Lipe moje ..

.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

Kako onda organizujes ffm? :eek:

pa eto vraca ti se jer sama kazes da si muvala tudje frajere....
i neka ti se vraca. :ok:
:mrgreen:

Jok...ja sam ih krala...brzo i efikasno...:mrgreen:
ali ne moze niko "ukrasti" momka ako on ne zeli da bude ukraden...tako da je ovaj moj od nje ukraden ali trenutno srecan i zadovoljan....

ovaj moj ne zeli biti ukraden...i njemu to smeta shto ona radi...tako da ce da shaka radi tamo gdje rijec ne moze da udje...tj direkt u glavu :D

tako da se meni nishta od tog ne vraca...i tad kad sam to radila,tad sam ja vracala onda dok je sudbina spavala...

Jok...ja sam ih krala...brzo i efikasno...:mrgreen:
ali ne moze niko "ukrasti" momka ako on ne zeli da bude ukraden...tako da je ovaj moj od nje ukraden ali trenutno srecan i zadovoljan....

ovaj moj ne zeli biti ukraden...i njemu to smeta shto ona radi...tako da ce da shaka radi tamo gdje rijec ne moze da udje...tj direkt u glavu :D

tako da se meni nishta od tog ne vraca...i tad kad sam to radila,tad sam ja vracala onda dok je sudbina spavala...

Ima jos...

Ne shvatam poentu....kao shto sam rekla u tom istom postu....niko nikoga ne moze ukrasti ako on to ne zeli...
njemu se nije vishe bilo s njom....i tu sam ja uletila....ali sada mu je OK,i ne zeli da bude ukraden...tj,ako nishta drugo zashto bi ishao s konja na magarca :D

ne kazem da je imun na sve zensko,ali ja trenutno pricam o tom jednom brkatom akrepu shto mi smeta :)

Back