Licemerje i pokvarenost zapada: Dok traze od nas Srba, Madjara da uvodimo sankcije Rusima oni masovno kupuju rusku naftu, gas i uranijum!

Тихи

Starosedelac
Poruka
164.712
Licemerje i pokvarenost zapada: Dok traze od nas Srba, Madjara da uvodimo sankcije Rusima oni masovno kupuju rusku naftu, gas i uranijum!

Ne znam koliko znate ali glavni snabdevac Amerike uranijumom prosle godine je bila Rusija.

Zapad i dalje nastavlja masovno da kupuje rusku naftu i gas ali preko posrednika, pretezno Indije.

Dok oni i dalje kupuju ruske energente, nas neki cobani budale, ubedjuju da treba da uvedemo sankcije Rusima i tako ostanemo bez ruskog gasa i prakticki stavimo katanac na stotine nasih fabrika koje rade na taj gas i ostavimo stotine hiljada ljudi bez posla.

Da li su ti ljudi normalni?

Autorska tema.
 
Nikada nisu ni prestali da uvoze jer ne mogu bez Ruskih energenata,prosto ne mogu,niko ne može da im obezbedi tu količinu i taj kvalitet u kontinuitetu.To je samo još jedna igra podmuklog i lažljivog zapada.Pa Rusi su još na početku te zaj***ncije od sankcija rekli da oni drže gasovod kroz Ukrajinu(zanimljivo je da je još uvek u funkciji) pod pritiskom i da iz njega neko stalno povlači(ovih dana 42 miliona kubnih metara)gas.Zašto,ako su uveli sankcije?
 
Licemerje i pokvarenost zapada: Dok traze od nas Srba, Madjara da uvodimo sankcije Rusima oni masovno kupuju rusku naftu, gas i uranijum!

Ne znam koliko znate ali glavni snabdevac Amerike uranijumom prosle godine je bila Rusija.

Zapad i dalje nastavlja masovno da kupuje rusku naftu i gas ali preko posrednika, pretezno Indije.

Dok oni i dalje kupuju ruske energente, nas neki cobani budale, ubedjuju da treba da uvedemo sankcije Rusima i tako ostanemo bez ruskog gasa i prakticki stavimo katanac na stotine nasih fabrika koje rade na taj gas i ostavimo stotine hiljada ljudi bez posla.

Da li su ti ljudi normalni?

Autorska tema.
a da ja tebe pitam, jel nije onda licemerno i od Rusije da sbabdeva svoje najveće neprijatelje energentima? ok, kapiram, trebaju im pare da finansiraju rat, ali zar nije to isto licemerje da si sa jedne strane u sukobu sa nekim, a sa druge biznis normalno funkcioniše?!
 
a da ja tebe pitam, jel nije onda licemerno i od Rusije da sbabdeva svoje najveće neprijatelje energentima? ok, kapiram, trebaju im pare da finansiraju rat, ali zar nije to isto licemerje da si sa jedne strane u sukobu sa nekim, a sa druge biznis normalno funkcioniše?!
A na čega tebi liči to snabdevanje?Meni na poštovanje potpisanih ugovora i dokazivanje sa kakvim lažovima Rusija ima posla.Ako su uveli sankcije,pitanje je ZAŠTO GA UVOZE?
 
a da ja tebe pitam, jel nije onda licemerno i od Rusije da sbabdeva svoje najveće neprijatelje energentima? ok, kapiram, trebaju im pare da finansiraju rat, ali zar nije to isto licemerje da si sa jedne strane u sukobu sa nekim, a sa druge biznis normalno funkcioniše?!
Ti jos ne kontas da Evropa placa cenu rata, a Rusija i Amerika profitiraju od istog.
 

Back
Top