Lekarski pregledi za srpske poslanike

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.776
Sta kazete na to da cete ubuduce sa svojim porezom finansirati lekarske preglede nasih vrednih i napacenih politicara? Jeste videli Cedu i ekipu kako kukaju jadni? Kad im pozli od silnog posla u parlamentu, ne mogu ni da odu i uzmu lekove u ambulanti. Nije humano, stvarno. Pa to nema nigde u Evropi. U Jevropi svi gradjani placaju lekarske preglede svojim politicarima, to je standard, kako to niste znali?

:dash::dash::dash:
 
onda treba i lekarski preglčed za one koji su glasali za takve morone,jer ako te takav psihić prevesla da glasaš za njega,onda i satobom nije sve kako treba:think::whistling:
Pazi sad,priča o glasanju je vrlo škakljiva stvar.Ljudi u principu ne paze kad i za koga glasaju a malo koga mogu da predlože.Možeš da predložiš kandidata za opštinskog odbornika i da glasaš za njega.Ne možeš da predložiš kandidata za gradskog odbornika,poslanika i predsednika države,možeš samo da glasaš za one koje ti drugi stave na listu.Nemaš nikakav uticaj na izbor predsednika skupštine,predsednika vlade,poslanika i ministara.Demokratija ne postoji,ljudi su glupi pa misle da se nešto pitaju.
 
onda treba i lekarski preglčed za one koji su glasali za takve morone,jer ako te takav psihić prevesla da glasaš za njega,onda i satobom nije sve kako treba:think::whistling:

Pa, definitivno. Ali kad dodje kraj, svi ce se praviti, u fazonu "nisam ja za njih glasao nikad, nemam clansku kartu, majke mi". :zcepanje:
Ja sam mislio da je neka zaj*bancija, kad oni mrtvi ozbiljni. Kaze ona krava iz SNS "Kad mi treba nesto hitno, ja to ne mogu dobiti ovde u ambulatoriji". :eek:

Ko uspe da udje u to drustvo, uspeo je u zivotu. G*vnari nevidjeni, svi do jednog.
 
Pazi sad,priča o glasanju je vrlo škakljiva stvar.Ljudi u principu ne paze kad i za koga glasaju a malo koga mogu da predlože.Možeš da predložiš kandidata za opštinskog odbornika i da glasaš za njega.Ne možeš da predložiš kandidata za gradskog odbornika,poslanika i predsednika države,možeš samo da glasaš za one koje ti drugi stave na listu.Nemaš nikakav uticaj na izbor predsednika skupštine,predsednika vlade,poslanika i ministara.Demokratija ne postoji,ljudi su glupi pa misle da se nešto pitaju.

A i da imas izbor, kome od tih g*vana dati glas??? Sve je to ista bagra, nemoj da se lazemo.
 
Pazi sad,priča o glasanju je vrlo škakljiva stvar.Ljudi u principu ne paze kad i za koga glasaju a malo koga mogu da predlože.Možeš da predložiš kandidata za opštinskog odbornika i da glasaš za njega.Ne možeš da predložiš kandidata za gradskog odbornika,poslanika i predsednika države,možeš samo da glasaš za one koje ti drugi stave na listu.Nemaš nikakav uticaj na izbor predsednika skupštine,predsednika vlade,poslanika i ministara.Demokratija ne postoji,ljudi su glupi pa misle da se nešto pitaju.

na osnovu dosadašnjeg iskustva lako je zaključiti o kakvim se "intelektualnim i moralnim veličinama "radi,te da je neizlazak na izbore jedino rešenje....
 
ma mislio sam na nekog njenog kolegu gde bi se i ona pregledala....i cesto se pitam koliko li bi od njih 250 proslo neuropsihijatriski pregled..?? koliko li ih ima alkoholicara i narkomana..?? s obzirom na njihovo ponasanje i na to kakve zakone usvajaju..??
Usvajaju bilo šta zato što znaju da će pre usvajanja bilo kojeg zakona moći da nas pokradu uz pomoć pravnika iz stručnih službi skupštine.Kad nema kazne za njih,nije ih briga.
 
Sta kazete na to da cete ubuduce sa svojim porezom finansirati lekarske preglede nasih vrednih i napacenih politicara? Jeste videli Cedu i ekipu kako kukaju jadni? Kad im pozli od silnog posla u parlamentu, ne mogu ni da odu i uzmu lekove u ambulanti. Nije humano, stvarno. Pa to nema nigde u Evropi. U Jevropi svi gradjani placaju lekarske preglede svojim politicarima, to je standard, kako to niste znali?

:dash::dash::dash:

Ja predlazem masovno ozivljavanje sive ekonomije...
Po svaku cenu izbegavati placanje poreza...
Porez placamo kako bi nam drzava obezbedila sigurnost, ali tu sigurnost imaju samo oni u foteljama...
Dakle, kad vec ne dobijamo nista placajuci porez, onda pokusavati na sve nacine izbeci to placanje...
 
Usvajaju bilo šta zato što znaju da će pre usvajanja bilo kojeg zakona moći da nas pokradu uz pomoć pravnika iz stručnih službi skupštine.Kad nema kazne za njih,nije ih briga.

smeo bih se kladiti da vise od 50% poslanika i ne procita materijale...kazu im kako da glasaju i toliko...vise od 60% mislim da nikad nije uzelo ucesca u diskusiji....boze ako je ono ogledalo srbije--stvarno ne treba da postojimo....
 

Back
Top