lica za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojte se mnogo oslanjati na te skripte, one jesu ok ali samo kao podsetnik. Opsti deo ispita u skriptama je prilicno pojednostavljen, a na ispitu bas nece biti zadovoljni odgovorom od jedne recenice. Ispitivaci traze da se materija razume, a Vera ce vas procesljati kroz vise pitanja nego sto ste izvukli na cedulji. Pravilnici u skriptama su prilicno dobro odradjeni ali se ipak mora procitati i original, pogotovo posto se moze desiti da vas pitaju i nove pravilnike kao i uredbu o gradjevinarstvu.
Ako je neko polozio spremajuci samo iz skripti imao je ludu srecu!
Ispit sam polozila u subotu, nimalo nije naivno i zahteva ozbiljan rad!
 
hmm, nije bas tako... u prvom delu ispita ima 25 pitanja, ciji odgovori koji su dovoljni da bi se polozio deo staju na 10 strana. drugi deo ima 51 pitanje i odgovori staju na 25 strana. ostalih 60-70 strana su sredstva i mere (treci deo ispita, ujedno i najtezi) i to je to. cetvrti deo je procena rizika, akt....
ako cete da ucite po udzbeniku, imam ja extra 2 knjige, sto izadje 1000 strana, pa akome je lakse tako nek izvoli, ja nemam nista protiv.
Ljudi da li moze neko da mi posalje te skripte sa odgovorima sa posebnog dela ispita na margos13@yahoo.com.
Ja sam inace polozio opsti deo ispita, a posebni deo nisam ni polagao, tj odustao sam jer ga nisam ni ucio. Pre nekoliko dana ponovo sam prijavio posebni deo ispita, a nisam jos krenuo da ga ucim. Ja imam neke skripte u ppt formatu bez pitanja i odgovora, ali mislim da to nije dovoljno. Hvala unapred.
 
Kome trebaju doc kripte sa pitanjima i odgovorima za opsti deo ispita neka me kontaktira na margos13@yahoo.com. Pored toga, poslacu i neke ppt skripte koje imam. U sustini, prvo ucite iz tih ppt skripta, a zatim iz ovih doc skripta. To verovatno nisu skripte koje pominju drugi, ali seiz njih moze uciti i poloziti za opsti deo ispita.

ponavljam molbu za skripte za poseban deo ispita. Hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top