lica za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojte se mnogo oslanjati na te skripte, one jesu ok ali samo kao podsetnik. Opsti deo ispita u skriptama je prilicno pojednostavljen, a na ispitu bas nece biti zadovoljni odgovorom od jedne recenice. Ispitivaci traze da se materija razume, a Vera ce vas procesljati kroz vise pitanja nego sto ste izvukli na cedulji. Pravilnici u skriptama su prilicno dobro odradjeni ali se ipak mora procitati i original, pogotovo posto se moze desiti da vas pitaju i nove pravilnike kao i uredbu o gradjevinarstvu.
Ako je neko polozio spremajuci samo iz skripti imao je ludu srecu!
Ispit sam polozila u subotu, nimalo nije naivno i zahteva ozbiljan rad!

Majcek, molio bih te za skripte za poseban deo ispita na margos13@yahoo.com
 
Ja sam polagao 04.07 i pao sam. I to opsti deo.

Izvukao sam pitanja Principi prevencije prema Direktivi 391, Opste priznate mere i Uprava za bezbednost i zdravlje na radu.
Iskreno, nisam se bas proslavio sa odgovorima jer mi je ona baba trazila da sva ova pitanja "provucem" kroz oblast u kojoj radim i tu se nisam najbolje snasao...
Samnom su bili jos jedan gospodin i gospodja, njima je pomagala bas dosta i skoro da je ona odgovarala umesto njih dok bi oni samo izgovorili poslednje dve reci njenih recenica. To me je malo iznervilo pa sam i izgubio volju da odgovaram...

Nista, idemo dalje. Sada imam 3 meseca fore da ovaj ispit naucim do detalja i ako opet padnem necu vise polagati.

Nele bio bih ti zahvalan ako bi mi poslao tih 17 kombinacija pitanja:dash:
 
ja planiram da polazem ovaj ispit i mogu da vam nabavim skripte u pdf formatu
pa ako je neko zainteresovan....

Trenutno se pripremam za polaganje ispita iz bezbednosti i zdravlja na radu, pa tragam za pitanjima i primerima zadataka koji se pojavljuju na ispitu.
Bilo bi mi od velike pomoći ako neko može da mi pošalje skriptu i pitanja ili primere zadataka ako ih imate. Moj e-mail je petrovic.srba@gmail.com Hvala unapred!
 
12 god.sam radila posao lica za bezbednost i zdravlje na radu.letos zbog lose privatizacije moje firme ostala sam na ulici sa jos 500 mojih kolega i koleginica.imam skolu i radno iskustvo za posao lica za bezbednost i zdravlje na radu samo mi je ostao strucni ispit da polozim.da li neko ima ispitna pitanja i skriptu da mi olaksa spremanje ispita?bicu vam zahvalna od srca na pomoci i pino vam hvala unapred.
 
Do sada niko nije kazao koliko kosta polaganje ispita ? Receno je da se uz prijavu na VTS u Novom Sadu dobija prirucnik koji kosta 5000 din.

Koja je procedura ? Nazovem skolu u Novom Sadu ili moram licno tamo da odem ? Da li moram da uplacujem predavanja na VTS u NS ili mogu kada naucim to sto je potrebno direktno da se prijavim u ministarstvo u Beogradu I da polazem ? I koliko sta od toga kosta ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top