Liga konferencija 2023/2024

TSC odigrao fenomenalnu utakmicu protiv Vest Hema, nažalost nije uspeo da izdrži do kraja, ali je po svemu prikazanom pokazao da nije došao da se z*jebava.

Nikakvo parkiranje busa, štekanje, sjajna igra u tranziciji. Oduševljen sam nezavisno od rezultata, sa ovom igrom moći će da uzmu bodove.
 
Po svemu. Kolko ste imali titula u sfrj? Igrali nekad u finalu kupa sampiona?
Yugo liga je mjerilo ničega. Baš će klubu za koji navijaju samo Hrvati dat da uzima naslove. da ne pričamo da su sve glavne igrače iz Zagreba prebacili u Partizan. Ugasili Građanski, i ajmo za BG. Za Dinamo će ko ostane igrat.
nakon raspada te lige, a i reprezentacije se vidi tko je tko.
 
Kakvo veče za grčke klubove prvo je PAOK nadoknadio 0-2 iz Zagreba i deklasirao Dinamo 5-1, u solunskom revanšu a onda je potom Olimpijakos nadoknadio zaostatak iz Pireja 1-4 te istim rezulatom pobedio Makabi iz Tel Aviva u Bačkoj Topoli a potom im u produžecima dao još dva gola i pobedio ih 1-6, sa ukupnih 5-7 otišao u četvrtfinale

 
1710457189875.png

1710457236897.png
 
Ali PAOK - Dinamo kakav spektakl 🥰 , mada i to sto je Olimpijakos uspeo da prodje dalje nakon poraza od 4:1 kod kuće u prvoj utakmici je isto zaista pravo čudo i tako nešto se baš retko vidja, ne sećam se kad sam video takav preokret u evro kupovima, iskreno meni su i ova Liga Konferencija i Liga Evrope 100 puta zanimljivija takmicenja od dosadne i predvidive Lige Šampiona.
 

Back
Top