Lepa smrt

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Imao sam nekih problema sa srcem pa sam bio kod jednog poznatog kardiologa.....

Kada sam ga pitao koliko je opasno to sto imam, odgovorio mi je:

"Sve sto je oko srca je opasno!

Sa tim sto vi imate mozete da umrete u sledecih pet minuta, ali mozete da zivite i 98 godina...

U svakom slucaju, bilo kada umrete, bice to LEPA SMRT....Necete ni znati da ste umrli, a i ne boli nista.

Budute srecni..."


Otisao sam sokiran od doktora....Lepa smrt....Verovatno cu umreti lepom smrcu...

Eto, nisam ni znao koliko imam srece....
:dash:
 
lepa smrt... kada bi se majke pitale, ne bi bilo lepe smrti za njihovu decu


a kada bi se ja pitao, bila bi to smrt u borbi

svoj kraj sam uvek video u zaru neke bitke :rumenko:
 
Imao sam nekih problema sa srcem pa sam bio kod jednog poznatog kardiologa.....

Kada sam ga pitao koliko je opasno to sto imam, odgovorio mi je:

"Sve sto je oko srca je opasno!

Sa tim sto vi imate mozete da umrete u sledecih pet minuta, ali mozete da zivite i 98 godina...

U svakom slucaju, bilo kada umrete, bice to LEPA SMRT....Necete ni znati da ste umrli, a i ne boli nista.

Budute srecni..."


Otisao sam sokiran od doktora....Lepa smrt....Verovatno cu umreti lepom smrcu...

Eto, nisam ni znao koliko imam srece....
:dash:

Pa šta da ti kažem, izdržaćeš ti bar još 90 od tih 98. Za svaki slučaj primi moje saučešće unapred, pa nek se desi kad se desi.
 
"Umri u pravo vreme"- Fridrih Niche

@topic

U ringu...herojski.

Ili Hit Ledzerovski...krcat opijatima,chekajuci na masazu koja nikad nece doci.

PS.pokretacu teme zelim da ga sluzi srce koliko on bude smatra za dovoljno...ali morace da zaobilazi skembice:)...
 
lepa smrt... kada bi se majke pitale, ne bi bilo lepe smrti za njihovu decu


a kada bi se ja pitao, bila bi to smrt u borbi

svoj kraj sam uvek video u zaru neke bitke :rumenko:

Još da ih povedem nekoliko na isto putovanje, da sve ima smisla :per:

Šta god da bude samo da je brzo i po mogućnosti da nije bolest bilo koje vrste..

@ Postavljač teme
Prvo da ti nama poživiš tih 99+ godina koliko ti je ostalo, a za posle se možeš možda i "nagoditi" nikada se ne zna ;)
 
"Umri u pravo vreme"- Fridrih Niche

@topic

U ringu...herojski.

Ili Hit Ledzerovski...krcat opijatima,chekajuci na masazu koja nikad nece doci.

PS.pokretacu teme zelim da ga sluzi srce koliko on bude smatra za dovoljno...ali morace da zaobilazi skembice:)...

Uf kako ovo je*0z0vn0 zvuchi... XD

Imao sam nekih problema sa srcem pa sam bio kod jednog poznatog kardiologa.....

Kada sam ga pitao koliko je opasno to sto imam, odgovorio mi je:

"Sve sto je oko srca je opasno!

Sa tim sto vi imate mozete da umrete u sledecih pet minuta, ali mozete da zivite i 98 godina...

U svakom slucaju, bilo kada umrete, bice to LEPA SMRT....Necete ni znati da ste umrli, a i ne boli nista.

Budute srecni..."


Otisao sam sokiran od doktora....Lepa smrt....Verovatno cu umreti lepom smrcu...

Eto, nisam ni znao koliko imam srece....
:dash:

pa i imash srece shta lupash glavom neki se muche mesecima... godina chak... shta vishe ti ocesh? :D
 
Smrt je prirodna. Ništa što je prirodno ne može biti štetno. Smrt je odmor. Odmor je prerušena snaga za buduće poduhvate.

Na sadašnjem stadijumu ljudske evolucije, možda je nemoguće pobediti Smrt. A prevazići strah od Smrti, ne samo da je izvodljivo, već je i neizbežno.
Smrt je znak da je duša, pod odredjenim okolnostima, iscrpla mogućnosti svog napretka u odredjenom telu.

Kada snaga mogućnosti izgubi od snage nemogućnosti, to se zove Smrt.
Beskoristan život predstavlja srdačan poziv Smrti.

Smrt je spoj izmedju čovekovog rastućeg straha i njegove smanjene životne energije.

Onaj ko više voli Smrt od Života, treba samo da se popne uz Drvo. A onaj ko više voli Život od Smrti treba ne samo da se popne, već i da ponovo siđe da obavi Božji posao.

Kada se Smrt približi čoveku, njegovo psihičko biće Joj kaže: "Smrti, sačekaj malo, samo da vidim šta želim da postignem sledećim rođenjem." Smrt mu odgovara: "Žao mi je, tražiš uslugu od pogrešne osobe. Samo sekunda zakašnjenja s moje strane može dodati tvom iskustvu u ovom životu nešto vredno."

Smrt kaže da je besmrtna. Čovekovo postignuće kaže: "Smrti, u pravu si. Ipak, istina je da mi neprekidno sijamo iznad samih tvojih grudi. Ne samo to, mi zauvek sijamo u tebi, kroz tebe i izvan tebe."

Kažu neki..a ja mislim da smrt nije ni malo lepa..:(
 

Back
Top