Poziv na lekarski pregled radi ocene zdrastvene sposobnosti za sluzbu u rezervnom sastavu

Hvala svima na odgovorima.. samo jos nesto pošto svako ima pravo na prigovor savesti uz ispunjavanje određenih uslova koje svakako ispunjavam. Kako je to kad je u pitanju vojna vežba. Za služenje vojnog roka kad je bio obavezan to je trajalo duže (tipa bace te u neki staracki dom i slicno što je isto grozno ali podnosljivo) nego kada je u pitanju vojni rok sa oružjem. Kako prigovor savesti funkcioniše kad je u pitanju vojna vežba (15 dana u nekoj ustanovi ili?) Izjavio sam u jednom od prethodnih postova da bas taj prigovor savesti nije bas sjajan pa sam suzio bas na konkretan slučaj kada je u pitanju vojna vežba, ne obavezan vojni rok (kojeg nema).
Al najace svako dodje i kaze prigovor savesti!!! I kazu ok aj kuci ne sluzis hahah

Prvo ti odgovori ako postoji prigovor savesti,kako ga svako moze zloupotrebiti poput tebe? I nemoj da kazes kako ga ti ne zloupotrebljavas ,jer se iz aviona vidi da se plasis vojske a ne oruzja,jer potezes i oca i na skoro sve si spreman samo da nadjes rupu
Jel to moj problem ako ga svako može zloupotrebiti? To nije moja stvar, nek vodi računa onaj ko je za to nadlezan.. Lepo sam pitao a ti si počeo da vredjas bez ikakvog valjanog razloga

Upravo tako.. postavio sam temu ali konkretne odgovore nisam dobio.
I jos me poslodavac zeza kao imaš pravo na naknadu plate kad je vojna vežba, a za lekarski pregled (poziv je takodje od ministarstva odbrane) kao ne znaju, ne piše to nigde i kao nikad to nisu imali, samo za vojnu vezbu.. ja stvarno ne znam jesu li svi retardirani ili se samo prave

Svi smo različiti, ali zaista imam fobiju od svih vrsta naoruzanja
е па золика, не бирни се ви несрби нисте предвиђени да носите оружје у нашој армији.

итендант није опасно занимање. за боље и ниси.

сигуран сам да би код орбана драге воље ишао у бојне редове

Zasto ne zovu prvo u vojsku ove matore branioce Kosova, poput Antonica i Vukadinovica?

Ali ne, naravno, oni ce da se izvuku, i sa dobr udaljenosti sa fronta da lupaju i prosipaju svoje nacionalisticke smrdljive baljezgarije.

Bagra.
шта лапрдаш ту ?

јел се буниш тако и у шведксој норвешкој данској и осталим земљама где је обавезни војни рок?

Back