LETO 2011. gde?!

ladolcevita

Početnik
Poruka
35
Gde biste mi predlozhili da provedem leto 2011, tipa desetak dana, avionom, ni sl. busom, za mene i mog partnera, dakle neshto urbanije, ja neshto razmishljam o Siciliji poshto imam odavno zhelju da je posetim, ali ne znam koliko je to zahvalno za letovanje?
 
Gde biste mi predlozhili da provedem leto 2011, tipa desetak dana, avionom, ni sl. busom, za mene i mog partnera, dakle neshto urbanije, ja neshto razmishljam o Siciliji poshto imam odavno zhelju da je posetim, ali ne znam koliko je to zahvalno za letovanje?

http://www.athena-pallas.gr/
Mozda ovo...tamo sam bio prosle godine,jako je lepo,nije ni skupo ...videces .Ali nije Sicilija...mozda ce ti se svideti...
 
...ukoliko si vise raspolozna za ostrvo moja preporuka bi bila Rodos, ako ti vise prija varijanta grad+more+izlasci+soping+setnja moja preporuka bi bila Barselona...

Sicilija moze biti mac sa dve ostrice, ako je smetaj u Taormini onda si u turistickom centru ali nase agencije ne vode cini mi se u Tarminu, nego u neko selo pored nje do kojeg je zafrkancija stici jer je Taormina na brdu, pretpostavljam da si za provod i letovanje a u tim mestima nema bas provoda pa se mora ici stalno gore-dole iliti uz i niz brdo...
Sto se Rodosa tice opet je preporuka Rodos grad, ne znam kako ti volis ali meni prija da sam u epicentru desavanja, da mogu da prosetam, da su ljudi unaokolo, da je lep grad, da je zivahno i da je tu plaza pa ako mi je do bolje oticicu ali da nisam uslovljena i primorana na koriscenje rent a car usluga...
 

Back
Top