Leto u Valjevu?

Pa gde si TI.....kraljice ponoci.....nema TE ?!?....-pocheo sam van VA da gledam,......"naokolo na blize...."......Dakle IT"S TRUE....tu su ali VA doushnik mi nije javio....NEVERUJEM VALJEVCU VISHE NISTA.......
 
Pa...Tako te casual nazvao...!??!....----.> I----->-->Ja postyjem,........-
------Seems da znash,njih dve...TACNO...neko je u bg-u pa posle...zive zajedno u NS.....(eehhheehhh)

---GDe si ti otprilike...gde prez...stanujesh deo grada....kada si mi jadar rekl...ucinilo mi se blizu ii fda li imas sivi kombi....
 
.....mislish da luduju,,.....ribe.samo myzevi ne znaju.....ne znam ,kao da mi daju signale...kada bvidim u crno sve,zategnuto,ne dize mi se ali da ....me pita nesto nevezano....mislim da bih u zemlju propao ili napastvovao.....na granici normale-----><<<SVE OVO IZJAVLJUJEM>>>ne smem ni da je se secam....quqqquuu
 
Ma ima emisiju.....koja se emituje na RTV Marsh.....aAAA ne mogu da se setim....---NIJE ZaM,zasigurno.....volim kada joj pada kosa preko ochiju,kao neka klinka je....ne volim kada joj se vide ushi.JOAOJ#OJO$J#.......oDvRatno....aAAAAAAAA
 
Mannibals:
.bas sam video isty devojku kao sa tvog avatara....

Devojka sa avatara je pokojna pevacica i glumica Aaliyah,evo par slikica:
Ova slika na avataru je iz filma:"Romeo must die"


(Iz filma :"Queen of the damned")





Neke poznate muzicke numere:
-"Romeo must die" soundtrack:Aaliyah feat_Timbaland "Try Again"
-Miss You
-No Days Go By
- Aaliyah vs. adult. - are you that adult
-Aaliyah-one in a million
-Junior Mafia & Aaliyah- I Need You Tonight

(link za free download muzike gde mozes `skinuti` stvari: www.mp3center.org/download_mp3 ILI: www.mp3-center.org/index.php )
 
Drzish mrtvy devojku.....xxee...it quit coooOol!!!--Muzicki zanr....(pih)----ako nije pop,....mozda soul...???
-------->>>ALI sto se tiche filmova,,.....to me jako interesuje.....<<<....-Taman da "osnujem NEW colectione".....filmova.........
 
Da,soul zvuk,andjeoski glas je imala!
Aaa,mrtva devojka ....pomalo sam nekrofilski nastrojena,kao Edgar Alan POE! Hehehe! Pa,mrtav ne moze da te razocara,i kao takav je savrsen! (buhuuu,koji crnjak,a?)
 
aa....ha,pa ti volish crnjake.------kao sto ja mrzim zene(ponekad,samo dok udovoljavaju....xexexe)
---------Primetio sam da si me izbrisala pored Oximorona za temu Oceni Avatar....povredilo me,a pretpostavljam i zasto.....pa sam se isparavio......
-------
nego gledao sam tvoju temu gde za sajt nesto trazish....ZUTA slova?!?......Pa chime se bavish.....i koliko si dobra sa joksom i Bojanom....xexexe...
 
@Mannibals-kako mislis "izbrisala" pored Oximorona? Nisam razumela...
A Joksu i Bojanu znam onako,poznanice,sretnem ih ponekad i sve sto mogu da ti kazem je da su jako fine,ljubazne,eto.
 

Back
Top