Lekarska tajna

gost 330596

Ističe se
Poruka
2.871
Zasto se ne bi dozvoljavalo?
Zena urologa je manje nego muskaraca ginekologa iz prostog razloga sto je urolog zapravo hirurg, a zene, ako se uopste odluce za hirurgiju (koja je generalno muska oblast), teze da postanu neki kardiohirurzi ili neurohirurzi. Sve ovo ne znaci da nema zena urologa, naravno.

Pa meni ne bi bilo svejedno da mi žena urolog čeprka dolje i pregledava...zato pretpostavljam da ni žene ne bi trebalo muškarci ginekolozi da pregledaju...
U tom kontekstu sam mislio zašto se to dozvoljava...:p

Malenano1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.419
Tvoja stvar je sto imas predrasude,a ja bi licno i I.T.-ju dozvolila da me pregleda i leci samo da zna sta radi i kako radi.Ono dodjem,dobijem informaciju,niko me ne davi i odem,lepo meni lepo doktoru.

Malenano1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.419
Eto iz licnog iskustva,kod zenskog ginekologa nadje mi samo 3 grupu na pregledu nista vise,i da mi neke skupe vaginalete od kojih mi je bilo jos gore,bez utvrdiivanja koja je bakterija u pitanju,i nekako se izvucem i tad dovedem to u normalu.Razlog?pa eto nisam se deklarisala da cu radjati posto me je ceo razgovor pritiskala oko toga,a ja i ne planiram,a i ne znam sta ce sutra biti a ne da joj odgovaram na takva pitanja na keca.Sutra idem kod muskog doktora i nadam se da ce biti normalniji,za druge stvari je bio.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.