Legalizacija Canabisa

Da li konzumirate travu ?

• Da

glasova: 4 11,1%
  • Ne

glasova: 23 63,9%
  • Samo šljivovitzu

glasova: 3 8,3%
  • Ponekad travu

glasova: 2 5,6%
  • Kombinujem sljivovitz i travu

glasova: 2 5,6%
  • Smoki

glasova: 3 8,3%

• Ukupno glasova
    36
Dakle , jelde

Legalizovsli su canabis u njemackoj

Sad se nešto mislim a to sam napisala i politicaru Soder-u iz bavarska

Der Zeitpunkt konnte nicht besser sein ‼️ gebt den Menschen Gras um diesen ganzen politischen Mist ertragen zu können‼️

Translejt ——> Tajming ne može biti bolji ‼ Dajte ljudima travu da izdrže sve ovo političko sranje‼

Sad da vas pitam

Da li vi nekad konzumirate ?

Pogledajte prilog 1520068
еври факин деј

Ne konzumiram , a potpuno mi je svejedno.
Svakako ko je konzumira nabavljaće je , pa je bolje legalizovati je, samo molim vas bez hvalospeva bi trebalo to da ide jer oštećuje pluća i nervni sistem a i ostalo.
Više sam za to da duvan kompletno nestane iz upotrebe, iako sam pušač , jer duvanski dim ima kao produkat sagorevanja skoro 100 dokazanih kancerogenih materija , i 10 000 hemikalija .

Drugar taksista davno našao u autu i ostavio kod mene. U neko gluvo doba noći vikend naravno mene zaboli umnjak. Ja se setim da je negde munut... Nađem dunem pola odma prođe bol odem da spavam. Sutra dunem drugu polovinu pa kod zubara. To je bilo baš davno davno još dok su zubari usrbiji šatro popravljali zube tj kvarili. Danas samo čupaju i šrafe implante.

Dakle , jelde

Der Zeitpunkt konnte nicht besser sein ‼️ gebt den Menschen Gras um diesen ganzen politischen Mist ertragen zu können‼️

Translejt ——> Tajming ne može biti bolji ‼ Dajte ljudima travu da izdrže sve ovo političko sranje‼

Sad da vas pitam

probao sam u srednjoj, muka mi je od toga...ječam je ipak zakon

inače, država ide sa tim da ono što je legalizovano biće lakše kontrolisano

amerikanci su, recimo, pokušali sa prohibicijom alkohola pa im se to usralo

Ако су алкохол и цигарете легални онда би требало и ово. Пре ћеш видети алкохоличара који је агресиван и туче жену него лика који се наварио, који кулира и опуштен је..

Ако су алкохол и цигарете легални онда би требало и ово. Пре ћеш видети алкохоличара који је агресиван и туче жену него лика који се наварио, који кулира и опуштен је..
Da se ne lažemo posto je kesica trave (ili kako već računate to) u eurima?

Dakle , jelde

Sad da vas pitam

mi nismo svapska holandska i ostala zapadna stoka

NJET opijatima.

Back