Летовање...

Ближи се, ближи...да ли ћете и куда ићи ове године, или куда бисте волели да одете?
Више сте тип за активни одмор или да залегнете испод сунцобрана, палме, заседнете у неки кафић и накривите капче?
И да ли волите гужву и велико друштво, или више волите да солирате са породицом?
Prvi put ove godine u vlastitom apartmanu na moru

Stvarno bravo Ljubota !
Hvala, mislim da sam doneo pravu odluku. Vreme će pokazati. Ćerka je oduševljena a još ga nije ni videla uživo.
Trudio sam se da joj obezbedim sve što ja kao teška sirotinja, nisam imao. Sada ima kuću, školu, posao, auto, momka sa kojim obilazi Evropu i stan sa pogledom na more.Najvažnije mi je da je ostala dobro dete, srećno, duhovito i pametno. To mi je najbolja nagrada.

Hvala, mislim da sam doneo pravu odluku. Vreme će pokazati. Ćerka je oduševljena a još ga nije ni videla uživo.
Trudio sam se da joj obezbedim sve što ja kao teška sirotinja, nisam imao. Sada ima kuću, školu, posao, auto, momka sa kojim obilazi Evropu i stan sa pogledom na more.Najvažnije mi je da je ostala dobro dete, srećno, duhovito i pametno. To mi je najbolja nagrada.
Зар на крају то није једино важно :heart:

Bio sam pre dve nedelje sa drugarima dole,napravili radnu akciju.
Okrečili dnevni boravak,sobu,ostala je još soba na spratu.
Postavili smo bojler,veš mašinu.Naradili smo se.
Ako bude sve u redu ,idemo u subotu posle posla dole da sve završimo.
Nisam našao posteljinu,tamno plave boje,koju sam hteo, pa sam kupio neku tirkiznu.
Poslužiće za početak,dok ne nadjem pravu ili ne dovedem neku damu sa velkim grudima koja se razume u dekoraciju enterijera.
Prošli put,nismo stigli ni da se okupamo,ali smo večerali na terasi i gledali zalazak sunca na moru.
Zaista nešto izuzetno.

Imam spisak u telefonu pa pogledam šta mi treba.
Pre toga spisak obaveza.
Kada izlazim iz stana bacim pogled na treći spisak na kome piše:
Dokumenta
Novac

Sve ostalo nije strašno ako se zaboravi.

Nisam kontrol frik nego sam zaboravna :mrgreen:

Баш ми је драго, уживај за све паре :super:
И пошаљи неку фотку...
IMG_0065.jpg
IMG_0066.jpg
IMG_0041.jpg
IMG_0060.jpg
IMG_0047.jpg

Дивно је, Љубота :heart:
Шта ће ти луксуз, имате где да спавате, да се тушнете и једете, а ваше...и мирише на море :zaljubljena:

promaklo mi je ako je napisao gde je apartman.
pretpostavljam zbog blizine Slovenije da je Istra.

sad se malko štrecnuh.
meni zapalo imala pa nemala, al dobro.
tešim se da je kazna što nisam hela u CG.:lol:
Мени се нешто Грчка врзма по глави...

Back