legalizovanje braka ...

Aleksej_BASO:
Ok onda cu ja da nosim utoku ulicom.

Dokle god nemam nameru nikaoga da povredim to je OK jel?
Prema vazecim zakonima relativno jednostavno je dobiti dozvolu za posedovanje oruzja, za noshenje vec malo teze. Obrazlozenje "'ocu da nosim utoku da bih prkosio pederima" ti sigurno nece biti od velike pomoci kada budesh podnosio zahtev za izdavanje dozvole, iz prostog razloga shto bi posumnjali u tvoje zdravo rasudjivanje.
 
Aj bre ljudi vise s tim.Pravi homosi to su zbog fizioloskih predispozicija i ne vidim sto bi to nekom smetalo.E sad oni 'u trendu' su druga prica.Mislim '****** iz fazona' i sl.A i pravi s eto trude da sakriju a ovi drugi organizuju gay paradu.E takve treba tuci.
 
Lucky Luck:
Prema vazecim zakonima relativno jednostavno je dobiti dozvolu za posedovanje oruzja, za noshenje vec malo teze. Obrazlozenje "'ocu da nosim utoku da bih prkosio pederima" ti sigurno nece biti od velike pomoci kada budesh podnosio zahtev za izdavanje dozvole, iz prostog razloga shto bi posumnjali u tvoje zdravo rasudjivanje.


Ne hocu da nosiim utoku jer me to cini srecnim, kao i njih da se trpaju u bulju, i nikoga necu ugroziti kao sti i oni tvrde.
 
meda_bica:
Aj bre ljudi vise s tim.Pravi homosi to su zbog fizioloskih predispozicija i ne vidim sto bi to nekom smetalo.E sad oni 'u trendu' su druga prica.Mislim '****** iz fazona' i sl.A i pravi s eto trude da sakriju a ovi drugi organizuju gay paradu.E takve treba tuci.

Pa da ali stvar je u tome "u trendu"....

Legalizacija braka, u mogucnost usvajanje dece, je za mene propagiranje homosexuailzma kao neormale stvari, a to ono definitvno njie...
 
****** me ne interesuju, ne cimaju, niti me ichim ugrozhavaju pa samim tim nemam ni$ta protiv homoseksualnih brakova. Moja interesna sfera su zhenke i $to vi$e sutra pedera na ulicama to vi$e zhena za obradu nama heteroseksualnima :)

Nikada nisam bio u iskompleksiranom fazonu da dokazujem svoju mu$kost time $to cu $utirati u vuglu siroma pedera koji ne dira ni$ta $to volim i $to je moje. Da Bog pozhivi sve pedere i da ih je $to vi$e :lol:
 
Jao da sam moderator kako bi ovakve teme u djubre poslao...
Treba napraviti jedan podforum za fegete i da ih vise normalan svet ne gleda...

Sta sad pomisli neka mlada osoba koja cita ovako nesto: Pa mozda je normalno mozda nije... i eto ti propagande....
 
cLick - OR - Die:
****** me ne interesuju, ne cimaju, niti me ichim ugrozhavaju pa samim tim nemam ni$ta protiv homoseksualnih brakova. Moja interesna sfera su zhenke i $to vi$e sutra pedera na ulicama to vi$e zhena za obradu nama heteroseksualnima :)

Nikada nisam bio u iskompleksiranom fazonu da dokazujem svoju mu$kost time $to cu $utirati u vuglu siroma pedera koji ne dira ni$ta $to volim i $to je moje. Da Bog pozhivi sve pedere i da ih je $to vi$e :lol:


eto zdravog razmisljanja.
nego poradi malo na tim trbusnjacima-mislim stvarno...
;)
 
sve je vec zauzeto:
eto zdravog razmisljanja.
nego poradi malo na tim trbusnjacima-mislim stvarno...
;)
Zdravo se hranim i razmi$ljam. Ne diram pedere, babe, decu niti uniformisane ljude! To je jedna od tajni za ochuvanje trbu$njaka. Druga je da treba da se rade svako jutro pre doruchka :wink:

Nego u pravu je Pera. ****** ne zasluzhuju svaku trecu temu na LJiSu. Ostavite ljude da rade svoj posao, a mi mozhemo na sladoled
 
Kako ne shvatate da vas se cak i ****** ticu i to veoma....

OK ja cu da pravim u svojo kuci atomsku bombu, i to se nikoag ne tice, jel?

Ja to radim u svojo kuci.


Dobro posle cu da ipak izadjem napolje i da paradiram, kada sam vec ulozio toliko trud jel?


Aha, mozda da probam da vam pokazem kako je ta atomka dobra, posto vas se to ne tice, jel, pa da vas uverim kako je dobra aktiviracu je...

Mislim ljudi da li ste vi normalni????


Ne tice vas se sada, a sta ce biti jednom kada tvoje dete bude raslo u svetu gde je to "normalno"??? Pa kad je vec "normalno" mozda da i ono bude gej to je bas lepo.
 
Cekaj pa ni ja necu da pravim bombu da bi je aktivirao! ;)

Ali ako bismo svi bili ****** onda za 100 godina ne bi bilo skoro ni jednog coveka, a to je pad milijardi, zar ne?

Kamo srece da je neki ***** eksplodirao i pobio bar 200.000 pedera a ne ljudi......
 
ne smetaju mi gay people, mozda zasto sto ih svakodnevno i gledam, sa obzirom da zivim u kanadi, gde su homoseksualni brakovi legalni, i gde svake godine ima gay parade. ali stvarno je grozno videti dva muskarca, koja se drze rukom i zovu onog drugog,"honey, baby, sweety" itd. svako ima pravo na svoj zivot, i svako moze da radi sta god hoce.al ipak sve to zavis gde zivite, i kako ko razmislja.
bas pre neki mesec u skoli smo imali neku prezentaciju za gay ppl, i tu prezentaciju su vodili dva muskarca koji su u vezi vec 3 god i razmisljaju o vencanju. prosle godine moja profesorica engleskog je rekla da nece imati nista protiv ako njena dece budu homeseksualci. kada sam za te dve stvari rekla roditeljima oni nisu mogli da veruju u to, ali svako ima pravo na svoj zivot i svoje misljenje.
 
E upravo o deci je stvar...

Mani ****** ne smetaju ali necu da moja deca rastru u svetu gde je to normalno.....

Kako si mi uhvatismo pederstav? Kako nismo hteli da legalizujemo npr, da se pushi trava kao sto je holadniji i ostalo, nego bas se za pedere uhvatili....
 
E bas sam bila u Amsterdamu na gej paradi (slucajno smo naisli bas taj dan) i to je totalni bullsh.....
Uostalom, ljudi ih gledaju ko predstavu jer oni to i jesu: glumci-pozeri. A sta ce ko da radi u privatnosti svoga doma bene se bas ne tice! A koje su sve zakone doneli ovaj sigurno ne bi bio najgori niti bi me ikako pogadjao...
 
Evo ako neko hoce da kaze da ****** ne ugrozavaju nikoga....

Pitajet ovoga ovde Milosava!!!

post1811419559319uu.jpg
 

Back
Top