklom da se probudi pa nek uzme stvar u svoje ruke )

Uopce nije bilo upitno TO : da ON treba razriješit stvar ako vidi da mu se neka mala guzi , ali vi ste sve neznam otkud procitale da je to upitno??

Lipo vi svoje kanđice onda cuvajte za : borbu u robnim kucama za zadnjim komadom odjece , a ja cu svoje za svog hebaca :)

BTW : čušnila sam kad sam imala divljih 17.. , naravno da sad koristim multiprakticnije nacine !

.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

Jesam jednom, doduse iskontrolisano, i onda sam shvatila da se skot u stvari lozio da se ribe prepiru oko njega, a meni je pricao drugu pricu-kako ga bivsa smara i ucenjuje i sranja..uglavnom ostavila sam ga jer zasluzuje tu pacenicu sto ga progoni. I od tad mislim da je glupost da ja nekog odaljavam od tipa..mislim ako je on ne zeli u blizini nek je udalji sam...a ne da glumim curku i uzdizem mu ego

Nikada se nisam pobila sa nekom opajdarom zbog decka...(Mislim,jesam par puta,ali zbog sebe.)Svakoj od njih stavim do znanja da,ono sto je moje-moje je,i nicije vise...I da doticne gospodjice nemaju sta da traze na mom terenu.(Takav je i moj dragi...)

Poslednja izmena:
Jesam jednom, doduse iskontrolisano, i onda sam shvatila da se skot u stvari lozio da se ribe prepiru oko njega, a meni je pricao drugu pricu-kako ga bivsa smara i ucenjuje i sranja..uglavnom ostavila sam ga jer zasluzuje tu pacenicu sto ga progoni. I od tad mislim da je glupost da ja nekog odaljavam od tipa..mislim ako je on ne zeli u blizini nek je udalji sam...a ne da glumim curku i uzdizem mu ego

E to je dr. Prica ! Takvi zasluzuju temu pa PLJUC po njoj!

Lipe moje stize Marcelo Lipi

marcello_lippi1_narrowweb__300x450,0.jpg

E'o upravo vrebam jednu,samo josh jednom...uh...sve se suzdrzavam i pravim fina,kao necu da se spushtam na taj nivo....nije stvar nesigurnosti....s njim sam dve godine...a ona mu bivsha bili pola godine skupa...

ajoj kako cu je zgazit'...tuka...

[ja kad sam muvala tudje momke ja sam to radila puno suptilnije...i efikasnije =)]

Okeee , Marijanita mi digla BAS ovu temu iz naftalana :)
Haha ..
Ala , idem pancirku navuc ' :)

Ja sam za ovu martinke spremila...a dizem tegove ima neka dva-tri mjeseca....[cisto rekreativno] ali sam doshla do 7.5 kila xD...taman...
pa da izgacam masnu krmacu...dlakavu,brkatu...

pazi molim te fazona da pici svirka,a ona jadna od silne guzve popela se na mog momka...a prostora k'o u prici...joj,joj..:azdaja:

ima srece shto nisam bila tu...

Poslednja izmena:
nisam...
al znam da ima onih koje izgleda možeš samo šakom dotući...lakše metar u dupe nego cm u glavu utjerati:manikir:
a što reče neko...njega treba kazniti :rumenko: a ne nju

još ga pustim namjerno i čekam...ako padne...pao je...the end

nisam...
al znam da ima onih koje izgleda možeš samo šakom dotući...lakše metar u dupe nego cm u glavu utjerati:manikir:
a što reče neko...njega treba kazniti :rumenko: a ne nju

još ga pustim namjerno i čekam...ako padne...pao je...the end

Pa ona to radi vec dobre dvije godine....proganja i mene i njega....kao bila se primirila i sad opet odnekud iskoci u nedelju....

shta je on kriv....ako do sad nije pao,nece ni sad...a njoj je receno hiljadu puta da odhebe...shto s moje shto s njegove strane....

O jbmti ! Odoh s ove teme , ko Andersen sam neshvacena u ovom mulju !
I jos me se naziva jadnicom jer reagiram !!!!

OCITO nisam dobro postavila temu ! Ili je malo tko procita :
- da se slazem s tim da musko treba dat do znanja da je zauzet
- da u mojim slucajevima su oni bili slijepi na njihova tjeraranja kraj njih ( mozda zbog osljepljenosti s menom )
- da se ovdi pita dal bi se izborile za svoje muskarce ?

Al nema veze !

Ma to je ono kad kobajage ne moze da bude nepristojan i bezobrazan, ipak je ona zensko al zato mozes ti da budes...:mrgreen: :lol:

Nisam bila jos u toj situaciji...prvo bih pokusala na diplomatski nacin da je odhebem ako joj to nije jasno bome ce shvatit kad je ufatim samu i zalepim usta opet na diplomatski, lukav i bezobrazan nacin....e ako ni to ne shvati u mraku se svasta desava...:mrgreen: :lol: :p

Ja sam za diplomatiju ali umem da "zagrebem" nokticima ako neko ne razume jezik kojim pricam...mada njemu bi duplo napaprila sto je recima ne otera u tri krasne...:roll:

Muskarci su ponekad bas tjoravi...:roll:

P.s. I da svoje ne dam, tudje necu...i treba to pokazati tj. jasno staviti do znanja.....mnoge se ne libe da spopadaju zauzete frajere...

Pa ona to radi vec dobre dvije godine....proganja i mene i njega....kao bila se primirila i sad opet odnekud iskoci u nedelju....

shta je on kriv....ako do sad nije pao,nece ni sad...a njoj je receno hiljadu puta da odhebe...shto s moje shto s njegove strane....

pa eto vraca ti se jer sama kazes da si muvala tudje frajere....
i neka ti se vraca. :ok:
:mrgreen:

hm..razmisljam, razmisljam..i ne mogu ni u bajci zamisliti kako se lemam sa nekom zenom zbog nekog muskarca..:think:
mogu zamisliti da lemam njega:lol:
ali zene..jok
misim, ko mene moze da smuva ako ja necu? isto ocekujem i od njega..
ako je takav tulipan da se da smuvati, ***. opet nije kriva ona, nego on.

Back