Leto u Valjevu?

Generalno ... raspad-leto u Valjevo! Otpadanje na maxa!

Bilo je par dogadjaja vrednih paznje (na koje se sjatilo polja Valjeva) a ostalo ... eh eh eh ... Muka mi je od ovog naseg mentaliteta... MUKA!
 
.,.......sa pravim ortacima dovoljan je i risiko da se opichi 4-5....a ribe pogotovu da se daju,svesno i kroz zezanje....teska vremena:trbuhom za kruhom...."---- >>to je to ,,<<nikad nije bilo ovako naglasheno....
 
-----Nemash chak ni za risiko...................."cc..c.c.c.....Crni Wilk,pa onda huchi,huchi....da ih imas po 5/6 i samo rotirash......chak ih imash za risiko....NEdostaju Joksa &Bojana u VA chick '83 godiste.....
-----ZNAS ih?!?
 
Bojana poljoprivrenu i zivi negde u Sretena Dudica....sa Markom 2PAC uchila...
Joksa....ne znam chinimi se da je i ona dole.....posto su opichene...ALI nema ih u VA u NS-su i lezbejke su! ii mozda su se odomacile....(**** se za 10 dinara....kazu.....);Dobre devojke za zezanje,ali kad su naduvane motys a bataci,.....nisu gabori...
 
....NEma para....bile su likushe idu pa prose...e 10dinara,prepoznatljive....druzish se sa njima vole cool tipove,malo su probirljive.....pricham ti jer sam ih u Kosmo-u starom upoznao kada su bili gejaci tamo pa prisle kod mene i ortaka ne bili ih njih 4.ca saterali...A BILO je ochigledno i sklonile se....sada ukusi ja kazem za pristup,medjutim JA sam UVEK imao problema prema devojci da iksazem osecanja....bilo lazna ili iskrena...volim to u tajnosti sa veoma,malo priche i shirenju,aa ....SAD da se zna sa kime sam ja bio,zato chekam neke van VA....i ima josh na lageru za sebe ali ove su PUN pogodak....medjutim nema ih u VA uopste ne znam odakle im para.....
 
---Vidim ja......iskreno da ti kazem ,ovde mogu da ti kazem iskreno jer smo samo nas dvojica.....moze s zezati se na strani itd,. ALI u va.....mnogo zle krvi je medju same VA.....besparica.....tesko,klanovi....sve sitno...izadjemna ulicu neki crnogorci inspektori klinke na motorima....mnogo necheg novog ------>A JA ne volim se menjati u mnogome,......
 
Sparta druze ... idealno drustvo za mene!

Klinke na motorima ... uzas! Eto, skoro je jedna htela za inat da m pretekne ... sa njenim ebenim skutericicem od 50cc ... i hoce, i hoce i hoce ... KRETEN! Ah, da, bio sam u kolima, i onako je gledam kroz retrovizor i razmisljam - kakav kreten!

Sto se klanova tice ... eto polarizuju se klinci, gurkaju se nesto, izigravaju neke face. Oblace se ko pedercici ... ma uzas covece.
 
Ma pre sam vise zalazio u taj kraj pa sam primetio nekoliko cura ... Nist' nije bilo, obzirom da ne poznajem nikoga iz tog kraja... a ko zna, mozes zakaciti nesto tako. Zayebi ti taj posao bratac!
 
.....Dobro ali treba ovako esto uvek.....mislim glupo je ovako javno,,....uf ide zima pa podstanarke....joojo..nesto zimus moram.....ne znam,znash da nije isto kada maulea i prava ekma,posle tekme sam miran bar 3 godine..
 
Ahahahahaaaaaaaaaaaaa!!! E,ne mogu da verujem da pricate o Jovani & Bojani! One su dobro,zdravo,hvala na pitanju ;) Joksa zavrsava fakultet u NS,sad je zavrsna godina,Bojana studira u BG. Trenutno su ovde,dok ne pocnu obaveze sa studiranjem. Joksa ima jarko crvenu kartku kosu,a Bojana ima svetlo smedju ili,tamno-plavu malo duzu. Eto.
 

Back
Top