Lidl

Ma kakvi to je neka fejkara prevarili su te, ovaj je pravi:

IMG_20210208_232426.jpg
 
Nisam ni vido da postoji taj domaći samo ovaj, kupiću prvom prilikom mada ugl kupujemo tomi nekako mi je najpikantniji. Kada već mora inače smatram da su to sve živi otrovi.

Kupim konzervu tunjevine pa napravim riblju paštetu kad već mora neki namaz. Izbegavam biljne masti i maščije koliko to može jbg zakrečenje ne gine od toga kad tad :(

Sve što nema na pijaci lidl ima odlične cene ali se ne može svaki dan tj nije mi blizu. Da odem autom frustracija oko parkinga.
 
За мене мајонез није намаз него нешто у шта се умачу цветови бареног броколија или карфиола.
И везиво за руску салату.
 
Ja uzimam samo tomi. To je onaj ukus iz detinjstva, nekako jedini pravi. Sve drugo mi deluje kao losa kopija.
Meni je Lidl blizu. Tako da mogu da idem cesce i ne moram da pravim neke vece kupovine i da pravim zalihe. z:lol:
 
Ja imam ćento gradi to je fantazija od uređaja sve živo operem sa njime a ne ostaju fleke na fotelji kada se osuši. Perem i kamenac u kupatilu, pločice, česme. Para je zakon. Jedino nije za pranje tapacirunga i neba u autu, sedišta mogu.
 
Ja uzimam samo tomi. To je onaj ukus iz detinjstva, nekako jedini pravi. Sve drugo mi deluje kao losa kopija.
Meni je Lidl blizu. Tako da mogu da idem cesce i ne moram da pravim neke vece kupovine i da pravim zalihe. z:lol:
Amin. Probao sam tu Kaniu i nije ni prineti kralju svih majoneza. Thomy...one to rule them all :rotf: :worth:
 
Sveže,pravougaono i dosta dugo,dosta duže od mog pleha recimo. Na papiru za pečenje.
Za prvu pomoć je ok,ništa spektakularno, čak ispodprosečno za moj ukus...ali kad je na akciji što da ne
 
Samo gledajte da nema konzervansa i aditivaaaaa ***** akciju ako truju ko i svi.

Nego ovi imaju sve veće logističke probleme pre neki dan otvorim ponudu a ono samo neki kikiriki i ništa više prazna strana na sajtu :lol:

Screenshot_2021-02-20-06-25-19-906_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Nikad veci pa je zato sad 5x skuplji transport nego pre korone. Vidis da se sad placa transport iz Kine.
Drugo mi nemamo more. Kako mislis da dodje ovde. Vidis da se svaki dan menja nesto.
 
Nikad veci pa je zato sad 5x skuplji transport nego pre korone. Vidis da se sad placa transport iz Kine.
Drugo mi nemamo more. Kako mislis da dodje ovde. Vidis da se svaki dan menja nesto.
Izuči malo poslovanje lidla pa će ti biti jasnije umesto što fantaziraš. Kod njih kamion nikada nije prazan i imaju savršenu logistiku, svoju špediciju i komercijalu. Ili misliš da brod pristaje u svaki lidl i iskrcava robu?
 

Back
Top