Liga konferencija 2023/2024

Не верујем ја да ће олимпијакос проћи Астон Вилу упркос овој победи. Једноставно су их ухватили на спавању, дешава се али разлика у квалитету је превелика, све и даље зависи од Астон Виле, ова два гола минуса могу да се истопе за полувреме.

Са друге стране Фиорентина у баш лошем моменту. Могли би они да испадну од Брижа,

Прогнозирам финале Астон Вила - Клуб Бриж.
 
Не верујем ја да ће олимпијакос проћи Астон Вилу упркос овој победи. Једноставно су их ухватили на спавању, дешава се али разлика у квалитету је превелика, све и даље зависи од Астон Виле, ова два гола минуса могу да се истопе за полувреме.

Са друге стране Фиорентина у баш лошем моменту. Могли би они да испадну од Брижа.

Прогнозирам финале Астон Вила - Клуб Бриж.
2 gola razlike nije malo u današnje doba ... teško se to stiže pogotovo ako se napravi neki bunker
 
Sada se dosta lakše brani zato što ne moraš da strepiš od tog jednog gola u gostima koji vredi kao dva
Ма шта се лакше брани друже кад нема гола у гостима ? Да има тог правила Астон Вила би са победом од 2-0 или 3-1 аутоматски испала. Требала би им победа од минимум 3 гола разлике или да победе 5-3. Овако, ако Астон Вила поведе 2-0 имаће у џепу у најгорем случају продужетке.

Меч се формално игра два пута по 90 минута али ово је у суштини један који траје 180 минута
 
Ма шта се лакше брани друже кад нема гола у гостима ? Да има тог правила Астон Вила би са победом од 2-0 или 3-1 аутоматски испала. Требала би им победа од минимум 3 гола разлике или да победе 5-3. Овако, ако Астон Вила поведе 2-0 имаће у џепу у најгорем случају продужетке.
Ja lično verujem Mendilibaru ... ne znam zašto ali mu verujem
 
Ja blagu prednost dajem Fiorentini što zbog domaćeg terena što zbog više iskustva u evropskim takmičenjima takodje što dolazi iz jače lige. Voleo bih da Briž nekako iskoristi "šarenu" formu koju Fiorentina ima već neko vreme i prodje dalje... To bi bila senzacija. Itekako znaju da loše udju u meč, ko prati Seriu A zna da su gubili mečeve gde su bili favoriti.
Navijaću za Briž nadam se da će hrabro ući u meč ali mislim da Fiorentina prolazi dalje pa makar to bilo i na produžetke. Svakako šta god da bude svaka čast Brižu na dostignućima ove sezone.
 
rekoh već pre

Fjorentina - Olimpijakos
ako Olimpijakos ode finale imaće 80% podrške na "Svetoj Sofiji"

1714941883914.png
 

Back
Top